Strona 1 z 6 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 53

Temat: Giulia opinie przed zakupem

  1. #1
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar janek
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    było: 147, Giulietta jest: Giulia '17 i Spider '85
    Postów
    474

    Domyślnie Giulia opinie przed zakupem

    Czy ktoś już jeździł Giulią? Może już jest jakiś posiadacz i może się podzielić informacjami po dłuższym użytkowaniu? Interesuje mnie zwłaszcza benzyna 200 km, to nowy silnik i zastanawia mnie jaki jest na codzień.

    Byłem na jazdach testowych 2 razy raz żeby sprawdzić drugi raz żeby moja narzeczona oceniła swoim okiem. I mam dość mieszane uczucia, z jednej strony super się prowadzi z drugiej wygląda w środku jak odmłodzone BMW3. Potrzebuje zmienić auto bo Giulietta już swoje lata złapała i Alfa jest dla mnie pierwszym wyborem. Dodatkowo zbliża się koniec roku i rabaty są sporo lepsze niż u bawarczyków.

    janek

  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar SliwusBuu
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Mazda MX5 NBfl 1.8l, Alfa Romeo 159 2,4 JTDm 2006r.; Alfa Romeo 156, 1.9 JTD 115KM - była
    Postów
    1,075

    Domyślnie

    Są 2 tematy użytkowników Giulii w dziale Nasze Belle.
    Benzyną raczej nikt z forumowiczów nie jeździł, bo nie są jeszcze dostępne do jazd testowych. W NL podobno coś się działo w tym kierunku.

  3. #3
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    co do wygladu, kazdy ma swoje oceny/preferencje, wiec Ci nie doradzimy. mi się podobają, ale nie biale i nie cale czarne wnetrza.
    ja jeździłem dieslem 180km z manualem, uwazam ze jezdzi świetnie(skrzynia taka sobie tylko) , choc ja skłaniam sie na benzyne z automatem, ale to dopiero za 2-3 lata (licze tez na SW) . benzyn 2.0 jeszcze nie ma nawet na testówkach, wiec ciezko komentować, choc z nielicznych filmów na youtube i danych technicznych wydaja sie fajna propozycją.
    na forum jest chyba tylko jeden właściciel Giuli, to oczywiscie diesel, wiec o interesujacym Cie silniku nic sie nie dowiesz.

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Pitero
    Dołączył
    12 2015
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    Giulietta Sprint
    Postów
    672

    Domyślnie

    Giulie na forum sa dwie, obie maja swoj temat w dziale nasze belle. Oba diesle bo po prostu innych poki co nie ma w sprzedazy.
    Made in Italy, perfected in my garage. Giulietta Sprint Speciale

  5. #5
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    raczej chciales napisac, inne są w sprzedaży (odbparu tygodni w konfiguratorze i cennikach 200km wersja) , ale jeszcze daleko do odbiorów. z reszta nie wiem czy na forum ktokolwiek zamawial 2.0.

  6. #6
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Mieszkasz w stolicy i masz tam Carserwis z Markiem Babińskim na czele Podejrzewam, ze byłeś u niego w tej sprawie ale od piątku/soboty powinni już mieć 2.0 fizycznie u nich, jeśli nie wyniknęły opóźnienia. Ja osobiście uważam, że jeśli nie robisz dużych przebiegów to lepiej wybrać benzynę 200 KM i jakieś lepsze wyposażenie wnętrza ze skórą nie tylko na fotelach. Tylko na wersję pod zamówienie trzeba będzie poczekać kilka miesięcy. To co dostaną pewnie będzie jeździło, jako demo i nie wiem czy będzie Ci pasowało takie auto w konkretnej konfiguracji bez możliwości zmian.

  7. #7
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2016
    Auto
    GTV '99 Busso
    Postów
    40

    Domyślnie

    Cytat Napisał Belfer Zobacz post
    jakieś lepsze wyposażenie wnętrza ze skórą nie tylko na fotelach
    Sęk w tym, że to wg konfiguratora w pakiecie LUX jest "DESKA ROZDZIELCZA I PANELE BOCZNE DRZWI POKRYTE SKÓRĄ PCV"

    Mi się marzy pakiet "BLACHA"

  8. #8
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał telco Zobacz post
    Sęk w tym, że to wg konfiguratora w pakiecie LUX jest "DESKA ROZDZIELCZA I PANELE BOCZNE DRZWI POKRYTE SKÓRĄ PCV"

    Mi się marzy pakiet "BLACHA"
    Ale to jest i tak lepsze niż seryjny materiał. Choć to może być moje osobiste odczucie i komuś może ta najtańsza opcja się spodoba.

  9. #9
    Użytkownik Znawca Avatar Intruz
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    147 2.0 TS, 159 2.0 Jtdm SW
    Postów
    1,189

    Domyślnie

    skórę pcv miałem w maluchu! Podoba mi się to nawiązanie do tradycji w grupie fiata

  10. #10
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar kasztelan
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa
    Postów
    5,319

    Domyślnie

    Moim zdaniem Giulia ma za maly bagażnik

    Ale dobrze wiedzieć ze CS ma benzynę, umowie sie na jazdę.

Podobne wątki

  1. [156] obawy przed zakupem
    Utworzone przez krzysztofo w dziale 156
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 07-08-2013, 23:34
  2. Przed zakupem 147 1,6 TS 120 KM
    Utworzone przez adam08 w dziale 147
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-07-2011, 20:52
  3. [Brera] Przed zakupem informacje i opinie na temat Brery 2,4 diesel i 3,2 benzyna
    Utworzone przez zimek w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 16-04-2011, 09:55
  4. Opinie przed zakupem
    Utworzone przez ober w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-09-2010, 12:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory