Strona 14 z 16 PierwszyPierwszy ... 45678910111213141516 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 160

Temat: Jak Giulia wersja tylko z tylnym napędem radzi sobie w zimie

  1. #131
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    źle czytałeś, Q2 było w opcji choćby pakiet performance, osobno nie pamietam - można looknąć do cennika.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #132
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo
    Postów
    118

    Domyślnie

    Cytat Napisał Harvaster Zobacz post
    Raczej nie mam Q2, tylko zwyczajne RWD. Q2 było chyba dostępne w UK i USA (Veloce Ti) - gdzieś czytałem/słyszałem choć pewny nie jestem
    Q2 krajowa z 2016 roku. Co wiecej nie Veloce Ti tylko 2.2D 180KM AT. Pakiet Performance dla skrzyni automatycznej
    Szpera działa bez zarzutów.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	q2.JPG
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	42.6 KB
ID:	265900
    Ostatnio edytowane przez SFilip ; 04-02-2020 o 18:44

  3. #133
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Harvaster
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    była 159 2.0 jtdm 170km, była Giulietta 1.4 MA 170km, jest Giulia Super 2.0T
    Postów
    307

    Domyślnie

    Cytat Napisał SFilip Zobacz post
    Q2 krajowa z 2016 roku. Co wiecej nie Veloce Ti tylko 2.2D 180KM AT. Pakiet Performance dla skrzyni automatycznej
    Szpera działa bez zarzutów.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	q2.JPG
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	42.6 KB
ID:	265900
    To źle czytałem/słyszałem Kojarzy ktoś jak sprawdzić czy jest szpera czy nie? U mnie nie ma żadnych emblematów na klapie (fabrycznie usunięte)?

  4. #134
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo
    Postów
    118

    Domyślnie

    Cytat Napisał Harvaster Zobacz post
    To źle czytałem/słyszałem Kojarzy ktoś jak sprawdzić czy jest szpera czy nie? U mnie nie ma żadnych emblematów na klapie (fabrycznie usunięte)?
    Wraz z samoblokujacym tylnym mechanizmem roznicowym w opcji Performance bylo aktywne zawieszenie.
    Nie wiem czy wizualnie idzie to ocenic czy jest czy nie ma szpery. Zawsze mozna organoleptycznie ... czy napęd ucieka np. na śniegu, błocie jednym kolem czy jednak zabiera na dwa.
    A moze masz gdzies w papierach pakiety. Wątpię ze „ktos” fabrycznie znaczek usunął, chyba ze po malowaniu w warsztacie zapomnieli dokleic ;-)
    Ostatnio edytowane przez SFilip ; 04-02-2020 o 20:09

  5. #135
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Harvaster
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    była 159 2.0 jtdm 170km, była Giulietta 1.4 MA 170km, jest Giulia Super 2.0T
    Postów
    307

    Domyślnie

    Cytat Napisał SFilip Zobacz post
    Wątpię ze „ktos” fabrycznie znaczek usunął, chyba ze po malowaniu w warsztacie zapomnieli dokleic ;-)
    Można było wybrać opcje (fabrycznie), żeby nie mieć emblematów na klapie bagażnika i to miałem na myśli. Jedni maja napis Giulia inni nie.

  6. #136
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    może pewniej sprawdzić w ePer? jak nie masz to w ASO mają, a jak nie tu, to wyślij mi VIN, to podeślę Ci listę opcji które masz wg bazy FCA
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #137
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Cytat Napisał Harvaster Zobacz post
    Kojarzy ktoś jak sprawdzić czy jest szpera czy nie? U mnie nie ma żadnych emblematów na klapie (fabrycznie usunięte)?
    Jak podniesiesz jedną stronę na podnośniku i spróbujesz ruszyć to: bez szpery podniesione koło będzie się kręcić a auto nie ruszy. Ze szperą spadnie z podnośnika.

  8. #138
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    może po podniesieniu wystarczy pokręcić ręcznie podniesionym kołem? spadanie z podnośnika chyba niepotrzebne. tylko wcześniej trzeba w menu infotainmentu zaaktywować serwis hamulców o ile mi się zdaje, bo inaczej ręczny zblokuje koła. oczywiście klocki pod przedni koła żeby nie zjechało auto
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #139
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Harvaster
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    była 159 2.0 jtdm 170km, była Giulietta 1.4 MA 170km, jest Giulia Super 2.0T
    Postów
    307

    Domyślnie

    Sprawdzałem po nr VIN i nie mam tego w opcji i wyposażeniu std

  10. #140
    Użytkownik Świeżak Avatar gruby19
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    249

    Domyślnie

    A może ktoś opowie jak Giulia Q radzi sobie w zimie? Korzystacie z Q jako daily?
    Pytam co prawda pod kątem przesiadki na M2, ale ogólnie jestem ciekaw jak zachowuje się mocne RWD zimą czy w trudnych warunkach.
    Rok temu wygrał zdrowy rozsądek i wybrałem Veloce z Q4, ale teraz czuje, że to nie to...
    Z drugiej strony boję się, że jak spadnie trochę śniegu to będę musiał przesiąść się w pociąg.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-02-2016, 15:16
  2. Alfa Romeo w górach -jak sobie radzi !!!
    Utworzone przez Barsolis w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-10-2011, 12:34
  3. Następczyni 166 z tylnym napędem?
    Utworzone przez kripp w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 31-05-2011, 14:24
  4. [164] Q4 płyn do sterowania tylnym napędem
    Utworzone przez Piotrek1987 w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-11-2010, 19:29

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory