Strona 31 z 37 PierwszyPierwszy ... 2122232425262728293031323334353637 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 366

Temat: leasing na Alfę

  1. #301
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Quadrifoglio156
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    czarny
    Postów
    420

    Domyślnie

    Pytanie - dlaczego tak ci zależy aby znaleźć u Dealerów to czego oni nie mają? Wystarczy przeciętny kalkulator, kartka i długopis - samo zrozumiesz jaka rata jest realna a jaka to mrzonki napędzane "ofertami wynajmu na audi".
    Alfa 156 2.0; Alfa 156 1.8, Alfa 145 1.4, Alfa 156 2.5V6 Modyficata, Alfa Giulietta M-Air Distinctive Sport Edizione Autodelta.
    LEGENDA ALFA ROMEO: ALFETTA.PL

  2. #302
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ArcoMancino
    Dołączył
    05 2014
    Mieszka w
    Mordor, korzenie z WGM
    Auto
    Giulia 2.0 pb 200 KM '17 Vulcano Black. Wcześniej 159 BN 1.9JTDm 8V '09 Grigio Titanio.
    Postów
    483

    Domyślnie

    Nie wiem czy było i czy info jest powszechnie znane i w razie powtórzenia przepraszam. Podczas ostatniego Poznań Motorshow dorwałem ulotkę, na której wyraźnie jest napisane, ze abonament Alfa Romeo jest dostepny rownież dla osoby prywatnych. Teraz billboardy reklamujące ten abonament maja o wiele większy sens [emoji4]


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. #303
    Użytkownik Rowerzysta Avatar arturo132
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Stelvio 2.0 280+, Giulietta 1,6
    Postów
    464

    Domyślnie

    Witam
    Jakie macie doświadczenie z ubezpieczeniem auta w leasingu po pierwszym roku.
    Przy zakupie ubezpieczałem auto w salonie.
    W umowie leasingowej jest informacja, że firma leasingowa musi wyrazić zgodę na ubezpieczenie we własnym zakresie.

    W przypadku wcześniejszych aut korzystałem zawsze w ubezpieczenia firmy leasingowej.
    Co waszym zdaniem jest bardziej korzystne. Warto szukać samemu?

  4. #304
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał arturo132 Zobacz post
    Witam
    Jakie macie doświadczenie z ubezpieczeniem auta w leasingu po pierwszym roku.
    Przy zakupie ubezpieczałem auto w salonie.
    W umowie leasingowej jest informacja, że firma leasingowa musi wyrazić zgodę na ubezpieczenie we własnym zakresie.

    W przypadku wcześniejszych aut korzystałem zawsze w ubezpieczenia firmy leasingowej.
    Co waszym zdaniem jest bardziej korzystne. Warto szukać samemu?
    Sprawdź samemu.. zgoda na ubezpieczenie poza 250 zł a różnice potrafią być w tysiącach

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  5. #305
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Ja za ubezpieczenie "poza leasingiem" zapłaciłem 100,00 netto (PKO leasing) - nazywało się to "administracja umową zewnętrzną" - przy pierwszym ubezpieczeniu. A że w drugim roku kontynuowałem to ubezpieczenie, nie zapłaciłem do leasingu nic. A różnica w kosztach ubezpieczenia ok. 50 % taniej.

  6. #306
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,996

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes-tk Zobacz post
    Ja za ubezpieczenie "poza leasingiem" zapłaciłem 100,00 netto (PKO leasing) - nazywało się to "administracja umową zewnętrzną" - przy pierwszym ubezpieczeniu. A że w drugim roku kontynuowałem to ubezpieczenie, nie zapłaciłem do leasingu nic. A różnica w kosztach ubezpieczenia ok. 50 % taniej.
    ja placilem pierwszym razem 200zl potem mialo byc po 150. ubezp wykupowalem w maju ale w czerwcu mi nic nie sciagneli dodatkowo, moze teraz sciagna?

    leasing ma swoje wymagania co do polisyAC, jest csla lista kryteriow ktore polisa ma spelniac bo jak nie to zrobia swoje AC i zaplacisz podwojnie. generalnie polisa ma byc w top wersji, bez zadnych amortyzacji, udziałów wlasnych,wykluczen itp - trzeba sprawdzic warunki pod katem listy wymagan

  7. #307
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    No i taką mam. Polisa z salonu Alfy, zgodna z wymogami PKO Leasing, robiona przez agenta, który robi dla leasingu codziennie, polisa z lutego, do tej pory nic dodatkowo mi nie ściągnięto. Prawdę mówiąc, sam się zdziwiłem, czekałem miesiąc, potem drugi i nic. Upominał się nie będę.

  8. #308
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartas82
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    891

    Domyślnie

    Ja przy leasingu wziąłem ofertę od ASO. Miałem najpierw brać od swojego agenta, ale jak pokazałem w ASO co mogę dostać na zewnątrz to się zgodzili na tych samych warunkach dać.
    Mówili, że dodatkowej opłaty żadnej nie będą pobierać za ubezpieczenie i tak też było.
    Pozdro,
    Bartas

  9. #309
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    ja jestem na etapie wyboru ubepzieczenia po pierwszym roku.

    oferta z leasingu wartosc auta 118tys pln brutto, skladka 5200pln. duzo/malo ?

  10. #310
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    ja jestem na etapie wyboru ubepzieczenia po pierwszym roku.

    oferta z leasingu wartosc auta 118tys pln brutto, skladka 5200pln. duzo/malo ?
    Mi za Giulie (ok 165 tys zł - odbieram za tydzień) w pierwszym roku zaproponowali finalnie stawkę OC/AC w kwocie poniżej 4 tys zł, czyli masz sporo miejsca na targowanie się

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory