Strona 33 z 37 PierwszyPierwszy ... 232425262728293031323334353637 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 366

Temat: leasing na Alfę

  1. #321
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Ale pierwszy rok rządzi się swoimi prawami, ja mowie o kolejnych latach.

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
    Mi w benefii dali wycenę w drugim roku 5200 w pierwszym płaciłem 6k.. po rozmowie z agentka z salonu zaproponowała mi inna ubezpieczalnie Generali które spełnią wymagania leasingu na 3800.. nie pamiętam jaka wartość auta brali pod uwagę (Stelvio FE rok produkcji 2017)

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  2. #322
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Udało się zejść na 4 tys. To jakieś 3% wartości brutto.
    A wy macie ubezpieczenie od kwoty netto pewnie? Ja z racji działalności (nie jestem vatovcem) muszę mieć brutto, więc składkę zawsze mam wyższa.
    Tak czy owak 1200 zaoszczędzone

  3. #323
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    to cały czas ta sama oferta z leasingu/pzu. jeszcze nie mam oferty od brokerów.

  4. #324
    Użytkownik Rowerzysta Avatar arturo132
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Stelvio 2.0 280+, Giulietta 1,6
    Postów
    464

    Domyślnie

    Po pierwszym roku ubezpieczenie Stelvio:
    w leasingu 4980 zł
    u brokera 2660 zł + 250 zł netto od leasingu kary za ubezpieczenie na zewnątrz.

  5. #325
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    Cytat Napisał arturo132 Zobacz post
    Po pierwszym roku ubezpieczenie Stelvio:
    w leasingu 4980 zł
    u brokera 2660 zł + 250 zł netto od leasingu kary za ubezpieczenie na zewnątrz.
    pewnie masz max znizki na AC?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #326
    Użytkownik Rowerzysta Avatar arturo132
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Stelvio 2.0 280+, Giulietta 1,6
    Postów
    464

    Domyślnie

    Tak dokładnie.
    Co ciekawe leasing bierze pod uwagę zniżki ale je obcina z 60 do 40%.

  7. #327
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Quadrifoglio156
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    czarny
    Postów
    420

    Domyślnie

    Cytat Napisał arturo132 Zobacz post
    Tak dokładnie.
    Co ciekawe leasing bierze pod uwagę zniżki ale je obcina z 60 do 40%.

    Widzę, że jeszcze wierzysz w bajki Swoją drogą niezłe wytłumaczenie dlaczego chcą zarobić więcej.
    Niczego nie obcina, tylko chcą trochę zarobić na ubezpieczeniu.

    Tak w ogóle to porównywanie produktów finansowych (czy to ubezpieczenie, gap, kredyt czy leasing) tylko na podstawie ceny to strategia mało sensowna. Liczy się też zakres, wyłączenia, ograniczenia, warunki, itd. To w OWUL są różnice, bo nie ma takich cudów by ubezpieczenie za 2500 miało taki sam zakres ryzyk i warunki jak to za 5000 (jeśli skalkulowane prawidłowo a nie zakres z tego tańszego a cena x 2).

    W ubezpieczeniach wychodzą też takie ciekawostki jak to, że na podstawie oświadczenia klienta o zniżkach wychodzi np. 2500 zł a wg analizy historii ubezpieczeń ponad 5000 zł. Bo oczywiście 90% klientów jeździ bezwypadkowo całe życie, tylko pamięć im szwankuje jak mi mówią agenci ubezpieczeniowi.
    Alfa 156 2.0; Alfa 156 1.8, Alfa 145 1.4, Alfa 156 2.5V6 Modyficata, Alfa Giulietta M-Air Distinctive Sport Edizione Autodelta.
    LEGENDA ALFA ROMEO: ALFETTA.PL

  8. #328
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2011
    Auto
    AR 159 SW
    Postów
    3

    Domyślnie

    W wątku pojawiło się stwierdzenie że Leasing FCA nie jest korzystny - czy ktoś może wyjaśnić na czym polega z nimi problem? Obecnie proponują 100%, czyli te cyferki mają najlepsze. Gdzie wisi haczyk?

  9. #329
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    ja nie narzekam. mam fca 100% dorzucili gap fakturowy to wyszlo ok 2.4% a na auto do prod na poczatku 2018rr dostalem 12% upustu. wplata byla 20% i splacam calosc w 3 lata. mi pasi, choc niektorzy moze wola obecne wynajmy bo na krotko chca auto - ja zostawiam sobie

  10. #330
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2011
    Auto
    AR 159 SW
    Postów
    3

    Domyślnie

    W trakcie trwania umowy nic Cię nie zaskoczyło? Jakieś dodatkowe opłaty? Miałeś jakieś zdarzenie (gdzie konieczna by była obsługa ze strony leasingu)? Bo dopóki nie ma jakiegoś dzwona czy nie zalegasz z płatnościami to pewnie każda firma wydaje się dobra.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory