Strona 36 z 37 PierwszyPierwszy ... 262728293031323334353637 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 351 do 360 z 366

Temat: leasing na Alfę

  1. #351
    Użytkownik Świeżak Avatar jareknowiak
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Auto
    była alfa 159 2,4 JTDM TI jest GIULIA 2,0 MAir 200KM i GIULIETTA 1,4MA 170KM, SPIDER 1982r.
    Postów
    115

    Domyślnie

    A ja odstąpię leasing który kończy się w 2022 roku w kwietniu.
    Samochód Giulia 2016 rok rejestracja 2017 kwiecień.
    2,0 benzyna 8 AT.
    Przebieg na dzisiaj 105tys. (właśnie trwa przegląd )
    Ostatnia rata leasingowa ok. 40 tys. płatna w kwietniu 2022.
    O kwocie odstępnego na priv.

  2. #352
    Użytkownik Rowerzysta Avatar seba_css
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    w drodze
    Auto
    Giulia Veloce Q4 MY20
    Postów
    342

    Domyślnie

    Cytat Napisał mat09 Zobacz post
    Jak masz konkretny model wybrany to nie wiem, ale jak do produkcji to najlepsza oferta jaką dostałem ostatnio to -18%. Ale warto zastanowić nad innym finansowaniem niż od dealera.
    Dealer zaproponował mi finansowanie w mleasing 115% (bo wysoki wykup i 5lat), a w innych firmach od 107% do 109%.
    W końcu stycznia kupiłem z finansowaniem dealera na około 107%, 4 lata, Alior Leasing.
    Auto z placu, z katalogowych 242 tys wziąłem za 196tys

  3. #353
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 200KM
    Postów
    185

    Domyślnie

    https://www.fmleasing.pl/aktualnosci...wykup-prywatny
    Zapowiada się zmiana w możliwości prywatnej sprzedaży auta po leasingu...

  4. #354
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    matyczna pralka Samochód: Giulia 2.0 MY21
    Postów
    517

    Domyślnie

    No i bardzo dobrze. Przecież i tak większość tych samochodów (auta to w Niemczech) służyło do celów prywatnych.

  5. #355
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    swoha wykupilem prywatnie w czerwcu, czyli jestem zalatwiony? gdybym wiedzial to bralbym na firme- odliczylbym wykup i troche faktur. to chyba boe pozostaje nic innego jak wprowadzic auto na firme? ciekawe kiedy sie wyjasnia szczegoly
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #356
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał FernandoAlfonso Zobacz post
    No i bardzo dobrze. Przecież i tak większość tych samochodów (auta to w Niemczech) służyło do celów prywatnych.
    strasznie zmyslasz. w niemczech czy innym normalnym kraju auto na firme odlicza sie 100%vat i koszty i nie ma ograniczen, jaj i ciaglych zmian zasad w trakcie gry
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #357
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    ciekawe kiedy sie wyjasnia szczegoly
    Jak zwykle, o 23:57 dnia poprzedzającego wejście w życie.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  8. #358
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    matyczna pralka Samochód: Giulia 2.0 MY21
    Postów
    517

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    strasznie zmyslasz. w niemczech czy innym normalnym kraju auto na firme odlicza sie 100%vat i koszty i nie ma ograniczen, jaj i ciaglych zmian zasad w trakcie gry
    Normalnym to znaczy jakim? Ten przykładowy normalny kraj wywołał już dwie wojny światowe i właśnie umożliwił przygotowania do trzeciej.

  9. #359
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 200KM
    Postów
    185

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    swoha wykupilem prywatnie w czerwcu, czyli jestem zalatwiony? gdybym wiedzial to bralbym na firme- odliczylbym wykup i troche faktur. to chyba boe pozostaje nic innego jak wprowadzic auto na firme? ciekawe kiedy sie wyjasnia szczegoly
    Jeśli chcesz sprzedać, to w grudniu (gdy upłynie 6 mcy od wykupu) jeśli zdążysz to powinno być OK, ponieważ tzw. nowy ład ma wejść 01.01.2022. Po tej dacie, niezależnie od kiedy leasingujesz, już się nie da.
    Ostatnio edytowane przez Mix ; 01-08-2021 o 20:17

  10. #360
    Użytkownik Rowerzysta Avatar pawelek
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta 1.4 TB
    Postów
    264

    Domyślnie

    Cytat Napisał FernandoAlfonso Zobacz post
    Normalnym to znaczy jakim? Ten przykładowy normalny kraj wywołał już dwie wojny światowe i właśnie umożliwił przygotowania do trzeciej.
    wojna to niezła szansa na dobry biznes, tak jak i inne nadzwyczajne wydarzenia (np pandemie); a do trzech razy sztuka i może w końcu się uda. A może to ich ostatnia szansa.
    Popatrz na to jak na kryzysy pór roku (o zimę mi chodzi) - do pewnego poziomu rozwoju (starożytność) jest to przeszkoda w rozwoju cywilizacyjno-społecznym, potem istotny czynnik motywujący wzrost, a potem (od XXw.) nie ma większego znaczenia.

    ps: słyszałem o inicjatywie postawienia IOB-a (firmy - instytucji otoczenia biznesu) w Czechach + Słowacja +Łotwa + Estonia (z opcja na inne kraje) która zajmowałaby się wewnątrzwspólnotowa optymalizacją kosztów, m.in samochodów służbowych
    Ostatnio edytowane przez pawelek ; 02-08-2021 o 09:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory