Strona 5 z 145 PierwszyPierwszy 12345678910111213141555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 1444

Temat: Wbudowana nawigacja

  1. #41
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Cytat Napisał makaronek Zobacz post
    Mogę wytaczać najcięższe działa w kwestii googla czy innych pierdół, świat im się nie zawali i są bezosobowi (chyba, że ktoś pracuje w googlu i poczuł się dotknięty że tak pocisnąłem po jego kawale gównianej roboty
    Czy tego chcesz czy nie to największa firma IT na świecie, zatrudniająca dziesiątki tysięcy inżynierów, naukowców (w tym masę Polaków), zasycająca najlepsze kadry na najbardziej liczących się uczelniach.
    To także jedna z najbardziej innowacyjnych firm na świecie. Gdybyś miał jakikolwiek związek z IT to widziałbyś o czym piszę.
    Tymczasem Ci wszyscy pracujący tam ludzie właśnie dowiedzieli się od Makaronka że robią strasznie "gównianą robotę".

    Cytat Napisał makaronek Zobacz post
    TT ma kilka fajnych funkcji, których nie ma google wciąż, na przykład - opracowanie trasy na komputerze i wysyłka do urządzenia.
    Przecież zarówno Google Maps jak i Naviexpert mają funkcję tworzenia trasy na komputerze i wysyłki na telefon...

  2. #42
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Giulietta Veloce MY2016 / Giulia Veloce 2.0
    Postów
    481

    Domyślnie

    i to jest argument "gdybyś miał związek z IT" - a skąd wiesz, że nie mam? nie umiesz merytorycznie dyskutować, tylko od razu musi być atak personalny, że jestem gułą bez związku z IT? owszem mam związek z IT, zdefiniowałem wymagania, opisałem je, nadzorowałem development i poustawiałem dwa kompleksowe systemy do obsługi wniosków kredytowych w jednej z największych firm pożyczkowych w Polsce (obecnie w drugiej, mniejszej). To w kwestii mojego backgroundu.

    Pewnie nikt z googla sie nie dowiedzial ode mnie, ze robi gowniana robote, bo sila przekazu tego forum i Twojego wbrew Twoim chyba oczekiwaniom jest bardzo nikła. Natomiast nie bardzo ktos mi moze zabronic oceniac jakis system, a takie zdanie mam akurat o mapach googla. Ich webmail tez uwazam za marny i nieintuicyjny, ich narzędzia np arkusz kalkulacyjny do niczego sensownego się nie nadają w pracy np nad polityką ryzyka kredytowego - czy mam mimo to z nich korzystac, bo za jego produkcją stoją najlepsze kadry?

    Dla mnie jeśli ktoś przejmuje ludzi z MIT, daje im darmowe jedzenie, spanie, dziwki i koks, placi trzykrotnosc rynkową i pozwala sie godzinami relaksowac w chill out roomie, po czym co tydzien przychodzi po podwyzke i na koniec wysra z siebie cos takiego jak marną googlowska nawigacje, od ktorej lepszy jest nawet ten naviexpert, to oznacza tylko okrutnie mierną efektywność....

    Sa produkty googla, ktore lubie, np... google albo lucid chart do wykresow i diagramow. Ale lepsza przegladarka od chroma jest dla mnie firefox, lepszym arkuszem kalkulacyjnym od tego ich badziewia jest excel, lepszym dyskiem jest dropbox albo nawet onedrive dzieki integracji lepszej z officem, i lepszą o wiele nawigacją jest Tomtom niż google maps. Jak cos jest do wszystkiego, to jest do niczego tak naprawde.

    Siedzisz na forum marki [notranslate]Alfa[/notranslate] Romeo, ludzi DEDYKOWANYCH samochodom. Czemu nie pójdziesz sobie po Skodę, albo Audi, albo Seata albo Wieśwagena? przeciez oni biora najelpszych inzynierow!!! VAG to jest takie samochodwe Google, a z jakiegoś powodu mając 20% rabatu na WSZYSTKIE audi z konfiguratora zamówiłem właśnie VELOCE.

  3. #43
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Postów
    883

    Domyślnie

    brawo makaronek, nic dodać nic ując.

  4. #44
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Napisałeś 2200 znaków inwektyw tylko dlatego że ktoś ma inny punkt widzenia niż Ty.
    Ale przeglądając inne Twoje posty i odpowiedzi widzę że to zwykle tak się kończy.
    Z takimi osobami się nie dyskutuje, popełniłem błąd, ale już go naprawiam.

  5. #45
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Giulietta Veloce MY2016 / Giulia Veloce 2.0
    Postów
    481

    Domyślnie

    dla mnie inwektywą jest próba wmówienia całemu światu, że ktoś napisał cyt. "2200 znaków inwektyw". Moge poprosic o dowód na to, ze kogos obrazalem? w innym przypadku to jest szkalowanie i naruszanie moich dobr osobistych

  6. #46
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 200KM
    Postów
    35

    Domyślnie

    Panowie, nie wiem kto ma rację, nie jestem moderatorem/adminem, być może jestem za krótko na forum itp. Ale powiem Wam, że ja wchodzę na forum poczytać o tym co wszyscy mają ciekawego do powiedzenia w danym temacie, który mnie interesuje. Proszę Was, piszcie sobie prywatne wiadomości, bo to o czym teraz piszecie delikatnie rzecz ujmując nie pasuje do tematu. A wchodzenie przeze mnie i pewnie inne osoby w ten czy inny temat po to aby śledzić dwie lub cztery strony wzajemnych wycieczek osobistych jest bez sensu.
    Zarażajcie pasją i pielęgnujcie pasję do Alfy.

  7. #47
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Giulietta Veloce MY2016 / Giulia Veloce 2.0
    Postów
    481

    Domyślnie

    okej, w sumie racja - przepraszam. Ciężko czasem pozostać po prostu biernym - tacy ludzie co ktoś na nich wsiada i skacze a oni jeszcze odsłaniają brzuszek niestety za daleko w dzisiejszych realiach nie zachodzą.
    WRACAJĄC DO TEMATU - czy kolega miliard stron wcześniej, co nie było jego biurowca w tomtomie, mógłby mi podać jego adres? chciałem skonfrontować z dedykowanym TomTomem i zobaczyć, jak daleko jest navi w Giulii od tej "prawdziwej" w kwestii aktualności map. Może tu da się coś zrobić (tj męczyć AR żeby naciskali TT na sensowniejsze updaty). Mnie obdarowano w Giulii nawigacją 8.8 trochę wbrew mnie (akurat była... tak samo potrzebna mi jak adaptacyjny tempomat.... jakbym chciał autopilota to bym kupił teslę) - ale skoro już jest zamierzam z niej korzystać, i zrobię dużo, żeby działała dobrze i żeby nie być skazanym na beznadziejną w moim odczuciu nawigację z google maps.

    update - odebralem alfe, ktos mnie moze oswiecic, gdzie moge zaktualizowac nawigacje? typa od strony moparu bym wywalil z roboty po tygodniu (przepraszam jesli jakis ciamajda co pracuje w moparze poczuje sie urazony, ale takiego gówna nie widzialem od lat)
    Ostatnio edytowane przez makaronek ; 11-08-2017 o 23:20

  8. #48
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2017
    Auto
    Giulia
    Postów
    73

    Domyślnie

    Cytat Napisał makaronek Zobacz post
    update - odebralem alfe, ktos mnie moze oswiecic, gdzie moge zaktualizowac nawigacje? typa od strony moparu bym wywalil z roboty po tygodniu (przepraszam jesli jakis ciamajda co pracuje w moparze poczuje sie urazony, ale takiego gówna nie widzialem od lat)
    Aktualizacja odbywa się na zasadzie kampanii. Dostajesz pismo i stawiasz się w serwisie. Zapewne przyjedzie do ciebie w ciągu 2-3 miesięcy.
    Nawigacja jak każda w samochodzie prosi się o pomstę do nieba. Od dawna używam w telefonie, bo jest zwyczajnie lepsza. Po aktualizacji trochę poprawili komfort nawigowania, ale wielu nowych adresów i nowych tras nie uświadczysz, więc zepchnie na boczne drogi. Rozwiązaniem będzie możliwość korzystania na ekranie z nawigacji w tel.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. #49
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Widzę, że wszyscy coś wiedzą lecz nie do końca. Aktualizacja będzie bezpłatna w czasie gwarancji (max 4 razy w roku) po tym czasie będzie płatna i dostępna w MOPAR lub TOMTOM, koszt ok 300PLN na rok (cztery aktualizacje). Ponieważ wszystkie GIULIE są na gwarancji usługa aktualizacji płatnej nie jest uruchomiona.

  10. #50
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Giulietta Veloce MY2016 / Giulia Veloce 2.0
    Postów
    481

    Domyślnie

    To gdzie się mam zgłosić po 1/4 aktualizacji w 2017? W serwisie cisza


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Podobne wątki

  1. Nawigacja
    Utworzone przez Greq w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-08-2010, 17:40
  2. nawigacja po FL
    Utworzone przez cin1 w dziale 166
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-01-2010, 18:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory