Strona 53 z 145 PierwszyPierwszy ... 3434445464748495051525354555657585960616263103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 1444

Temat: Wbudowana nawigacja

  1. #521
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    Kłamią w żywe oczy... Tak jak jakaś ofiara z FCA, co dzwoniła nakręcona do mnie żeby poinformować, że na początku września pojawiła się aktualizacja w mojej sprawie. Ewidentnie mają problem z radiem z małym displayem i nas olali - gdyby nie było poważnych przeszkód, już dawno zbudowaliby ten updejt - przecież dane źródłowe map do tego mają... Po tym jak się zachowuje FCA, ja już nie liczę na update - ale jeszcze nie podjąłem decyzji co do tego co dalej z tym fantem zrobić... Może zdecyduję się na drogę formalną, która musi przejść przez dealera - bo AR formalnie w ogóle nie jest tu stroną... Po prostu zażyczę sobie stosownej rekompensaty - koszty aktualizacji fabrycznych navi w samochodach są znane... jakieś 500zł x 7 kwartałów i jesteśmy kwita. A dealer niech się pałuje z AR o zwrot. Tyle, że taka akcja ma sens u mnie przy zakupie konsumenckim, a jak ktoś ma samochód "na byznesmena" to kicha...

  2. #522
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Wcale bym się nie zdziwił, że w radiach z nawigacją 6.5" brakuje pamięci, żeby załadować nową wersję map i dlatego jej nie udostępniają, żeby się nie wydało
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  3. #523
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    Wcale bym się nie zdziwił, że w radiach z nawigacją 6.5" brakuje pamięci, żeby załadować nową wersję map i dlatego jej nie udostępniają, żeby się nie wydało
    Dzwoniła do mnie konsultantka z Milanu ale powiedziałem jej, że temat nieaktualny bo pojawiła się aktualizacja na moim profilu.
    Wspomniałem przy okazji, że dla małych ekranów koledzy nie widza nowych map i ona stwierdziła, że to są problemy ze stroną a sama aktualizacja istnieje tylko ludzie jej nie widzą.

  4. #524
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Hahaha dobre [emoji16][emoji16]

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  5. #525
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    Cytat Napisał murder Zobacz post
    Dzwoniła do mnie konsultantka z Milanu ale powiedziałem jej, że temat nieaktualny bo pojawiła się aktualizacja na moim profilu.
    Wspomniałem przy okazji, że dla małych ekranów koledzy nie widza nowych map i ona stwierdziła, że to są problemy ze stroną a sama aktualizacja istnieje tylko ludzie jej nie widzą.
    Dokładnie jak z Yeti i potworem z Loch Ness
    A na poważnie - ok, jeżeli problem jest z stroną to niech mi wyślą na maila tego updejta. Załatwię skrzynkę na 10GB. Albo do dealera. Co za pacany w tym FCA urzędują...

  6. #526
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    No to nadal jest problem ze stroną , nadal 1026.

  7. #527
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Dostałem odpowiedź że moja prośba wymiany radia została przekazana do fca Bielsko. Czekamy na rozwój sytuacji

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  8. #528
    Użytkownik Znawca Avatar lechtak
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Mito TCT 135 KM / Giulia Veloce Pakiet Q
    Postów
    1,143

    Domyślnie

    Cytat Napisał murder Zobacz post
    Dzwoniła do mnie konsultantka z Milanu ale powiedziałem jej, że temat nieaktualny bo pojawiła się aktualizacja na moim profilu.
    Wspomniałem przy okazji, że dla małych ekranów koledzy nie widza nowych map i ona stwierdziła, że to są problemy ze stroną a sama aktualizacja istnieje tylko ludzie jej nie widzą.
    Całkiem prawdopodobne, ja widzę ze ostatnią aktualizacje pobierałem w 2018 r. Od tamtej pory pobierałem dwukrotnie.

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Dostałem odpowiedź że moja prośba wymiany radia została przekazana do fca Bielsko. Czekamy na rozwój sytuacji

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
    Z jakiego powodu wymieniasz? Przez ADF?

  9. #529
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Brak aktualizacji... Napisałem im że skoro nie update to proszę o radio do którego są update'y... Pewnie nie wymienia [emoji6]

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  10. #530
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    Dzisiaj znowu telefon z Mediolanu - tym razem Pani skruszonym głosem przekazała mi smutną wiadomość, że mają problem techniczny z aktualizacją map dla 6,5" i trzeba będzie poczekać miesiąc na rozwiązanie. Powstrzymałem zupełnie naturalny w tej sytuacji rechot i wykazałem swoje niezadowolenie z sytuacji itp Ale patrząc na jakość tech supportu FCA - kiedy jest problem to zaprzeczają, czyli kiedy się przyznają do problemu - warto sprawdzać stronkę pod kątem aktualizacji

Podobne wątki

  1. Nawigacja
    Utworzone przez Greq w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-08-2010, 17:40
  2. nawigacja po FL
    Utworzone przez cin1 w dziale 166
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-01-2010, 18:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory