Strona 60 z 65 PierwszyPierwszy ... 1050515253545556575859606162636465 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 591 do 600 z 649
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T Q4 i Giulietta 1.4TB

Domyślnie

Cytat Napisał fuji Zobacz post
    Możliwe, że rozpętałem małą burzę. Teraz może okazać się, że po przeczytaniu tego co napisałem, znajdą się inni w podobnej sytuacji którzy kupili auto po 3 miesiącach od ostatniej aktualizacji map i będą domagać się swoich praw.
    No właśnie gdyby dużej części ludzi chciało się szarpać o dostarczenie dobrego/dopracowanego auta to może Włosi wzięli by się w końcu do roboty. A tak to jest jak z klapą bagażnika - u każdego (bez spoilera, bo w tych są mocniejsze sprężyny) jest problem opadania (szczególnie jak wieje wiatr i/lub auto jest zaparkowane pod górkę), tylko większość nie zauważa, albo nie chce się szarpać, albo ma to gdzieś. ja wywalczyłem, choć zajęło to 8 mcy czekania na odpowiedź z Włoch i kilka ponagleń w międzyczasie - mam mocniejsze sprężyny i klapa działa jak powinna od początku. Podobnie było z innymi pierdołami - tylko potem mi wielu pisało Twój egzemplarz jest jakiś felerny/wadliwy, a przy każdej okazji w innych widziałem dokładnie te same mankamenty (cokolwiek np: piszczenie kierownicy przy kręceniu jak jest zimno, problemy z ładowaniem/niedoładowanym optymalnie akumulatorem, zbyt ruszające się rączki drzwi przednich, wygniecione miejsce pod łokciem w podłokietniku (tak że jest całkiem twardo) jeśli ktoś jeździ z łokciem stale opartym (będę miał wymieniony wkrótce), odpadające(pewnie łatwo je zerwać przez przypadek zaczepiając np rękawem) u wielu gumki od spodu podłokietnika - wtedy podłokietnik skrzypi, niedziałające ogrzewanie tylnej szyby/siedzeń i kierownicy (mimo zaświeconych kontrolek) jak aku jest niedoładowany itp). Mało ludzi się skarży i szarpie to i mało poprawiają.

› Więcej...: Wbudowana nawigacja

Użytkownik Maniak resoraków Avatar Krzysztof
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4

Domyślnie

Ale oni dobrze wiedzą, że jest problem z małą nawigacją, tylko "walą w zielonego krasnala"
    Ja też mam zgłoszony w ASO brak aktualizacji map i odpowiedź z TESEO identyczną jak @prezes-tk - będzie naprawione w grudniu. Na razie jeszcze czekam, bo grudzień się nie skończył, a potem wyślę pismo przez kancelarie prawną o zwrot pieniędzy za niesprawną i nienaprawioną nawigację lub wymianę urządzenia na działające
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

Użytkownik Maniak resoraków Avatar prezes-tk
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia 2.0T

Domyślnie

No właśnie to samo mam zamiar zrobić.

Użytkownik Świeżak
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0

Domyślnie

Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    Ale oni dobrze wiedzą, że jest problem z małą nawigacją, tylko "walą w zielonego krasnala"
    Ja też mam zgłoszony w ASO brak aktualizacji map i odpowiedź z TESEO identyczną jak @prezes-tk - będzie naprawione w grudniu. Na razie jeszcze czekam, bo grudzień się nie skończył, a potem wyślę pismo przez kancelarie prawną o zwrot pieniędzy za niesprawną i nienaprawioną nawigację lub wymianę urządzenia na działające
    Życie nauczyło mnie, że samo naciskanie średnio na nich działa. Ale już atak z powołaniem się na konkretne paragrafy uruchamia machinę bo żaden producent nie chce żeby z małego problemu zrobiła się kampania serwisowa na cały świat
    Tak na marginesie, zadzwonili do mnie z Włoch z zapytaniem czy jestem zadowolony z załatwienia sprawy Dowiedziałem się, że ponoć zgłoszenie jest zamknięte. Jak powiedziałem, że nic nie jest załatwione i sprawę skierowałem do prawników to jeszcze tego samego dnia miałem kontakt od sprzedawcy, że Włosi poprosili o jak najszybsze zgranie informacji z mojego samochodu
    Ostatnio edytowane przez fuji ; 06-12-2019 o 15:05

Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto

Domyślnie

wiedzą ale sami nie mają motywacji - jak zaleją ich skargi i groźby od dużej częci klientów to może nabiorą motywacji - teraz uważają że nie jest to wielki/priorytetowy problem do rozwiązania skoro jedna na setki osób się skarży. to jest to o czym piszę, większość zlewa fakt że AR ich zlewa zamiast powalczyć o swoje.

Mieszka w
    Jaworzno
    Auto

Domyślnie

Cytat Napisał fuji Zobacz post
    Włosi poprosili o jak najszybsze zgranie informacji z mojego samochodu
    Dlatego napisałem, że "walą w zielonego krasnala". Co oni chcą zgrywać z Twojego auta? VIN?

- - - Updated - - -

Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    wiedzą ale sami nie mają motywacji
    W ramach "motywacji" jedyne, co na razie zrobili, to wycofanie małej nawigacji z modelu na rok 2020

Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto

Domyślnie

Z mojego też zgrywali cała konfigurację auta. Tyle, że u mnie jeszcze doszło zgłoszenie dot. zawieszającej się navi (kilka razy) i wyłączającego się radia (wyłącza się i włącza, pewnie chodzi o te zjawisko, które na forum funkcjonuje pod określeniem resetowania). Właśnie jestem na etapie kolejnego zgłoszenia w serwisie. Wczoraj ponownie systemy były odczytywane parametry. Błędów brak.

Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto

Domyślnie

W ramach "motywacji" jedyne, co na razie zrobili, to wycofanie małej nawigacji z modelu na rok 2020
    6.5" nie powinno być od początku w ofercie - jak to wygląda i ten mikro obraz z kamery. ja brałem 6.5 tylko dlatego bo w Giulii za 8.8" musiałbym dopłacić ponad 10tyś (bo bez navi się nie dało zamówić) a navi od nich nie chciałem bo raz że wziąłem z Android Auto dwa że navi od producentów są z reguły do bani (choćby live traffic nie dizała albo działa za granicą ale byle jak; z Google nie ma podejści- w Stelvio jakoś oferowali 8.8 bez navi za 1tyś dopłaty.

Cytat Napisał prezes-tk Zobacz post
    Z mojego też zgrywali cała konfigurację auta. Tyle, że u mnie jeszcze doszło zgłoszenie dot. zawieszającej się navi (kilka razy) i wyłączającego się radia (wyłącza się i włącza, pewnie chodzi o te zjawisko, które na forum funkcjonuje pod określeniem resetowania). Właśnie jestem na etapie kolejnego zgłoszenia w serwisie. Wczoraj ponownie systemy były odczytywane parametry. Błędów brak.
    jeśli masz jesszcze radio 1ej generacji (Ty masz chyba 2017r tak?) to ciśnij ich o wymianę, dostaniesz drugiej, dodasz hub USB, zmienisz proxi, zaktywujesz AA/ACP, do tego radio będzie szybsze a obraz z kamery na 8.8" duzy (z nowym firmwarem). Najlepsze co się może przydażyć posiadaczowi starego typu radia to problemy z nim i wymiana gwrancyjna

Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto

Domyślnie

Październik 2016. No właśnie może "z nieba" mi spadło to resetowanie się radia. Czekam, co zrobią. Wiem, że podobną historię miał jeden z klientów tutejszego ASO, była próba aktualizacji ale bez efektu i teraz on jest jeden krok przede mną. Jak będzie miał odpowiedź to na pewno ją poznam.
    Kamery nie mam i nie planuję. Jakoś mnie nie przekonuje. Nie twierdzę, że to złe urządzenie ale dla mnie niepotrzebne.

Mieszka w
    Jaworzno
    Auto

Domyślnie

No ja nie mam tyle "szczęścia" co @prezes-tk Moje auto jest z 2017 toku i radio cały czas działa bez zarzutu. Żadnych resetów, zawsze łączy się z telefonem, nic nie zrywa, aktualizacje map wgrywają się bez problemu, tylko od pół roku nie mam nic nowego do wgrania, a brak aktualnych map powoduje, że fabryczna nawigacja staje się bezużyteczna. A skoro za nią dodatkowo zapłaciłem i za trzy lata aktualizacji map, to oczekuję wywiązania się z umowy, albo zwrotu pieniędzy. Zgrywać u mnie nie ma czego, bo na podstawie VIN-u TESEO potwierdziło, że na koncie mopar nie ma nowych map do mojego auta. Problem miał być rozwiązany w grudniu, więc na razie czekam.
    Ostatnio edytowane przez Krzysztof ; 06-12-2019 o 18:20