Strona 83 z 145 PierwszyPierwszy ... 33737475767778798081828384858687888990919293133 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 821 do 830 z 1444

Temat: Wbudowana nawigacja

  1. #821
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,508

    Domyślnie

    Wejdź na kolegi auto i nie musisz nigdzie jechać.

  2. #822
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Dzisiaj pojawiła się nowa wersja 1052 na 6,5".

  3. #823
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    Szok! Rzeczywiście, dzięki za info... No to się przyznaję do błędu - nie wierzyłem, że po zeszłorocznej 10-miesięcznej przerwie pokaże się jakakolwiek aktualizacja dla 6.5". A tu - niespodzianka... Ależ ja lubię się tak mylić
    Pojawiło się dodatkowe pytanie o język przy pobieraniu - chyba tego wcześniej nie było. Może w ten sposób sobie radzą z domniemanym brakiem miejsca w pamięci starszych navi 6.5"?

  4. #824
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Cytat Napisał ciafok Zobacz post
    Szok! Rzeczywiście, dzięki za info... No to się przyznaję do błędu - nie wierzyłem, że po zeszłorocznej 10-miesięcznej przerwie pokaże się jakakolwiek aktualizacja dla 6.5". A tu - niespodzianka... Ależ ja lubię się tak mylić
    Pojawiło się dodatkowe pytanie o język przy pobieraniu - chyba tego wcześniej nie było. Może w ten sposób sobie radzą z domniemanym brakiem miejsca w pamięci starszych navi 6.5"?
    Czasami prawnicy przydają się

  5. #825
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Ktoś jest w stanie podrzucić ostatni plik na 8,8 cala na jakąś chmurę, bo skończyła mi się własnie sub :\

  6. #826
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo
    Postów
    118

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marek156/159sw Zobacz post
    Dziś taki komunikat ze strony MOPAR. Jednocześnie dwa dni temu informacja przysłana SMS-em "Zaktualizuj mapy w nawigacji. 15% rabatu od MOPAR, kliknij ...... ."
    Jutro podjadę do ASO aby dowiedzieć się szczegółów.
    czesc,
    dowiedziales sie cos ciekawego ? ... bo o dziwo mam ten sam komunikat ze strony MOPAR, tyle ze żadnego info nie dostałem wcześniej

    seba

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	alfa.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	27.8 KB
ID:	271968

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał SFilip Zobacz post
    czesc,
    dowiedziales sie cos ciekawego ? ... bo o dziwo mam ten sam komunikat ze strony MOPAR, tyle ze żadnego info nie dostałem wcześniej

    seba

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	alfa.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	27.8 KB
ID:	271968

    AKTUALIZACJA !!!

    zadzwoniłem do lokalnego dealera i dowiedziałem się tyle, ze ostatnio pojawiła się "nowość" w MOPAR w postaci płatnej aktualizacji po 3 latach użytkowania auta (moje ma już ponad 4, czyli nowość) ... Lokalny dealer bierze za to "over" 500 zł na kolejne 3 lata. Nie tyczy się to tylko Alfy, ale np. także Fiata 500X i pewnie innych

    seba
    Ostatnio edytowane przez SFilip ; 14-08-2020 o 15:54

  7. #827
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2013
    Auto
    Giulia
    Postów
    293

    Domyślnie

    I to jest właśnie dymanie klienta. Najpierw sprzedają nawigację za 10 ptysi a po 3 latach proponują aktualizację za 500 zł..
    Identyczna funkcjami nawigacja TomTom serii GO do kupienia w sklepach kosztuje 1 tys. zł. i ma dożywotnie, bezpłatne aktualizacje.
    Brawo Mopar.

  8. #828
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,508

    Domyślnie

    Cytat Napisał daras Zobacz post
    I to jest właśnie dymanie klienta. Najpierw sprzedają nawigację za 10 ptysi a po 3 latach proponują aktualizację za 500 zł..
    Identyczna funkcjami nawigacja TomTom serii GO do kupienia w sklepach kosztuje 1 tys. zł. i ma dożywotnie, bezpłatne aktualizacje.
    Brawo Mopar.
    Piszesz głupoty i idą w świat a to alfa pisze programy z mapami i je sprzedaje.To tylko pośrednik. Niektórzy dają tylko na rok u nas 3 lata Zobacz ceny u konkurencji.

  9. #829
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo
    Postów
    118

    Domyślnie

    Cytat Napisał daras Zobacz post
    I to jest właśnie dymanie klienta. Najpierw sprzedają nawigację za 10 ptysi a po 3 latach proponują aktualizację za 500 zł..
    Identyczna funkcjami nawigacja TomTom serii GO do kupienia w sklepach kosztuje 1 tys. zł. i ma dożywotnie, bezpłatne aktualizacje.
    Brawo Mopar.
    POTWIERDZAM - "BRAWO MOPAR" !!!
    Usłyszałem w serwisie, ze wprowadzili sobie to TERAZ - powód => "bo tak". Moje auto ma ponad 4 lata, wiec bzdura z tłumaczeniem, ze po 3 latach znika aktualizacja, skoro w kwietniu 2020 mialem jeszcze aktualizacje.
    Już nie wspomnę o tym jak ch* jest tak nawigacja w porównaniu z prostym google maps albo kurviger.de o czym przekonałem się "chwile" temu. Niech sobie to w d* wsadzą.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    Piszesz głupoty i idą w świat a to alfa pisze programy z mapami i je sprzedaje.To tylko pośrednik. Niektórzy dają tylko na rok u nas 3 lata Zobacz ceny u konkurencji.
    POTWIERDZAM - "BRAWO MOPAR" !!!
    Usłyszałem w serwisie, ze wprowadzili sobie to TERAZ - powód => "bo tak". Moje auto ma ponad 4 lata, wiec bzdura z tłumaczeniem, ze po 3 latach znika aktualizacja, skoro w kwietniu 2020 mialem jeszcze aktualizacje.
    Już nie wspomnę o tym jak ch* jest tak nawigacja w porównaniu z prostym google maps albo kurviger.de o czym przekonałem się "chwile" temu. Niech sobie to w d* wsadzą.
    Ostatnio edytowane przez SFilip ; 14-08-2020 o 16:23

  10. #830
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    giulia veloce
    Postów
    310

    Domyślnie

    Cytat Napisał daras Zobacz post
    I to jest właśnie dymanie klienta. Najpierw sprzedają nawigację za 10 ptysi a po 3 latach proponują aktualizację za 500 zł..
    Identyczna funkcjami nawigacja TomTom serii GO do kupienia w sklepach kosztuje 1 tys. zł. i ma dożywotnie, bezpłatne aktualizacje.
    Brawo Mopar.
    Przeczytaj adnotacje z * przy zakupie tego Tomtom. Aktualizacja dożywotnia, chyba że producent wcześniej przestanie wspierać sprzęt [emoji1787]

    Wysłane z mojego Nokia 7.2 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Nawigacja
    Utworzone przez Greq w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-08-2010, 17:40
  2. nawigacja po FL
    Utworzone przez cin1 w dziale 166
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-01-2010, 18:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory