Strona 55 z 145 PierwszyPierwszy ... 5454647484950515253545556575859606162636465105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 550 z 1444

Temat: Wbudowana nawigacja

  1. #541
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    a nie bylo tak ze w radiach z firmwarem mv001.xxx.xxx nie dalo sie aktualizować samemu? jesli tak to moze stad sa braki w dokumentach/instrukcjach, po czasie juz ich nie aktualizowali? tak sobie tylko glosno gdybam
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #542
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał vincent Zobacz post
    A Wy skąd znacie stronę maps.mopar.eu?
    Ja osobiście stąd. Nie przeglądałem dokładnie strony, naprawdę nie ma tam żadnego info o tym, skąd i jak?

  3. #543
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    Nie bronię FCA ale dostęp do aktualizacji jest opisany w instrukcji Connect. Dealer też powinien poinformować jak i co należy zrobić aby aktualizować mapy.

  4. #544
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Cytat Napisał michal35 Zobacz post
    Jeśli przez 3 lata mają być aktualizacje co 3 miesiące, to wychodzi na to, że powinno ich być 12 w tym okresie
    Faktycznie się trochę rozpędziłem.

  5. #545
    Użytkownik Rowerzysta Avatar vincent
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    Giulia Super 2018
    Postów
    265

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marek156/159sw Zobacz post
    Nie bronię FCA ale dostęp do aktualizacji jest opisany w instrukcji Connect. Dealer też powinien poinformować jak i co należy zrobić aby aktualizować mapy.
    Dzięki, znalazłem, wszystko jasne

  6. #546
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    Ja "walczę" z TomTom-em. Błędy w systemach map, błędy językowe, brak dostępności systemu info-on line to niektóre punkty. TomTom odsyła do FCA a FCA odsyła do TomTom-a, a ja mam czas.

  7. #547
    Użytkownik Świeżak Avatar treslunas
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Giulia Veloce 210
    Postów
    191

    Domyślnie

    po trzech reklamacjach dziś w końcu wymienili mi navi - wersje 002 na wersje 085. Wystarczyło serwis przycinąć i na infolinii złożyć skargę. Okazuje się to FCA Poland przeciągało sprawę. Veloce navi 8 cali

  8. #548
    Użytkownik Znawca Avatar lechtak
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Mito TCT 135 KM / Giulia Veloce Pakiet Q
    Postów
    1,143

    Domyślnie

    Cytat Napisał treslunas Zobacz post
    po trzech reklamacjach dziś w końcu wymienili mi navi - wersje 002 na wersje 085. Wystarczyło serwis przycinąć i na infolinii złożyć skargę. Okazuje się to FCA Poland przeciągało sprawę. Veloce navi 8 cali
    Co sie działo z twoją nawigacją ?

  9. #549
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał treslunas Zobacz post
    po trzech reklamacjach dziś w końcu wymienili mi navi - wersje 002 na wersje 085. Wystarczyło serwis przycinąć i na infolinii złożyć skargę. Okazuje się to FCA Poland przeciągało sprawę. Veloce navi 8 cali
    mi zajęło to 8 mcy, choć na infolinię się nie skarżyłem - podobno 5mcy czekali na samo radio już po decyzji o wymianie i jego zamówieniu (czy to prawda?)

    no to teraz możesz zastanowić się czy chcesz aktywować Android Auto/CarPlay. Tylko nie zrób błędu, proxi musi być wcześniej przygotowane w MES i hub podwójny dołożony zanim podejmiesz próbę aktywacji w Witech2, bo potem już nie wiadomo jak odkręcić. W razie czego są wątki i wiele sukcesów (ale też porażki w przypadkach gdy nie wiedzieli ludzie o przygotowaniu)

    Z resztą już dziś powinieneś być zadowolony, większy obraz z kamera cofania, płynniejsze działainie radia, updaty map zajmują 1/3 czasu i pewnie stabilność poprawiona.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #550
    Użytkownik Świeżak Avatar treslunas
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Giulia Veloce 210
    Postów
    191

    Domyślnie

    Cytat Napisał lechtak Zobacz post
    Co sie działo z twoją nawigacją ?
    generalnie za wolno działała, gubiała mapę na skrętach, wolno się odświeżała. Dodałem od siebie ze sie sama resetowała i wymienili

Podobne wątki

  1. Nawigacja
    Utworzone przez Greq w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-08-2010, 17:40
  2. nawigacja po FL
    Utworzone przez cin1 w dziale 166
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-01-2010, 18:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory