Strona 56 z 145 PierwszyPierwszy ... 6464748495051525354555657585960616263646566106 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 551 do 560 z 1444

Temat: Wbudowana nawigacja

  1. #551
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał treslunas Zobacz post
    generalnie za wolno działała, gubiała mapę na skrętach, wolno się odświeżała. Dodałem od siebie ze sie sama resetowała i wymienili
    Ale to całe radio ci wymienili?

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  2. #552
    Użytkownik Świeżak Avatar treslunas
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Giulia Veloce 210
    Postów
    191

    Domyślnie

    tak
    przyszło z datą produkcji 26,08,2019
    ale musiałem przez Włochy sie skarżyć ...

  3. #553
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    coś mi śmierdzi że zaraz będzie zalew roszczeń do ASO o wymianę radia a potem zamawianie podwójnych USB i retrofity AA/ACP. no ale sami się prosili - wypuścili gniota (nie wiem czy hardware'owego czy soft słabo napisany który wymaga niewiadomo czego) który się przycina, aktualizuje mapy 1.5h (i trzeba mieć włączony silnik) do tego nie zadbali żeby dodać akcesorium które dołoży AA/ACP do istniejących aut ( a na którym mogliby jednak zarabiać).
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #554
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    aktualizuje mapy 1.5h (i trzeba mieć włączony silnik)
    No z tym włączonym silnikiem to rzeczywiście nie bardzo, ale 1,5 h? Bez przesady jakieś 35-45 minut ostatnio to zajęło

  5. #555
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    8.8 i stary hardware?moze od pendrive zakezy. takie czasy podawali ludzie na forum.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #556
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    giulia veloce
    Postów
    310

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    no to teraz możesz zastanowić się czy chcesz aktywować Android Auto/CarPlay. Tylko nie zrób błędu, proxi musi być wcześniej przygotowane w MES i hub podwójny dołożony zanim podejmiesz próbę aktywacji w Witech2, bo potem już nie wiadomo jak odkręcić. W razie czego są wątki i wiele sukcesów (ale też porażki w przypadkach gdy nie wiedzieli ludzie o przygotowaniu)
    Wiadomo, co dokładnie przygotować w proxi?

  7. #557
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Ja az tak nie sledze tego tematu bo nie dla mnie, najlepiej poczytajcie watek na giuliaforums.com ktory byl podlinkowywany tu na forum w temacie retrofitu nowego radia i AA/ACP. Z tego co pamietam niektorzy zmieniali bajty 115ty, 157, 161, 163 a ktos jeszcze pisal o 174tym (choc ten u mnie jest 0 a przeciez mam ori AA/ACP, wiec raczej niepotrzebny).
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #558
    Użytkownik Świeżak Avatar treslunas
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Giulia Veloce 210
    Postów
    191

    Domyślnie

    u mnie na starym socie każda aktualizacja map ok 1,5 godziny. na nowym sprawdzę w najbliższym czasie

  9. #559
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Otrzymałem informację poprzez mój serwis, że jest problem z pamięcią i wszystkie siły nad tym pracują (FCA, Mopar i TomTom). Z jednej strony mógłby to rozumieć ale z drugiej, jako klienta, który wyłożył niemało kasy za ich auto i wyposażenie, to co mnie to obchodzi. Umawialiśmy się na coś i ja się wywiązałem czyli odpowiedni przelew zrobiłem. Poza tym dzisiaj przekonałem się, na co ta pamięć poszła - fot poniżej z dzisiejszego przejazdu przez Avus koło Berlina. Nigdy wcześniej nie miałem takiej grafiki, że nawet gwiazdki na niebie świecą. Chwilkę wcześniej jechałem przez teren zadrzewiony (las) i miałem piękną grafikę z drzewami. Nie wiem, czy tylko w tym miejscu coś takiego jest na mapach, wcześniej nie widziałem nic podobnego. Jak czyta to "ten ktoś" z FCA to informuję, że fajnie to wygląda ale nie jest mi do szczęścia potrzebne tak, jak aktualne mapy. Gwiazdy mogą być za chmurami, lasu też nie muszę oglądać na ekranie. To widzę za oknem.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20190927_081123.jpg
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	44.4 KB
ID:	262274

  10. #560
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Ale wygląda fajnie

Podobne wątki

  1. Nawigacja
    Utworzone przez Greq w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-08-2010, 17:40
  2. nawigacja po FL
    Utworzone przez cin1 w dziale 166
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-01-2010, 18:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory