Strona 61 z 145 PierwszyPierwszy ... 11515253545556575859606162636465666768697071111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 601 do 610 z 1444

Temat: Wbudowana nawigacja

  1. #601
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    6.5" nie powinno być od początku w ofercie - jak to wygląda i ten mikro obraz z kamery.
    Tak się jeszcze zastanawiam, co teraz włożą do polskiej wersji Giulii Bussines, jak nie będzie już małej navi? Raczej nie włożą w gratisie dużej navi za 13 tys.?
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  2. #602
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    Nowe mapy dla 8,8 cala do pobrania. Wersja 1041 z 10.12.2019 r. (10,7 Gb)

  3. #603
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    dzięki za info

  4. #604
    Użytkownik Rowerzysta Avatar arturo132
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Stelvio 2.0 280+, Giulietta 1,6
    Postów
    464

    Domyślnie

    A dla 6,5 cala wciąż mapy z marca 2019

  5. #605
    Użytkownik Świeżak Avatar gruby19
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    249

    Domyślnie

    Pytanie o sposób aktualizacji, bo nie robiłem tego nigdy. Instrukcja na stronie mopar mówi, że jeżeli mapy są w formacie .zip to żeby je rozpakować i wrzucić luzem na pednrajw, razem z kluczem licencji. Nie wiem jak starsze, ale te najnowsze są w formacie .bin. Z nim należy się zachować analogicznie jak z .zip? Widzę, że w środku jest kilka plików o dziwnych rozszerzeniach, jedna paczka z mapą (chyba - 10GB) i jakiś folder.

  6. #606
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    czarne
    Postów
    173

    Domyślnie

    Cytat Napisał gruby19 Zobacz post
    Pytanie o sposób aktualizacji, bo nie robiłem tego nigdy. Instrukcja na stronie mopar mówi, że jeżeli mapy są w formacie .zip to żeby je rozpakować i wrzucić luzem na pednrajw, razem z kluczem licencji. Nie wiem jak starsze, ale te najnowsze są w formacie .bin. Z nim należy się zachować analogicznie jak z .zip? Widzę, że w środku jest kilka plików o dziwnych rozszerzeniach, jedna paczka z mapą (chyba - 10GB) i jakiś folder.
    Wrzucasz luzem plik z licencją .dct i mapy .bin do roota na pendrive, inicjujesz aktualizację przy włączonym silniku na postoju, a potem możesz jechać, byle daleko bo aktualizacja u mnie trwa ponad 30 minut, a w starszych wersjach nawet 90 minut.

  7. #607
    Użytkownik Świeżak Avatar gruby19
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał MietasM Zobacz post
    Wrzucasz luzem plik z licencją .dct i mapy .bin do roota na pendrive, inicjujesz aktualizację przy włączonym silniku na postoju, a potem możesz jechać, byle daleko bo aktualizacja u mnie trwa ponad 30 minut, a w starszych wersjach nawet 90 minut.
    Okej, czyli tylko dwa pliki - licencja i .bin z mapą.
    Pliku .bin nie rozpakowujemy.

    Pojadę se na myjnie

  8. #608
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    czarne
    Postów
    173

    Domyślnie

    Cytat Napisał gruby19 Zobacz post
    Pojadę se na myjnie
    O ile chcesz myć auto z włączonym silnikiem...

  9. #609
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał gruby19 Zobacz post
    Okej, czyli tylko dwa pliki - licencja i .bin z mapą.
    Pliku .bin nie rozpakowujemy.

    Pojadę se na myjnie
    Dopiero co pisałeś w innym wątku że nie używasz ACP prawie w ogóle. Widzę że navi jednak tak. Ogranij sobie po WiFi żeby było wygodnie i olej ten szajs za 10k wbudowany bo jest miim zdaniem słaby IMHO (graficznie i praktyczny brak life traffic). Google maps - tu jest świetny life traffic przede wszystkim, reszta OK, aktualny na max, bez żadnego 30minutowego (bo masz nowy typ radia) ładowania nowych (pewnie i tak przestarzałych trochę) map co 3 mce na włączonym silniku.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #610
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Dopiero co pisałeś w innym wątku że nie używasz ACP prawie w ogóle. Widzę że navi jednak tak. Ogranij sobie po WiFi żeby było wygodnie i olej ten szajs za 10k wbudowany bo jest miim zdaniem słaby IMHO (graficznie i praktyczny brak life traffic). Google maps - tu jest świetny life traffic przede wszystkim, reszta OK, aktualny na max, bez żadnego 30minutowego (bo masz nowy typ radia) ładowania nowych (pewnie i tak przestarzałych trochę) map co 3 mce na włączonym silniku.
    Ok, ale powiem Ci, że ostatnio z moją córką wybrałem się do muzeum bombek w Nowej Dąbii, z Lublina ok. 130km. W jedną stronę pojechałem na wujku Google, w drugą na fabrycznej navi. Powiem Ci, że czasem mapy googla poprowadzą tak, że w sumie przeciągną po takich dziurach, że przez jakiś czas to już miałem dość, poza tym raz w ogóle coś się mu popieprzyło pod kopułą i wyprowadził mnie na łąkę. Wracałem na fabrycznej navi i trasa była o wiele według mnie lepiej dobrana, a przede wszystkim prostsza. Ja nie twierdzę, że Google Maps jest złe, bo ma wiele niezaprzeczalnych zalet, ale powiem, że mi się dobrze jeździ na fabrycznej, jest czytelna, dobrze działa obsługa głosowa, fajna jest funkcja nawigowania do miejsca po nazwie i jest możliwość zadzwonienia do danego miejsca bo ma w bazie również numery telefonów, ogólnie jak dla mnie jest ok.

Podobne wątki

  1. Nawigacja
    Utworzone przez Greq w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-08-2010, 17:40
  2. nawigacja po FL
    Utworzone przez cin1 w dziale 166
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-01-2010, 18:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory