Strona 71 z 145 PierwszyPierwszy ... 21616263646566676869707172737475767778798081121 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 701 do 710 z 1444

Temat: Wbudowana nawigacja

  1. #701
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    W podlokietniku musi być w USB i musi pójść.

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  2. #702
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    może też być pod panelem klimatyzacji USB jeśli kolega ma. polecam wątek (chyba software and maps update) na alfaowner wpisy z ostatnich powiedzmy 3 tyg chyba obejmowały jakieś problematyczne przypadki. na giuliaforums.com też coś było
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #703
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartas82
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    891

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes-tk Zobacz post
    Ale za moment wskoczyła aktualizacja. Dojechałem do pracy (ok. 25 minut) i jeszcze ok. 30 minut autko stało zaparkowane z włączonym motorem.
    Yyyy to można robić aktualizację w trakcie jazdy? U mnie wyskakuje, że tylko podczas postoju.
    Pozdro,
    Bartas

  4. #704
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    aktualizacje map mozna radio dziala normalnie tylko z navi nie skorzystasz
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #705
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    giulia veloce
    Postów
    310

    Domyślnie

    Nie da się uruchomić podczas jazdy. Musisz się zatrzymać, ale jak już aktualizacja się rozpocznie, można jechac

    Wysłane z mojego Nokia 7.2 przy użyciu Tapatalka

  6. #706
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    ma to sens - względy bezpieczeństwa - nie klikać/nie wkładać USB podczas jazdy.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #707
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    W podlokietniku musi być w USB i musi pójść.

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
    To jeszcze jedna rzecz mi przychodzi do głowy - bez żadnego innego wpiętego USB w tym czasie. Kiedyś chyba miałem wpięty USB z muzyką i wrzuciłem drugi z mapami i wtedy system nie widział pliku z aktualizacjami.

    Więc moja rada - wypiąć wszystko inne z portów USB. Dla bezpieczeństwa rozłączyłbym też telefon, bo może przy strimingu muzyki też coś głupieje, nie wiem.

    No i albo NTFS albo exFAT i musi iść.

  8. #708
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Telefon miałem połączony przez BT, Spotify u mnie włącza się z automatu. Nawet nie pomyślałem, żeby rozłączać.

  9. #709
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Rysiek114
    Dołączył
    02 2019
    Auto
    Giulia Super 200KM, Peugeot 308 1.6VTI
    Postów
    23

    Domyślnie

    Udało się wgrać aktualizację map. Samo wgrywanie zajęło mi 42 minuty. Użyłem Pendrive NTFS wpięty pod panelem klimatyzacji. W czasie aktualizacji nie mógł być podpięty drugi Pendrive, bo nie rozpoznaje plików.

    Co do samych map, to są już nieaktualne . S5 od Radomicka do Wronczyna oddana do użytku 14 grudnia nie jest w tych mapach udostępniona. Dla mnie to trochę słabo.

  10. #710
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Jeszcze tylko rok i będzie kolejna aktualizacja

Podobne wątki

  1. Nawigacja
    Utworzone przez Greq w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-08-2010, 17:40
  2. nawigacja po FL
    Utworzone przez cin1 w dziale 166
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-01-2010, 18:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory