Strona 72 z 145 PierwszyPierwszy ... 22626364656667686970717273747576777879808182122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 711 do 720 z 1444

Temat: Wbudowana nawigacja

  1. #711
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,508

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rysiek114 Zobacz post
    Udało się wgrać aktualizację map. Samo wgrywanie zajęło mi 42 minuty. Użyłem Pendrive NTFS wpięty pod panelem klimatyzacji. W czasie aktualizacji nie mógł być podpięty drugi Pendrive, bo nie rozpoznaje plików.

    Co do samych map, to są już nieaktualne . S5 od Radomicka do Wronczyna oddana do użytku 14 grudnia nie jest w tych mapach udostępniona. Dla mnie to trochę słabo.
    W jakim ty świecie żyjesz nie oglądaj na jedynce dobrej zmiany przełącz kanał czasami.

  2. #712
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Rysiek114
    Dołączył
    02 2019
    Auto
    Giulia Super 200KM, Peugeot 308 1.6VTI
    Postów
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    W jakim ty świecie żyjesz nie oglądaj na jedynce dobrej zmiany przełącz kanał czasami.
    Czyli co, jest ok?
    Skoro aktualna mapa tej drogi (jak i pewnie wiele innych nowych dróg) pojawi się w kolejnej aktualizacji, czyli prawdopodobnie za rok, to jak to się ma do informacji ze strony Moparu "Z NAMI TWOJE MAPY ZAWSZE BĘDĄ AKTUALNE". Nie są i będą aktualne, nawet w momencie wydania nowej aktualizacji.

  3. #713
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,508

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rysiek114 Zobacz post
    Czyli co, jest ok?
    Skoro aktualna mapa tej drogi (jak i pewnie wiele innych nowych dróg) pojawi się w kolejnej aktualizacji, czyli prawdopodobnie za rok, to jak to się ma do informacji ze strony Moparu "Z NAMI TWOJE MAPY ZAWSZE BĘDĄ AKTUALNE". Nie są i będą aktualne, nawet w momencie wydania nowej aktualizacji.
    Mapy wydane dzisiaj zawsze sa opóźnione nawet o rok ,myślisz jak dzisiaj odają drogę do użytku to za 3 miesiace masz ja u siebie w w alfie. Ktos to musi napisać przerobić puścić w obieg wszystko tak tylko to w reklamie.

  4. #714
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    Mapy wydane dzisiaj zawsze sa opóźnione nawet o rok ,myślisz jak dzisiaj odają drogę do użytku to za 3 miesiace masz ja u siebie w w alfie. Ktos to musi napisać przerobić puścić w obieg wszystko tak tylko to w reklamie.
    No tak, w zasadzie masz rację. Ale [MENTION=81548]Rysiek114[/MENTION] też trochę jej ma: przecież mapy dla 8,8 cala są o jeden krok do przodu i były (pewnie będą nadal) aktualizowane systematycznie. A my, posiadacze 6,5 cala możemy być ponownie potraktowani jak przez ostatni rok. Poza tym, jak dawniej użytkowałem Auto Mapę na zewnętrznym urządzeniu to obok trasy, którą się poruszałem, była widoczna sąsiednia droga w budowie z opisem i datą planowanego oddania jej do ruchu (np. tak było z obwodnicą Nowogardu na dzisiejszej S6 - kilka miesięcy przed oddaniem jej do użytku, jadąc starą "6" była widoczna nitka obwodnicy z węzłami i opisem). Nie wspomnę o aktualizacjach, których w ciągu roku było kilka, na pewno częściej niż raz w kwartale.

  5. #715
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,508

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes-tk Zobacz post
    No tak, w zasadzie masz rację. Ale [MENTION=81548]Rysiek114[/MENTION] też trochę jej ma: przecież mapy dla 8,8 cala są o jeden krok do przodu i były (pewnie będą nadal) aktualizowane systematycznie. A my, posiadacze 6,5 cala możemy być ponownie potraktowani jak przez ostatni rok. Poza tym, jak dawniej użytkowałem Auto Mapę na zewnętrznym urządzeniu to obok trasy, którą się poruszałem, była widoczna sąsiednia droga w budowie z opisem i datą planowanego oddania jej do ruchu (np. tak było z obwodnicą Nowogardu na dzisiejszej S6 - kilka miesięcy przed oddaniem jej do użytku, jadąc starą "6" była widoczna nitka obwodnicy z węzłami i opisem). Nie wspomnę o aktualizacjach, których w ciągu roku było kilka, na pewno częściej niż raz w kwartale.
    Automapa tomtom google w czasie rzeczywistym korki to nie ten temat i nie te nawi w naszych autach.

  6. #716
    Użytkownik Świeżak Avatar wilkQ
    Dołączył
    02 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    34

    Domyślnie

    Mi wystarczyłoby aby nasze radia miały android auto i Apple Carplay. Wtedy mogą sobie wsadzić nawigację tomtoma i swoje aktualizacje raz na rok.
    Tańsze auta niż Giulia czy Stelwio to mają, a Alfa daje ciała i wprowadziła to dopiero w rocznikach od 2020.
    Waze ze smartfona połączone z Carplay i android auto i nic więcej nie trzeba w kwestii nawigacji w moim mniemaniu.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. #717
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes-tk Zobacz post
    przecież mapy dla 8,8 cala są o jeden krok do przodu i były (pewnie będą nadal) aktualizowane systematycznie
    do marca 2019 mapy dla 6.5 były regularnie wydawane i takie same jak dla 8.8, potem dali ciała. moze w przyszłości to ogarną jednak znów tak jak powinni?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #718
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał wilkQ Zobacz post
    Mi wystarczyłoby aby nasze radia miały android auto i Apple Carplay. Wtedy mogą sobie wsadzić nawigację tomtoma i swoje aktualizacje raz na rok.
    Tańsze auta niż Giulia czy Stelwio to mają, a Alfa daje ciała i wprowadziła to dopiero w rocznikach od 2020.
    Waze ze smartfona połączone z Carplay i android auto i nic więcej nie trzeba w kwestii nawigacji w moim mniemaniu.
    Ale wiesz, że AA i CP są w Alfach od 2017?

  9. #719
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    choć nei w standardzie tylko za dopłatą lub w niektórych wersjach wyposażenia. - ale to tak jak u konkurencji z tamtego okresu (poza BMW gdzie wprowadzili później i to jeszcze na zasadzie corocznej, niemałej opłaty)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #720
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    Automapa tomtom google w czasie rzeczywistym korki to nie ten temat i nie te nawi w naszych autach.
    Z całym szacunkiem, nigdzie nie pisałem o informacjach w czasie rzeczywistym. Przytoczyłem szczegół z działania Auto Mapy w trybie offline, tak jak to było kilka lat temu. Tyle, że wtedy płaciłem do AM abonament coroczny i chyba minimum 4 aktualizacje rocznie były gwarantowane.

Podobne wątki

  1. Nawigacja
    Utworzone przez Greq w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-08-2010, 17:40
  2. nawigacja po FL
    Utworzone przez cin1 w dziale 166
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-01-2010, 18:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory