Strona 94 z 145 PierwszyPierwszy ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104144 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 931 do 940 z 1444

Temat: Wbudowana nawigacja

  1. #931
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Właśnie dzwoniła pani z BOK Alfa Romeo i powtórzyła to, co przeczytałem w mailu, o którym pisałem wyżej. Powiedziała, że nakazano im pozamykać nasze zgłoszenia, dlatego dzwoni i żeby spróbować za 2-4 tygodni pobrać mapy i w razie problemów ponownie zgłaszać się do nich. Na moje pytanie dot. ewentualnego przedłużenia okresu bezpłatnych aktualizacji, ma mi przysłać adres mailowy gdzie będę mógł zapytać.

  2. #932
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    Udostępnij proszę ten adres, jak go dostaniesz - jako "szczęśliwy" posiadacz 6,5" navi (co prawda, już z 8,8" ekranem :-)) - chętnie się dopytam o jakąś roczną rekompensatę za ten ich bałagan...

  3. #933
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    ja bym się nie zgadzał na zamykanie casów - problem nierozwiązany, to case otwarty - proste i chyba tak to powinno działać?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #934
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    W zasadzie masz rację ale nie bardzo mogę nic zrobić z tym ani nic mi to nie daje. Po prostu za chwilkę czyli 2-4 tygodni zgłoszę problem ponownie i zaznaczę, że to kontynuacja nierozwiązanej sprawy.

  5. #935
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    ja bym się nie zgadzał na zamykanie casów - problem nierozwiązany, to case otwarty - proste i chyba tak to powinno działać?
    Myślę, że oni wystartowali proces przygotowania mapy od początku (być może z aktualniejszymi danymi).
    W necie pojawiło się info o braku aktualizacji w tej chwili, czyli zdjęli całkowicie poprzednią i chyba odpuścili sobie szukanie błedu a skoncentrowali się na przygotowaniu nowej.

  6. #936
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Dostałem kolejnego maila z BOK Alfy - moje pytanie o ewentualną rekompensatę za brak aktualizacji potraktowali jako zgłoszenie. Poinformowano mnie, że od momentu zakupu mam przez 3 lata darmowe aktualizacje, a potem mogę zakupić subskrypcję na kolejne. Ale pominęli zupełnie temat zapisu na stronie MOPAR-u, że gwarantuje on darmową aktualizację (przez te 3 lata od zakupu), nie rzadziej niż jedna w kwartale. Wspomniałem więc o tym w mojej odpowiedzi i czekam.

  7. #937
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    ok, dzięki za info, dawaj znać jak dalej pójdzie...

  8. #938
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał murder Zobacz post
    Myślę, że oni wystartowali proces przygotowania mapy od początku (być może z aktualniejszymi danymi).
    W necie pojawiło się info o braku aktualizacji w tej chwili, czyli zdjęli całkowicie poprzednią i chyba odpuścili sobie szukanie błedu a skoncentrowali się na przygotowaniu nowej.
    może, ale co z tego, to miałby być powód do zamknięcia casa/ticketa który ludzie otworzyli? jest rozwiązany problem? Nie? To się nie zamyka, ma im właśnie wisieć w systemie tysiąc otwartych w tym temacie, żeby ktoś z managmentu poganiał sprawę a Wam jak zrobią dał przypomnienie że już mapy które działają są dostępne.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #939
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Wczoraj otrzymałem do wypełnienia ankietę dot. załatwienia sprawy przez BOK i tam się wyżyłem. A dzisiaj pojawiła się dostępna ponownie mapa z licencją więc czym prędzej ją ściągnąłem, poszedłem do auta, a tam komunikat, że mapa nie jest nowsza od aktualnie używanej. Jaja sobie robią.

  10. #940
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    dokładnie, te same doświaczenia na alfaowner dzisiaj ludzie pisali
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Nawigacja
    Utworzone przez Greq w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-08-2010, 17:40
  2. nawigacja po FL
    Utworzone przez cin1 w dziale 166
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-01-2010, 18:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory