Strona 116 z 145 PierwszyPierwszy ... 1666106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,151 do 1,160 z 1444

Temat: Wbudowana nawigacja

  1. #1151
    Użytkownik Świeżak Avatar 07105415
    Dołączył
    08 2020
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia 2.0/200KM
    Postów
    242

    Domyślnie

    Wiemy coś więcej? Minęło troszkę czasu, może komuś (z tych, którym się nie udało...) udało się jednak załadować najnowsze mapy?

  2. #1152
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Cały czas koresponduję z FCA. Jestem w D jak wrócę to opiszę. W sumie nic nowego.

  3. #1153
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    czarne
    Postów
    173

    Domyślnie

    Mnie próbują zbyć wszelkimi metodami. A to format nie taki (ostatnio kazali mi sformatować pendrive NTSC - zna ktoś taki format?), a to wielkość nie taka (16GB za mało choć na 64GB też nie działa), a to na pewno źle wgrywam (że niby wyrywam pendrive przed zakończeniem kopiowania z kompa). No i oczywiście musi być pendrive USB3.0. Generalnie fakt, że wszystkie poprzednie aktualizacje wgrywałem z tego dongla, który teraz nie działa, ich nie obchodzi. Ogólnie rzecz biorąc - żenada.

  4. #1154
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Super 2.2 M-jet MT 180 KM '16
    Postów
    124

    Domyślnie

    Ja próbowałem na systemie z końcówka. 043 wgrać. Nic to nie dało. Czekam na nową wersję map, tą spisałem na straty.

  5. #1155
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Belgia
    Auto
    AR Giulia
    Postów
    111

    Domyślnie

    Witam wszystkich od soboty jestem wlasicielem Giulii z 2019 roku, mam pytanie odnosnie navi, w Guliettcie nawigacja ostrzegala mnie gdy przekroczylem predkosc, nawet jak byla wylaczona . Wiec Giulii tez zaznaczylem to w ustawieniach, ale nawigacja sie nie odzywa, czy to jest normalne, czy robie cos zle

  6. #1156
    Użytkownik Rowerzysta Avatar So What!
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Było Subaru Legacy 3.0R, jest Giulia Veloce
    Postów
    338

    Domyślnie

    Cytat Napisał 07105415 Zobacz post
    Wiemy coś więcej? Minęło troszkę czasu, może komuś (z tych, którym się nie udało...) udało się jednak załadować najnowsze mapy?
    Ja w zeszłym tygodniu pobrałem i zainstalowałem mapy 1061, data publikacji 2020-11-12.


    Cytat Napisał dareksz Zobacz post
    Wiec Giulii tez zaznaczylem to w ustawieniach, ale nawigacja sie nie odzywa, czy to jest normalne, czy robie cos zle
    U mnie nie ma komunikatu dźwiękowego (swoją drogą nigdy nie szukałem tego w opcjach). Jest sygnał wizualny - po przekroczeniu dozwolonej prędkości ikonka znaku ograniczenia prędkości zmienia kolor na czerwony.

  7. #1157
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2020
    Auto
    Veloce 2020 FL 280KM Rosso Competizione
    Postów
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał dareksz Zobacz post
    nawigacja ostrzegala mnie gdy przekroczylem predkosc, nawet jak byla wylaczona . Wiec Giulii tez zaznaczylem to w ustawieniach, ale nawigacja sie nie odzywa, czy to jest normalne, czy robie cos zle
    Chyba coś robisz źle bo mnie ostrzega. Piknie raz jak jadę z prędkością dozwoloną i zbliżam sie do fotoradariu i kilka razy, bardziej dramatycznie jak jadę z większą prędkością niż dozwolona. Fajny patent.

  8. #1158
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2017
    Auto
    2017 Giulia 2.0 RWD
    Postów
    205

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes-tk Zobacz post
    Cały czas koresponduję z FCA. Jestem w D jak wrócę to opiszę. W sumie nic nowego.
    Mnie próbują zbyć wszelkimi metodami. A to format nie taki (ostatnio kazali mi sformatować pendrive NTSC - zna ktoś taki format?), a to wielkość nie taka (16GB za mało choć na 64GB też nie działa), a to na pewno źle wgrywam (że niby wyrywam pendrive przed zakończeniem kopiowania z kompa). No i oczywiście musi być pendrive USB3.0. Generalnie fakt, że wszystkie poprzednie aktualizacje wgrywałem z tego dongla, który teraz nie działa, ich nie obchodzi. Ogólnie rzecz biorąc - żenada.
    Jeśli na Wasze wiadomości odpisują Mirki i Staśki to szkoda czasu. Dwa znane w obsłudze posprzedażowej dyrekcji handlowej boty. Nie uzyskacie żadnej pomocy.

  9. #1159
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Do mnie odpisuje Paolo. To co odpisuje jest jednak odzwierciedleniem opisanej przeze mnie rzeczywistości. Co prawda, na razie bez konkretnych odpowiedzi rozwiązujących problem ale raczej nie jest to automat. Paolo odpisał mi, że do mojej navi są przecież nowe mapy, które nie były jeszcze (przeze mnie?) pobierany. To wysłałem mu zrzut ekranu z konta Mopar i komunikat na wyświetlaczu auta po próbie ich instalacji. W odpowiedzi Paolo poprosił mnie o chyba zrzut ekranu z zawartością pendriva oraz info, jak był formatowany pendrive. Wysłałem, teraz jego ruch.

  10. #1160
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes-tk Zobacz post
    Do mnie odpisuje Paolo. To co odpisuje jest jednak odzwierciedleniem opisanej przeze mnie rzeczywistości. Co prawda, na razie bez konkretnych odpowiedzi rozwiązujących problem ale raczej nie jest to automat. Paolo odpisał mi, że do mojej navi są przecież nowe mapy, które nie były jeszcze (przeze mnie?) pobierany. To wysłałem mu zrzut ekranu z konta Mopar i komunikat na wyświetlaczu auta po próbie ich instalacji. W odpowiedzi Paolo poprosił mnie o chyba zrzut ekranu z zawartością pendriva oraz info, jak był formatowany pendrive. Wysłałem, teraz jego ruch.
    Mnie kiedyś z infolinii odesłali do ASO, aby zweryfikowało to co twierdzę (w innej sprawie) więc czekaj aż zaproponują Ci to samo.

Podobne wątki

  1. Nawigacja
    Utworzone przez Greq w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-08-2010, 17:40
  2. nawigacja po FL
    Utworzone przez cin1 w dziale 166
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-01-2010, 18:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory