Strona 124 z 145 PierwszyPierwszy ... 2474114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,231 do 1,240 z 1444

Temat: Wbudowana nawigacja

  1. #1231
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    Cytat Napisał Seweryn80 Zobacz post
    A to pomożesz czy żarty sobie stroisz?
    Może trochę jaśniej, gdyż nie mogę zrozumieć o co chodzi a na marginesie archiwum nie prowadzę.

  2. #1232
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał Seweryn80 Zobacz post
    A to pomożesz czy żarty sobie stroisz?
    W wątku obok pt Stelvio potrzebne mapy masz skrócone co i jak.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Marek156/159sw Zobacz post
    Nowe Mapy 1066. Nie jest źle.
    Dzięki za info, codziennie zaglądałem ostatnio do mopar ale byłeś pierwszy
    Wgrałem już. Ciekawe jest, że oni podają Release date: 2021-03-23 a faktycznie widać to w mopar jakis tydzień później.
    Mapa opublikowana pod koniec marca o ile pamiętam pokazało mi po wgraniu że dane ma z 22 albo 23 stycznia LOL
    Następne pewnie koniec czerwca lub początek lipca.

  3. #1233
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    Cytat Napisał fuji Zobacz post
    No to miałeś szczęście a ja znowu pecha
    Ale w jakim sensie? Coś Ci nie działa? Nie widzisz nowych map?

  4. #1234
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Cytat Napisał ciafok Zobacz post
    Ale w jakim sensie? Coś Ci nie działa? Nie widzisz nowych map?
    To samo co ostatnio czyli problem z autoryzacją. Ostatnio nawet w aso przez kilka dni męczyli się żeby wgrać. Spróbuję jeszcze założyć nowy profil w moparze może to coś pomoże.

  5. #1235
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał fuji Zobacz post
    To samo co ostatnio czyli problem z autoryzacją. Ostatnio nawet w aso przez kilka dni męczyli się żeby wgrać. Spróbuję jeszcze założyć nowy profil w moparze może to coś pomoże.
    Jeśli masz aktualny abonament to wal do ASO. U mnie po wykupieniu aktualuzacji już druga mapa wgrywa się bez problemu.

  6. #1236
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Moja subskrypcja się skończyła, na razie nie kupuję ale ostatnia też nie chciała wejść (walka z FCA była długa) i okazało się, że mam usunąć pojazd z konta i na nowo dodać. I wtedy poszło.

  7. #1237
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    Alfaholicy - dostałem informację od zaprzyjaźnionego pracownika FCA ze większość problemów z aktualizacjami była związana z formatowaniem nośników ale część dotyczyła także blokowania jednostki odpowiedzialnej za nawigację. Serwisy otrzymały podobno instrukcję jak "zerować" jednostki. Nadmienił, że Ci co mają wykupioną aktualizację nie powinni mieć problemów. Zobaczymy jak potoczą się losy aktualizacji obecnej. U mnie wgrała się w 72 minuty zamiast zapowiadanych 195. To i tak długo ale ja mam 8,8" pierwszej generacji.

  8. #1238
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Cytat Napisał murder Zobacz post
    Jeśli masz aktualny abonament to wal do ASO. U mnie po wykupieniu aktualuzacji już druga mapa wgrywa się bez problemu.
    W aso męczyli się ostatnio więc najpierw próbowałem sam i udało się. Znowu problem był z licencją na moim koncie. Po usunięciu i dodaniu samochodu ściągnąłem już poprawne pliki z inną sumą kontrolną.

  9. #1239
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    czarne
    Postów
    173

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marek156/159sw Zobacz post
    Alfaholicy - dostałem informację od zaprzyjaźnionego pracownika FCA ze większość problemów z aktualizacjami była związana z formatowaniem nośników ale część dotyczyła także blokowania jednostki odpowiedzialnej za nawigację. Serwisy otrzymały podobno instrukcję jak "zerować" jednostki. Nadmienił, że Ci co mają wykupioną aktualizację nie powinni mieć problemów. Zobaczymy jak potoczą się losy aktualizacji obecnej. U mnie wgrała się w 72 minuty zamiast zapowiadanych 195. To i tak długo ale ja mam 8,8" pierwszej generacji.
    Poprzednim razem walczyłem z aktualizacją dobre półtora miesiąca. Z panią z italiańskiej infolinii rozmawiałem chyba częściej niż z żoną. W końcu się udało. Teraz aktualizacja wpadła od pierwszego razu w 30 minut. Mam i ja

  10. #1240
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marek156/159sw Zobacz post
    Alfaholicy - dostałem informacją od zaprzyjaźnionego pracownika FCA ze większość problemów z aktualizacjami była związana z formatowaniem nośników ale część dotyczyła także blokowania jednostki odpowiedzialnej za nawigację. Serwisy otrzymały podobno instrukcję jak "zerować" jednostki. Nadmienił, że Ci co mają wykupioną aktualizację nie powinni mieć problemów. Zobaczymy jak potoczą się losy aktualizacji obecnej. U mnie wgrała się w 72 minuty zamiast zapowiadanych 195. To i tak długo ale ja mam 8,8" pierwszej generacji.
    Ja bym tego nie nazwał "informację od zaprzyjaźnionego pracownika FCA" a raczej próbą tuszowania problemów, które zostały wygenerowane przez osoby odpowiedzialne za dostarczanie aktualizacji map z FCA/Mopar/TomTom, za które użytkownicy zapłacili za 3 lata z góry w cenie zakupu auta. Pierwszy problem dotyczył rozmiaru mapy, która nie mieściła się w pamięci nawigacji 6,5", drugi problem dotyczył braku aktualizacji przez 4 kwartały z powodu pierwszego punktu, trzeci problem dotyczył niezgodności pliku z mapami z plikiem licencji wygenerowanym do tych map, czwarty problem dotyczył udostępniania niewłaściwej wersji map do danego VIN-u auta na koncie Mopar (ja dostałem kiedyś mapy dla Afryki i mam je do dzisiaj jako ciekawostkę).

    Zwalanie winy na użytkowników, którzy nie potrafią sformatować pena, przy takiej ilości fakapów ze strony FCA, powinno skutkować z automatu darmowym przedłużeniem subskrypcji przynajmniej na rok, żeby wyjść z tego z twarzą, zamiast żałosnych tłumaczeń, że do końca miesiąca pojawi się prawidłowa wersja mapy do Twojego auta, którą dostałem przynajmniej kilka razy (telefonicznie lub mailowo)

    BTW. Nowa aktualizacja Europe-102810.meta.dct/MAP50408.bin wgrała się u mnie dzisiaj bez żadnych problemów w czasie poniżej 1 godziny.
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

Podobne wątki

  1. Nawigacja
    Utworzone przez Greq w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-08-2010, 17:40
  2. nawigacja po FL
    Utworzone przez cin1 w dziale 166
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-01-2010, 18:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory