Jakiś spieprzony update radia OTA? Właśnie skojarzyłem, że mi przestało działać chyba po tym jak jakiś czas temu nie odpalił się główny wyświetlacz po włączeniu stacyjki. Po 2-3 restartach wszystko wróciło do normy ale bez żadnych komunikatów - dlatego nie skojarzyłem tego na wprost z updatem. Ale może się odbył jakoś "w tle".
Teraz masz wszystko "legal" to może uderz do ASO?
Teraz masz wszystko "legal" to może uderz do ASO?