Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: Foteliki

  1. #11
    Użytkownik Świeżak Avatar Leszek_Zal
    Dołączył
    07 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159, Giulia Super, Stelvio B
    Postów
    167

    Domyślnie

    Czy da radę upchać 3 foteliki na kanapie Giulia/Stelvio? DZieci w wieku 3,6,0.

  2. #12
    Użytkownik Świeżak Avatar Neroslaw
    Dołączył
    05 2021
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    Stelvio Veloce 2.0 280 KM
    Postów
    52

    Domyślnie

    https://jedz-bezpiecznie.pl/Testy,Be...4,20180628.php

    Na końcu jest zdjęcie obrazujące ile zostało miejsca pomiędzy 2 fotelikami zapiętymi w Isofix. Mam u siebie foteliki 15-36 kg i 0-13 kg, któregoś razu żona usiadła z tyłu (musieliśmy kogoś zabrać) i na kilku kilometrową przejażdżkę OK, dalej to nie realne tak więc z 3 fotelikami będzie ciężko.
    Ostatnio edytowane przez Neroslaw ; 07-12-2021 o 12:40

  3. #13
    Użytkownik Świeżak Avatar Leszek_Zal
    Dołączył
    07 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159, Giulia Super, Stelvio B
    Postów
    167

    Domyślnie

    [MENTION=88538]Neroslaw[/MENTION] dzięki za post i link. Chce mocno wierzyć w to, że jednak da się z tymi 3 fotelikami. Kwestia dobrania fotelików do siebie a nie kombinowania z tymi fotelikami, ktore się ma lub kupywało oddzielnie Man nadzieje, że tak jest.
    https://fotelik.info/pl/news/trzy-3-...escic,706.html

    Na podlasiu bardzo mało Alf. Stelvio to może 1 widziałem w Białymstoku. Ludzie się patrzą na Twoje auto z zaciekawieniem czy olewka?

  4. #14
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T 280hp 2018
    Postów
    9

    Domyślnie

    Cześć,

    Może komuś przyda się ta informacja. Po wielu próbach testach i przymiarkach fotelików 0-13, baz isofix, etc. udało się dobrać fotelik który pasuje zarówno do Giulii, jak i innego auta (peżot 208, na bazie isofix). Oczywiście do naszego pochyłego fotela nic nie pasowało z bazą, ale okazało się, że polski Avionaut pixel pro bez bazy idealnie pasuje do Giulii, kąty są dobre, główka dziecku nie leci w dół. Swoją drogą sam fotelik tez bardzo fajny, waży nieco ponad 2kg.

  5. #15
    Użytkownik Świeżak Avatar Neroslaw
    Dołączył
    05 2021
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    Stelvio Veloce 2.0 280 KM
    Postów
    52

    Domyślnie

    Cytat Napisał Leszek_Zal Zobacz post
    [MENTION=88538]Neroslaw[/MENTION] dzięki za post i link. Chce mocno wierzyć w to, że jednak da się z tymi 3 fotelikami. Kwestia dobrania fotelików do siebie a nie kombinowania z tymi fotelikami, ktore się ma lub kupywało oddzielnie Man nadzieje, że tak jest.
    https://fotelik.info/pl/news/trzy-3-...escic,706.html

    Na podlasiu bardzo mało Alf. Stelvio to może 1 widziałem w Białymstoku. Ludzie się patrzą na Twoje auto z zaciekawieniem czy olewka?
    Jeśli możesz od razu wybrać 3 nowe, to na pewno coś się uda dopasować, na pewno będzie łatwiej niż kombinować z już posiadanymi. Ja pozostanę przy 2 fotelikach i nie zamierzam zgłębiać tego tematu ;-)

    Co do ilości, to kilka ich już jeździ, nawet są na naszym forum :-) Auto robi wrażenie to na pewno, zwłaszcza jak jest odpicowane, bo wyglądające tak jak teraz tzn. jakbym zza Urala przyjechał to już raczej niespecjalnie :-)

    Cytat Napisał Eldialion Zobacz post
    Może komuś przyda się ta informacja. Po wielu próbach testach i przymiarkach fotelików 0-13, baz isofix, etc. udało się dobrać fotelik który pasuje zarówno do Giulii, jak i innego auta.
    A to aż taki problem ? Ja wziąłem fotelik w którym jeździł syn (CYBEX Aton chyba) i spokojnie pasuje do Stelvio ( jeździł też w Q50, C klasie, Giuliettcie, A3). Giulia jakąś mocno nietypową kanapę posiada ?

  6. #16
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał Leszek_Zal Zobacz post
    [MENTION=88538]Neroslaw[/MENTION] dzięki za post i link. Chce mocno wierzyć w to, że jednak da się z tymi 3 fotelikami

    Próbowałem wcisnąć trzy foteliki, a mam raczej takie mniejsze gabarytowo i niestety nie ma szans.

    Temat trzech fotelików jest możliwy w autach gdzie z tyłu są trzy osobne fotele, a więc np. w VANach.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory