Strona 34 z 52 PierwszyPierwszy ... 242526272829303132333435363738394041424344 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 331 do 340 z 516

Temat: Stelvio - testy, porównania, artykuły, filmy i zdjęcia.

  1. #331
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Ten film o zakupach w kwarantannie, otwieranie samochodu, odpalenie, zbliżenie na wydech i ogólnie chyba nieco może i lokowanie produktu, coś może i w tym jest, ale i dobrze czemu nie. Z resztą ambasador na poziomie jak najbardziej, chyba jeszcze Grażyna Torbicka ma Stelvio z tego co widziałem

  2. #332
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    No tak właśnie działa lokowanie produktu u ambasadorów marki. W normalnym świecie (a nie wśród fanatyków motoryzacji) większe znaczenie ma jak auto wygląda i kto nim jeździ, a nie karbonowy wał i 5s do setki. Pod filmem przewija się sporo komentarzy podobnych do Twojego, że Makłowicz ma dobry gust nie tylko kulinarny
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  3. #333
    Użytkownik Świeżak Avatar Prosper
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Stelvio B-TECH 2.0 TB 200KM
    Postów
    188

    Domyślnie

    Rok temu umówiliśmy się z żoną na jazdę próbną u Zasady w Krakowie i podstawili nam czarnego B-techa z czerwoną tapicerką. Mam wrażenie, że Pan Robert wykupił sobie właśnie ten egzemplarz - demówkę z całkiem przyzwoitym przebiegiem (bodajże 11k km wg ogłoszenia z otomoto). No chyba że dalej jest ambasadorem marki i po prostu korzysta ; )

  4. #334
    Użytkownik Znawca Avatar Intruz
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    147 2.0 TS, 159 2.0 Jtdm SW
    Postów
    1,189

    Domyślnie

    Widać , że lubi włoskie auta - wcześniej jeździł Lancią Themą, potem krótko kią sorento, która kupił u mnie w salonie, teraz Alfa...Oby został przy Alfie

  5. #335
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Giorgio
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    381

    Domyślnie

    Po przeczytaniu tego wątku i obejrzeniu programu napisałem do Pana Maklowicza emaila prosząc o spotkanie z nim w Chorwacji. Ja tez marze aby napoić auto i uda sie w długa trase...aby w końcu jechać i jechać "szerokimi autostradami" jak sam mówił. "Giorgio...w podróży Z Bawarii do Dalmacji." Oczywiście wyjaśniłem ze zatrzymam sie w okolicznym hotelu czy B&B a jemu tylko chciałbym zabrać czas na wspólną kolacje i długa rozmowę. Jeśli to nie będzie możliwe to chociaż na herbate. Mam nadzieje ze odpisze i przyjmie propozycje. Jeśli tak to moze nawet uda mi sie go namówić do sfilmowania naszych Stelvio w kolejnym segmencie. Trzymajcie kciuki. Dam znać jak sie sprawa potoczy.
    Ostatnio edytowane przez Giorgio ; 20-06-2020 o 18:06

  6. #336
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,508

    Domyślnie

    Cytat Napisał Giorgio Zobacz post
    Po przeczytaniu tego wątku i obejrzeniu programu napisałem do Pana Maklowicza emaila prosząc o spotkanie z nim w Chorwacji. Ja tez marze aby napoić auto i uda sie w długa trase...aby w końcu jechać i jechać "szerokimi autostradami" jak sam mówił. "Giorgio...w podróży Z Bawarii do Dalmacji." Oczywiście wyjaśniłem ze zatrzymam sie w okolicznym hotelu czy B&B a jemu tylko chciałbym zabrać czas na wspólną kolacje i długa rozmowę. Jeśli to nie będzie możliwe to chociaż na herbate. Mam nadzieje ze odpisze i przyjmie propozycje. Jeśli tak to moze nawet uda mi sie go namówić do sfilmowania naszych Stelvio w kolejnym segmencie. Trzymajcie kciuki. Dam znać jak sie sprawa potoczy.
    Teraz na fali LGBT bez urazy to może pomyśleć tak jak że to randka w ciemno.

  7. #337
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Giorgio
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    381

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    Teraz na fali LGBT bez urazy to może pomyśleć tak jak że to randka w ciemno.
    Hehehe, Ty to masz pomysły! Pomysł wiec i napisz jak wkomponować dwa Stelvio w jego program....i co gotować? No nie makaron.... ani włoszczyznę....ale ???
    Wino to juz mam: Amarone....mocne, szlachetne, ....tak jak Alfa!

  8. #338
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    Teraz na fali LGBT bez urazy to może pomyśleć tak jak że to randka w ciemno.
    No bez kitu, spotkanie, wino, wspólna kolacja...
    A tak poważnie powodzenia, ale myślę że nie jako pierwszy wpadłeś na ten pomysł.
    A tak z innej beczki, przez tą całą sytuację odwołałem urlop i miałem siedzieć w domu, ale przez te dwa filmy o Dalmacji, tak mi się zachciało tego klimatu i wyjazdu, a nie byłem już tam trochę czasu, że właśnie z żoną rezerwujemy domek i w połowie lipca Bella będzie miała wypad na Chorwację, w sumie Pan Robert nas zainspirował

  9. #339
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    No bez kitu, spotkanie, wino, wspólna kolacja...
    A tak poważnie powodzenia, ale myślę że nie jako pierwszy wpadłeś na ten pomysł.
    A tak z innej beczki, przez tą całą sytuację odwołałem urlop i miałem siedzieć w domu, ale przez te dwa filmy o Dalmacji, tak mi się zachciało tego klimatu i wyjazdu, a nie byłem już tam trochę czasu, że właśnie z żoną rezerwujemy domek i w połowie lipca Bella będzie miała wypad na Chorwację, w sumie Pan Robert nas zainspirował
    Szkoda, że się wcześniej nie zdecydowałaś, bo pewnie już byśmy pili razem jakieś winko do muli i krewetek w pobliskiej konobie Dostałbyś nawet namiary na wolne apartamenty w fajnym miejscu, a i do Makłowicza na Pelješac jest stąd niedaleko na wycieczkę. Pozdrowienia z Breli.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Giorgio Zobacz post
    Po przeczytaniu tego wątku i obejrzeniu programu napisałem do Pana Maklowicza emaila prosząc o spotkanie z nim w Chorwacji. Ja tez marze aby napoić auto i uda sie w długa trase...aby w końcu jechać i jechać "szerokimi autostradami" jak sam mówił. "Giorgio...w podróży Z Bawarii do Dalmacji."
    Giorgio, z całym szacunkiem, ale co to za długa trasa z Bawarii do Chorwacji? W tym roku dla mnie jak już byłem pod Ratyzboną, to była ledwie połowa drogi
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20200614_172343.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	189.1 KB
ID:	270628   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20200617_193549.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	120.7 KB
ID:	270629   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20200617_194134.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	113.3 KB
ID:	270630  
    Ostatnio edytowane przez Krzysztof ; 20-06-2020 o 21:08
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  10. #340
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    Szkoda, że się wcześniej nie zdecydowałaś, bo pewnie już byśmy pili razem jakieś winko do muli i krewetek w pobliskiej konobie Dostałbyś nawet namiary na wolne apartamenty w fajnym miejscu, a i do Makłowicza na Pelješac jest stąd niedaleko na wycieczkę. Pozdrowienia z Breli.
    Szkoda.
    No w sumie taki spontan, ale i tak z urlopem teraz bym się nie wyrobił...

Podobne wątki

  1. Testy, artykuły, porównania
    Utworzone przez cin_ek w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 14-12-2023, 09:15
  2. Testy, artykuły, porównania
    Utworzone przez cin_ek w dziale GT
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-11-2016, 19:56
  3. [164] [33] Testy, artykuły, porównania
    Utworzone przez cin_ek w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 05-11-2014, 08:48
  4. Testy, artykuły, porównania...
    Utworzone przez woyteq w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-06-2014, 10:08
  5. [145] Testy, artykuły, porównania
    Utworzone przez cin_ek w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 11-10-2013, 14:36

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory