Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 80

Temat: 156 - 159 - Giulia - wrażenia po prezentacji

  1. #11
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Postów
    883

    Domyślnie

    Cytat Napisał alces1 Zobacz post
    Odmiany "cywilne" tego modelu są nieco skromniejsze. Mam wrażenie, że zbyt skromne, owszem, to piękna Alfa, ale mam wrażenie, że poza modelem QV nie robi już takiego wrażenia jakie 19 lat temu robiła AR 156, czy 12 lat temu 159. Nie jest już tak odważna stylistycznie, przełomowa jak jej poprzedniczki, wręcz trochę zachowawcza pod tym względem.
    - Rafał
    Pełna zgoda z kolegą Alcesem, co do przecinka nawet

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał szewi Zobacz post
    w
    Giulia i Stelvio na każdej plaszczyznie przekonują do siebie konsekwentnie wygladem, prowadzeniem, wykonaniem, wyposazeniem, przeniesieniem napedu ze swietnym automatem na pokladzie, wyciszeniem i tym uczuciem jak je prowadzisz. To auto kompletne.
    czas pokaże, czy to auta kompletne, kolego Szewi za krótko są na rynku i za mało osób nimi jeździ. Tak naprawdę nic nie wiemy o tych autach na razie. Niech mają te swoje 50-60 tys przebiegu, wtedy zobaczymy, czy są warte tych pieniędzy, za ile je sprzedają....

  2. #12
    Użytkownik Znawca Avatar szewi
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa
    Postów
    1,084

    Domyślnie

    Prezentujemy odmienny pogląd na Giulie kolego Anderson Podtrzymuje to co powiedziałem na podstawie tego co wiem: bazujac na wygladzie, spasowaniu, materiałach, przyjemnosci z jazdy, silnikach, wrażeniach z jazdy to JEST auto kompletne. Coraz więcej ludzi nią jeździ, jest dużo testów, każdy może (jeśli chce) wyrobić sobie własne zdanie. Oczywiscie po jakims tam czasie mogą wyjść jakieś kwestie wieku dziecięcego (jak w przypadku kazdego nowego auta na rynku), ale w świetle tego co wiadomo nieuzasadnione jest pisanie, że nic o tym aucie nie wiadomo, bo wiadomo i to całkiem sporo. I pisze to ja (ktory do tej pory uważał 159 za auto niedoścignione
    Ostatnio edytowane przez szewi ; 07-04-2017 o 21:57

  3. #13
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Postów
    883

    Domyślnie

    No cóż, czas pokaże, czy kolega miał rację
    Moim zdaniem kompletność auta można oceniać najwcześniej po roku eksploatacji. To jednak duży wydatek: musi więc charakteryzować się pewną niezawodnością. A zastosowane rozwiązania sprawdzać się w codziennej praktyce.

  4. #14
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0JTS; Ford Fiesta ST 3D 200KM, Fiat 500X, była Alfa Romeo Mito i Vespa125
    Postów
    607

    Domyślnie

    Na tyle samochodów lat 90tych 156 byla samochodem z innej planety. Nie miała pod względem designu konkurencji. Jak tylko 156 weszła do sprzedaży pojawiła się na osiedlu w kolorze czerwony metalik. Jak właścicielka przejeżdżała to ruch zamierał, a usta otwierały się z zachwytu. Jeśli chodzi o Gulie to konkurencja jest bardzo blisko.

  5. #15
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa Romeo
    Postów
    133

    Domyślnie

    Od modelu 156 zakochałem się w Alfie jako gówniarz Wracając od rodzinki Fiatem Palio z naprzeciwka wyprzedzała na trzeciego Alfa 156 i zrobiła to tak szybko że byłem w szoku zapytałem Ojca co to za auto i odpowiedział mi że to Alfa Romeo. Od tego czasu zakochałem się w marce i trwa to do tej pory

  6. #16
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar kasztelan
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa
    Postów
    5,319

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anderson Zobacz post
    No cóż, czas pokaże, czy kolega miał rację
    Moim zdaniem kompletność auta można oceniać najwcześniej po roku eksploatacji. To jednak duży wydatek: musi więc charakteryzować się pewną niezawodnością. A zastosowane rozwiązania sprawdzać się w codziennej praktyce.
    Ale bredzisz. Sądząc po Twoich wypowiedziach auta BMW i konkurencji które mają tyle wad że aż nie chce się wszystkich wymieniać są, mimo wszystko, "autami kompletnymi" i do tego z docelowym klientem! Bullshit.
    Obecnie każde auto ma setki wad jednak dla Ciebie najważniejsze żeby Giulia też je miała żeby móc to auto wypunktować i powiedzieć "a nie mówiłem...".

  7. #17
    Użytkownik Romeo Avatar .Andrzej.
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    do zabawy: Alfa Romeo Gtv 1.9 JTDm, na co dzień: duże z V6 i RWD
    Postów
    678

    Domyślnie

    Jakiś czas temu mijałem czarną Giulię. Dopiero jak ją minąłem, to zdałem sobie sprawę że to chyba była Alfa. Sam siebie zaskoczyłem tym, że była dla mnie prawie "niewidzialna" na drodze, jak kolejne BMW, itp. - ginie w tłumie i gdyby nie to że reagowałem na widok scudetto, to bym ją zupełnie pominął w potoku jadących samochodów. Z mijaną 159 nigdy mi się tak nie zdarzyło.

  8. #18
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    moze kwestia koloru? do mnie ani czarny ani bialy nie przemawia.wczoraj minela mnie giulia w kolorze vesuvio grey z felgami 18 luxury.pognalem za nia zeby sie lepiej przygladnac i sie jeszcze bardxiej zakochalem - piekna i sie wyroznia. jakies 2 tyg temu w alpach minela mnie czerwona veloce z felgami 19 i szklanym dachem, cudenko.

  9. #19
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mklimko
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Volvo XC60; była Alfa 159 SW
    Postów
    513

    Domyślnie

    Cytat Napisał .Andrzej. Zobacz post
    Jakiś czas temu mijałem czarną Giulię. Dopiero jak ją minąłem, to zdałem sobie sprawę że to chyba była Alfa. Sam siebie zaskoczyłem tym, że była dla mnie prawie "niewidzialna" na drodze, jak kolejne BMW, itp. - ginie w tłumie i gdyby nie to że reagowałem na widok scudetto, to bym ją zupełnie pominął w potoku jadących samochodów. Z mijaną 159 nigdy mi się tak nie zdarzyło.
    Mam to samo odczucie. Widząc 159, szczególnie z przodu, niemal od razu wiadomo z czym mamy do czynienia i mimo wieku dalej nie ma na drodze niczego podobnego. Gulię jestem w stanie rozpoznać na ulicy ale po prostu wiem, że taki samochód istnieje. Poza scudetto nie ma w niej niczego ewidentnie charakterystycznego. Jest do bólu poprawna. 159 wygląda jak by ci miała przywalić w gębę jak jej podskoczysz (ale to tylko moje wrażenie)

  10. #20
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    zgodze sie czesciowo,przod 159 jest agresywny i nietuzinkowy, wyglada jakby chcial pozrec wszystko dookola. problem ze tylko wyglada, a naprawde to tylko troche przyciezkawy fwd w wiekszosci z przecietnymi silnikami. giulia wyglada lagodniej,ale za to jezdzi wspaniale. nad wygladem Giuli trzeba popracowac, tzn przy konfigurowaniu zafundowac jej ladne 18-19 felgi, szklany dach, ciekawy kolor, wtedy wyglada odpowiednio rasowo.
    dzienne ledy w giuli +scudetto wygladaja super, nie ma auta ktore wyglada podobnie

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Wrażenia estetyczne
    Utworzone przez TheRealDeal w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-02-2012, 09:03
  2. [Relacja] Wrażenia - ZLOT 2009
    Utworzone przez Kate w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 168
    Ostatni post / autor: 20-11-2009, 11:29
  3. Wrażenia z jazdy
    Utworzone przez Alfista w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-04-2006, 23:15

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory