Strona 13 z 89 PierwszyPierwszy ... 3456789101112131415161718192021222363 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 883

Temat: Alfa Romeo Giulia - pytania przed zakupem

  1. #121
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar 145Q
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Piotrków Trybunalski/Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD M-Jet 2004
    Postów
    735

    Domyślnie

    XyZŹ
    Ostatnio edytowane przez 145Q ; 01-05-2017 o 02:42

  2. #122
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar 145Q
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Piotrków Trybunalski/Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD M-Jet 2004
    Postów
    735

    Domyślnie

    Autopilot fajna sprawa. Mój pierwszy raz za kółkiem w UK odbywał się tłustej Astrze z takim wynalazkiem i było to naprawdę mega. Osobom starszym, kobietom i tym którzy pierwszy raz jeżdżą po złej stronie może się przydać.

    W Astrze system działa bardzo spoko, jeśli miota autem jak szatan, auto skoryguje tor jazdy i wcale nie ma mowy o jakimś szarpaniu. Testowałem to na autostradzie przy prędkości 130km/h i jak trzeba coś pilnie sięgnąć z tylnej kanapy a jest się akurat na łuku, to można sobie elegancko sięgnąć i nie trzeba się spieszyć.

    Klient docelowy, jak już się znajdzie, może takiej opcji wymagać, toteż warto by Alfa się nań zdecydowała.

  3. #123
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    Cytat Napisał janek Zobacz post
    W grudniu na 100% nie było ;(


    Enviado do meu iPhone usando o Tapatalk
    sparwdzilem starsze cenniki i w pdf-ach opcja pojawila sie w grudniu, tu masz link do posta gdzie wkleilem cennik z 1 grudnia (na 1 stronie pizsza ze to cennik aktualizowany 1 maja 2016, ale to nie prawda, byl aktualizowany 1 grudnia) :
    http://www.forum.alfaholicy.org/giul...ml#post1909363
    jest tempomat adaptacyjny za 5200. pytanie czy tyle bylbys sklonny dac za ta funkcje, ja nie, wolalbym chocby audio czy szklany dach.
    faktycznie w starszych pdfach nie bylo. moze bylo juz wczesniej w konfiguratorze - pamietam ze widzialem ta opcje bardzo dawno temu w zeszlym roku bo cena mnie powalila.

    mniejsza o to, zamowiles bez i juz po ptokach.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #124
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar janek
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    było: 147, Giulietta jest: Giulia '17 i Spider '85
    Postów
    474

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    sparwdzilem starsze cenniki i w pdf-ach opcja pojawila sie w grudniu, tu masz link do posta gdzie wkleilem cennik z 1 grudnia (na 1 stronie pizsza ze to cennik aktualizowany 1 maja 2016, ale to nie prawda, byl aktualizowany 1 grudnia) :
    http://www.forum.alfaholicy.org/giul...ml#post1909363
    jest tempomat adaptacyjny za 5200. pytanie czy tyle bylbys sklonny dac za ta funkcje, ja nie, wolalbym chocby audio czy szklany dach.
    faktycznie w starszych pdfach nie bylo. moze bylo juz wczesniej w konfiguratorze - pamietam ze widzialem ta opcje bardzo dawno temu w zeszlym roku bo cena mnie powalila.

    mniejsza o to, zamowiles bez i juz po ptokach.
    Zamawiałem jakoś w połowie listopada


    Enviado do meu iPhone usando o Tapatalk

  5. #125
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Londyn
    Auto
    .
    Postów
    198

    Domyślnie

    Swoją drogą 5200 za adaptacyjny tempomat w aucie za tą cene to jest jakiś żart. Nawet w glupim golfie do wyrwania za 80k jest w standardzie.

  6. #126
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar mcwaw
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry
    Auto
    Giulietta 1,4 170 KM, MT, 2015
    Postów
    229

    Domyślnie

    Cytat Napisał kazikx Zobacz post
    .

    Jeśli kiedyś powstanie elektryczny model Alfy, wtedy jako opcja dodany będzie dźwięk silnika płynący z odtwarzacza i głośników.
    Na zewnątrz cisza, w a budzie gra orkiestra.
    A menu będzie można wybrać dźwięk silnika - poczynając od 1,0 l trzy cylindry

  7. #127
    Użytkownik Pasjonat Avatar jahu
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia Veloce Q4, GT 1300 Junior (1.75)
    Postów
    3,427

    Domyślnie

    Cytat Napisał srekal34 Zobacz post
    Swoją drogą 5200 za adaptacyjny tempomat w aucie za tą cene to jest jakiś żart. Nawet w glupim golfie do wyrwania za 80k jest w standardzie.
    Pokaż tego golfa za 80k z adaptacyjnym tempomatem.

    Inna sprawa, że doposażenie będzie pewnie do ogarnięcia. Przykładowo w Audi A4 robi się to za 2000-4000 zł przy użyciu wtórnego rynku części.

  8. #128
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Nie alfa
    Postów
    244

    Domyślnie

    Trochę trolluję trochę nie, ale kto ci się zajmie doposażeniem jak tych aut nie sprzedaje się za wiele? Nawet w VAG/BMW nie jest to takie różowe. Raz że jest ochrona komponentów czy nie są kradzione itd.

    Ale tak to słabe że w golfie/passacie/seacie albo jest w standardzie albo kosztuje 700 pln...

  9. #129
    Użytkownik Pasjonat Avatar jahu
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia Veloce Q4, GT 1300 Junior (1.75)
    Postów
    3,427

    Domyślnie

    Cytat Napisał deadswine Zobacz post
    Trochę trolluję trochę nie, ale kto ci się zajmie doposażeniem jak tych aut nie sprzedaje się za wiele? Nawet w VAG/BMW nie jest to takie różowe. Raz że jest ochrona komponentów czy nie są kradzione itd.
    Masz rację, że takie doposażenie w normalnych pieniądzach jest dostępne dopiero parę lat po rozpoczęciu produkcji i tylko przez nieautoryzowane zakłady. w ASO kwoty pewnie zabijają.
    Ale tak to słabe że w golfie/passacie/seacie albo jest w standardzie albo kosztuje 700 pln...
    Pokaż gdzie ACC kosztuje 700 PLN. W którym aucie. Wszedłem na konfigurator Golfa i ta opcja jest niedostępna. W standardzie to jest może w Audi A8.
    Co innego jakieś Emergency Braking System czy inny Collision avoidance system.
    Ostatnio edytowane przez jahu ; 05-05-2017 o 14:24

  10. #130
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar janek
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    było: 147, Giulietta jest: Giulia '17 i Spider '85
    Postów
    474

    Domyślnie

    Cytat Napisał jahu Zobacz post
    Masz rację, że takie doposażenie w normalnych pieniądzach jest dostępne dopiero parę lat po rozpoczęciu produkcji i tylko przez nieautoryzowane zakłady. w ASO kwoty pewnie zabijają.

    Pokaż gdzie ACC kosztuje 700 PLN. W którym aucie. Wszedłem na konfigurator Golfa i ta opcja jest niedostępna. W standardzie to jest może w Audi A8.
    Co innego jakieś Emergency Braking System czy inny Collision avoidance system.
    Dwa ostatnie są w Giulii w standardzie.


    Enviado do meu iPhone usando o Tapatalk

Podobne wątki

  1. Giulia opinie przed zakupem
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 18-02-2017, 22:35
  2. Alfa Romeo 156 1.9 kilka pytań przed zakupem
    Utworzone przez Haczyk94 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-04-2015, 12:00
  3. Porady przed zakupem Alfa Romeo 147
    Utworzone przez Piotrek3006 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 11-08-2013, 09:25
  4. [156] Pytania przed zakupem
    Utworzone przez lukib7 w dziale 156
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-04-2011, 07:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory