Strona 4 z 89 PierwszyPierwszy 123456789101112131454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 883

Temat: Alfa Romeo Giulia - pytania przed zakupem

  1. #31
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Pajęczno
    Auto
    Giulia
    Postów
    102

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marek156/159sw Zobacz post
    Nagrywanie 50Hz mruga, 60Hz mniej mruga.
    Może nagrywali innymi kamerami, ale najpierw jest ujęcie gdzie nie mruga, a na następnym już mruga/pulsuje.
    https://youtu.be/Fcy6hUYN6B0?t=540

  2. #32
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar strzelec
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    SD
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.4, Alfa Romeo 159 2.0 Mondeo Hybryd Vigniale
    Postów
    533

    Domyślnie

    Chłopie wejdź na google i poczytaj o tym.

  3. #33
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Cytat Napisał saycool Zobacz post
    Natomiast jeśli chcesz pokazać swój status materialny to kupujesz Audi, Merca albo BMW.
    Za to jak chcesz pokazać że masz dobry gust, poczucie smaku i nie płyniesz z prądem jak większość to kupujesz Alfę.


    Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  4. #34
    Użytkownik Świeżak Avatar Nicola Romeo
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    ’17 Giulia 2.0, ’86 Spider Veloce, ’96 GTV 2.0 TB
    Postów
    92

    Domyślnie

    A ja kupiłem w zasadzie w ciemno. Zero jazd próbnych, ze dwa razy wsiadłem do środka w salonie. Skonfigurowałem na stronie i zamówiłem. Odebrałem przedwczoraj. Auto absolutnie deklasuje konkurencję, prowadzi się jak po sznurku, skręca jak supersamochody. Nie zastanawiajcie się. Jest warte absolutnie każdej wydanej na nie złotówki!

  5. #35
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Pitero
    Dołączył
    12 2015
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    Giulietta Sprint
    Postów
    672

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nicola Romeo Zobacz post
    A ja kupiłem w zasadzie w ciemno. Zero jazd próbnych, ze dwa razy wsiadłem do środka w salonie. Skonfigurowałem na stronie i zamówiłem. Odebrałem przedwczoraj. Auto absolutnie deklasuje konkurencję, prowadzi się jak po sznurku, skręca jak supersamochody. Nie zastanawiajcie się. Jest warte absolutnie każdej wydanej na nie złotówki!
    Brawo! Historia podobna jak z moja Giulietta Będę wypatrywał na Mariackiej Tylnej!
    Ostatnio edytowane przez Pitero ; 23-04-2017 o 22:19
    Made in Italy, perfected in my garage. Giulietta Sprint Speciale

  6. #36
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Dymo
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Newport
    Auto
    AR Mito 0,9 TwinAir 105KM 2014r.
    Postów
    336

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nicola Romeo Zobacz post
    A ja kupiłem w zasadzie w ciemno. Zero jazd próbnych, ze dwa razy wsiadłem do środka w salonie. Skonfigurowałem na stronie i zamówiłem. Odebrałem przedwczoraj. Auto absolutnie deklasuje konkurencję, prowadzi się jak po sznurku, skręca jak supersamochody. Nie zastanawiajcie się. Jest warte absolutnie każdej wydanej na nie złotówki!
    No i to mi sie podoba! Zycie za ktotkie jest zeby sie nad wszystkim zastanawiac... Trzeba isc za glosem serca!

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał saycool Zobacz post
    Planuje zrobić jazdę próbną Giulią, Talismanem i C klasą chyba, że w międzyczasie jeszcze coś innego wpadnie mi do głowy.
    Problem w tym, że podczas krótkiej jazdy próbnej nie da się wszystkiego idealnie sprawdzić, dlatego chciałem zapytać też na forum.
    [/url]
    Ze C klase z Giulia porownujesz to jeszcze spoko ale z tym Talismanen to niezle dojebales... To tak jakbys mial zaraz zamowic deser lodowy ze stoiska z lodami Zielonej Budki i w ostatniej chwili sobie pomyslal: e, za ta kase to ja sobie w biedronce wiadro lodow kupie i jeszcze mi zostanie, ani one smaku nie maja ani wygladu ale za to jak sie nawpierdalam!
    Z moich oczach juz sama nazwa ten samochod dyskwalifikuje. Do czego niby ten talizman, do odpedzania zlych duchow? Wsiadz do ubu, podotykaj, przejedz sie i zobaczysz roznice.
    I jeszcze zobacz sobie na youtubie jest historia kolesia, ktory kupil sobie talizmana. Nawet Zachar w jego sprawie interweniowal.
    AR 155 1.9TD 90KM 1992 - byla
    AR 146 2.0 Ti 150KM 1996 - byla
    AR 156 1.9Jtd 115KM 2002 - ciagle jest
    AR 159 1.9Jtdm 150KM 2007 - byla
    AR Mito 0.9TwinAir 105KM 2014 - jest
    AR Giulietta 2.0 120KM 1981 - w trakcie remontu
    AR Spider 2.0 150KM 1999 - jest!

  7. #37
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    588

    Domyślnie

    Talismana usuń od razu.. Przecież to nie ta klasa, to jest co najmniej dwie ba trzy klasy niżej. W ostatnim teście automaniaka wygrała z nim Skoda.... Jeszcze raz podkreślę, biorąc pod uwagę całokształt napewadę Giulią nie będziesz zawiedziony, jednak świat trzeba poznawać empirycznie więc - jeżdzij! Powiem inaczej, dosadniej; jeśli w Alfie miałoby być trzy razy głośniej to i tak bym ją wybrał a nie Merca, BMW czy Audi i nie dlatego, że jestem fanboyem ( nie jestem ) ale dlatego, że jakość prowadzenia i radość z jazdy rozwaliła mi mózg

  8. #38
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Pajęczno
    Auto
    Giulia
    Postów
    102

    Domyślnie

    Cytat Napisał Garraty Zobacz post
    Talismana usuń od razu.. Przecież to nie ta klasa, to jest co najmniej dwie ba trzy klasy niżej. W ostatnim teście automaniaka wygrała z nim Skoda.... Jeszcze raz podkreślę, biorąc pod uwagę całokształt napewadę Giulią nie będziesz zawiedziony, jednak świat trzeba poznawać empirycznie więc - jeżdzij! Powiem inaczej, dosadniej; jeśli w Alfie miałoby być trzy razy głośniej to i tak bym ją wybrał a nie Merca, BMW czy Audi i nie dlatego, że jestem fanboyem ( nie jestem ) ale dlatego, że jakość prowadzenia i radość z jazdy rozwaliła mi mózg
    Talisman Initiale jest u mnie na drugim miejscu, ale też jeszcze nie miałem czasu się przejechać. Całkiem fajnie wygląda z zewnątrz i słabiej wewnątrz, ale za to nadrabia ceną

    Jeśli to nie jest tajemnica to byłbym wdzięczny za info tutaj albo na priv ile udało Wam się utargować z ceny katalogowej i jaka forma finansowania.

  9. #39
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Nie alfa
    Postów
    244

    Domyślnie

    Cytat Napisał saycool Zobacz post
    Talisman Initiale jest u mnie na drugim miejscu
    Kurde, kup passata przynajmniej nie będziesz płakał po miesiącu użytkowania . Pomijając że passat jest mocno technicznie/wyciszeniowo/silnikowo do przodu.

  10. #40
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Postów
    883

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nicola Romeo Zobacz post
    A ja kupiłem w zasadzie w ciemno. Zero jazd próbnych, ze dwa razy wsiadłem do środka w salonie. Skonfigurowałem na stronie i zamówiłem. Odebrałem przedwczoraj. Auto absolutnie deklasuje konkurencję, prowadzi się jak po sznurku, skręca jak supersamochody.!
    Skąd wiesz, ze deklasuje konkurencje? jeżdziłeś konkurencją? Jakimi modelami? napisz coś więcej.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Luke77 Zobacz post
    Za to jak chcesz pokazać że masz dobry gust, poczucie smaku i nie płyniesz z prądem jak większość to kupujesz Alfę.
    Brawo, pięknie napisane. Pełna zgoda.

Podobne wątki

  1. Giulia opinie przed zakupem
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 18-02-2017, 22:35
  2. Alfa Romeo 156 1.9 kilka pytań przed zakupem
    Utworzone przez Haczyk94 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-04-2015, 12:00
  3. Porady przed zakupem Alfa Romeo 147
    Utworzone przez Piotrek3006 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 11-08-2013, 09:25
  4. [156] Pytania przed zakupem
    Utworzone przez lukib7 w dziale 156
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-04-2011, 07:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory