Strona 6 z 89 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151656 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 883

Temat: Alfa Romeo Giulia - pytania przed zakupem

  1. #51
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    A mówił może kiedy? Bo 200 KM Q4 z pakietem stylizacyjnym "Veloce" (i pozostałymi obowiązkowymi) zupełnie by mnie zadowalało, szczególnie, że 200 KM ma maksymalny moment obrotowy już przy 1750, a nie przy 2250, jak to jest w Veloce.
    gadalem z nim jakos w lutym, i tylko powiedzial ze to ostatni gruby brakujacy element w cenniku i powinien pojawic sie wkrotce.

    ja mniej wiecej robilem konfiguracje (szacunki q4 za 10tys liczylem) tego co jako minimum chcialbym z veloce do wersji super 200km q4 + dodatkowe wyposazenie(metalik, pakiet sport 35w,pakiet komfort,asystent kierowcy plus,opony rf,felgi 19,lust zew skladane,7" wysw,czerwone zaciski,lopatki,szuby przyciemnione,alarm) i przy super wyszlo mi ok 201.5tys a veloce z tym co i tak bym dolozyl z listy powyzej 215.5. w konfiguracji super brakowałoby zdezakow z veloce, powiekszanych tarcz hamulcowych, siedzen sportowych skorzanych podgrzewanych i el. regulowanych,podgrz kierownicy,podwojnego wydechu i 80 koni.

    konkluzja dla mnie jest taka zeny brac od razu veloce, bo roznica w cenie nie jest az tak duza a w wyposazeniu juz tak. no chyba ze rabaty na doposazona super a veloce beda faworyzowaly super i roznica w cenie się powiekszy, w co raczej wątpię. myślę też ze veloce bedzie latwiej sprzedac (tak jak wielu w 159 uzywce szuka tylko ti)

  2. #52
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    gadalem z nim jakos w lutym, i tylko powiedzial ze to ostatni gruby brakujacy element w cenniku i powinien pojawic sie wkrotce.

    ja mniej wiecej robilem konfiguracje (szacunki q4 za 10tys liczylem) tego co jako minimum chcialbym z veloce do wersji super 200km q4 + dodatkowe wyposazenie(metalik, pakiet sport 35w,pakiet komfort,asystent kierowcy plus,opony rf,felgi 19,lust zew skladane,7" wysw,czerwone zaciski,lopatki,szuby przyciemnione,alarm) i przy super wyszlo mi ok 201.5tys a veloce z tym co i tak bym dolozyl z listy powyzej 215.5. w konfiguracji super brakowałoby zdezakow z veloce, powiekszanych tarcz hamulcowych, siedzen sportowych skorzanych podgrzewanych i el. regulowanych,podgrz kierownicy,podwojnego wydechu i 80 koni.

    konkluzja dla mnie jest taka zeny brac od razu veloce, bo roznica w cenie nie jest az tak duza a w wyposazeniu juz tak. no chyba ze rabaty na doposazona super a veloce beda faworyzowaly super i roznica w cenie się powiekszy, w co raczej wątpię. myślę też ze veloce bedzie latwiej sprzedac (tak jak wielu w 159 uzywce szuka tylko ti)
    Widzę, że mamy podobne oczekiwania Ja zrobiłem swoją konfigurację Veloce i odtworzyłem to samo (to co było można - włącznie z pakietem "Veloce") w konfiguracji na wersji Super, tylko na razie na domyślnych felgach, bo to temat na końcową rozmowę. U mnie według cennika wychodzi 17 tys. różnicy, więc jeśli za Q4 do 200 KM będą chcieli 10 tys. to faktycznie gra nie warta świeczki, ale na razie ciągle czekam na ofertę na konfigurację z pakietem "Veloce", bo podobno dealerzy nadal nie mają go jeszcze w swoich cennikach

    P.S. Kwestia późniejszej odsprzedaży nie ma dla zupełnie znaczenie - kupuję dla siebie
    P.S.2. Do wersji Super bierz fotele z Veloce, bo są lepsze nawet od tych luksusowych.
    Ostatnio edytowane przez Krzysztof ; 26-04-2017 o 13:46
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  3. #53
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    PO
    Auto
    Alfa Romeo powered by @sdero - była/ Obecnie Volvo V60 CC T5 AWD
    Postów
    1,128

    Domyślnie

    Gazda Katowice zaproponował mojemu koledze taki oto rabat na Veloce: z 217 000 na 177 940. Oczywiście na DG.
    Całkiem przyzowity

  4. #54
    Użytkownik Świeżak Avatar Rejuvenate
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 159 AT 1.9 JTDm 150KM
    Postów
    66

    Domyślnie

    Nic tylko zakładać DG

  5. #55
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    Widzę, że mamy podobne oczekiwania Ja zrobiłem swoją konfigurację Veloce i odtworzyłem to samo (to co było można - włącznie z pakietem "Veloce") w konfiguracji na wersji Super, tylko na razie na domyślnych felgach, bo to temat na końcową rozmowę. U mnie według cennika wychodzi 17 tys. różnicy, więc jeśli za Q4 do 200 KM będą chcieli 10 tys. to faktycznie gra nie warta świeczki, ale na razie ciągle czekam na ofertę na konfigurację z pakietem "Veloce", bo podobno dealerzy nadal nie mają go jeszcze w swoich cennikach

    P.S. Kwestia późniejszej odsprzedaży nie ma dla zupełnie znaczenie - kupuję dla siebie
    P.S.2. Do wersji Super bierz fotele z Veloce, bo są lepsze nawet od tych luksusowych.
    re ps1 wiadomo, ale ja to traktuje jako malutkie za veloce

    re ps2 wtedy to sie totalnie nie oplaca wychodzić od super bo wyda sie niemniej niz za veloce a paru elementow z veloce bedzie brakowac.

    mysle ze super z q4 ma tylko sens jesli ktos nie ma zamiaru doposazac super w zadne elementy veloce a potrzebuje q4. super bez q4 moze byc za to opcja dla tych co wola rwd a chca sobie wrzucic np troche wygladu veloce albo lux i zrobic oszczednosc przy zakupie. idac w q4 i mocne wyposazenie super sie nie oplaca-nic odkrywczego niby napisalem, ale pierwsze wrażenie z cennika moze byc inne bo jest duza roznica pomiedzy bazowa super i veloce a veloce i tak trzeba doposazac bo wielu rzeczy brakuje.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał marti Zobacz post
    Gazda Katowice zaproponował mojemu koledze taki oto rabat na Veloce: z 217 000 na 177 940. Oczywiście na DG.
    Całkiem przyzowity
    auto do zamowienia czy ze stoku i 2016?

    40 tys byl rabat na stoku na ta brazowa titanium veloce w gdansku czy gdyni, ale widze ze w ostatnich dniach podniesli cene o 5tys.to jest bodajze 2016r jeszcze.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 26-04-2017 o 15:54

  6. #56
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    PO
    Auto
    Alfa Romeo powered by @sdero - była/ Obecnie Volvo V60 CC T5 AWD
    Postów
    1,128

    Domyślnie

    - - Updated - - -



    auto do zamowienia czy ze stoku i 2016?

    [/QUOTE]

    Do zamówienia. Czas oczekiwania 3 mc.

  7. #57
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał marti Zobacz post
    Do zamówienia. Czas oczekiwania 3 mc.
    super, zatem rabat procentowy bliski temu jaki daja do tzw wersji business
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 27-04-2017 o 20:59

  8. #58
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Pajęczno
    Auto
    Giulia
    Postów
    102

    Domyślnie

    Mam kolejne pytanie:
    Fotele elektryczne z pamięcią można zaprogramować dla poszczególnych kluczyków/pilotów?
    Jeśli tak, to w którym momencie ustawia się fotel (w momencie podejścia do samochodu, kliknięcia otwórz na pilocie czy jeszcze później?)

  9. #59
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał saycool Zobacz post
    Mam kolejne pytanie:
    Fotele elektryczne z pamięcią można zaprogramować dla poszczególnych kluczyków/pilotów?
    Jeśli tak, to w którym momencie ustawia się fotel (w momencie podejścia do samochodu, kliknięcia otwórz na pilocie czy jeszcze później?)
    z tego co wiem nie ustawiają się obecnie (może kiedyś coś zmienią w soficie?), info od gościa które dostałem na jeździe demo Stelvio jakies 2 tygodnie temu
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #60
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Pajęczno
    Auto
    Giulia
    Postów
    102

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    z tego co wiem nie ustawiają się obecnie (może kiedyś coś zmienią w soficie?), info od gościa które dostałem na jeździe demo Stelvio jakies 2 tygodnie temu
    Trochę słabo :/
    Skoro nie ma tak "podstawowej" rzeczy to wolę się upewnić co do kolejnej:
    Pozycja fotela zapamiętywana jest razem z ustawieniem lusterek?
    Przy wrzuceniu wstecznego lusterka opuszczają się aby ułatwić cofanie?

    Ogólnie co do zakupu Giuli to widzę, że chyba nie ma się co spieszyć i trzeba poczekać jeszcze kilka miesięcy, aż wprowadzą Android Auto i wszystko dograją tip-top.

Podobne wątki

  1. Giulia opinie przed zakupem
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 18-02-2017, 22:35
  2. Alfa Romeo 156 1.9 kilka pytań przed zakupem
    Utworzone przez Haczyk94 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-04-2015, 12:00
  3. Porady przed zakupem Alfa Romeo 147
    Utworzone przez Piotrek3006 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 11-08-2013, 09:25
  4. [156] Pytania przed zakupem
    Utworzone przez lukib7 w dziale 156
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-04-2011, 07:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory