Strona 54 z 89 PierwszyPierwszy ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 531 do 540 z 883

Temat: Alfa Romeo Giulia - pytania przed zakupem

  1. #531
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    588

    Domyślnie

    Cytat Napisał kutulu Zobacz post
    FCW jest niebezpieczny , to nie powinno dostać homologacji i jak dla mnie to pierwszy kandydat do permanentnego wyłączenia. Z wyczuciem hamulców nie miałem problemu, działają jak w typowym samochodzie "analogowym" i nie wiem o co chodzi. Kierunkowskazy za to sa straszne, nigdy nie wiesz czy wyłączony czy nie, czy z lewego nie przerzuciłem na prawy itp. Dali by jakąś zapadke albo klikniecie na środku i byłoby ok a tak to jakby jakaś guma o zmiennej charakterystyce tam siedziała.
    Ja mam inne doświadczenia z tym systemem, co najmniej 2 razy uratowało mi to skóre - raz z mojej winy nie wjechałem komuś w tyłek a drugi raz facetowi który wymusił pierwszenstwo. Działa naprawde bardzo dobrze - sam byłem zaskoczony. Nic zlego teraz na ten system nie powiem.

  2. #532
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Postów
    883

    Domyślnie

    Cytat Napisał kutulu Zobacz post
    Oczywiscie ,że samochód jest wspaniały, to co jest opisywane w tym wątku to naprawdę marginalne pierdoły
    kupiono w Europie w minionym roku ok 14 tys sztuk tego wspaniałego auta, a bmw z tej samej półki około 90 tys....desperacko próbują wyprzedawać auta z rocznika 2017 jeszcze.. w piątek byłem u dealera, wciskał mi takie własnie auto. od ręki.

  3. #533
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    jest jak jest, tylko po co w kółko o tym samym piszesz i to w wielu niezwiązanych wątkach (na takie dyskusje są inne 2 wątki o sprzedaży ewentualnie wątek ogólny o Giulii). auto jest świetne (jazda/fun), conajmniej dobre jeśli chodzi o przemyślenie/praktyczność, choc mogłoby być ciut bardziej dopracowane (różne pierdoły które wychodzą jedna sprawa u niektórych, inna u innych itp).sprzedaje sie tyle pewnie z różnych powodów, wynik trochę rozczarowujący, choć z drugiej strony chyba nie można było liczyć że będzie się sprzedawać na poziomie 50% tego co BMW3 (które ma jeszcze kombi). w sumie to poziom adekwatny do ilości sprzedanych sedanów BMW3 (powiedzmy 1/3), dla auta które jest całkiem nowe i marki obarczonej ciężarem stereotypów na któe sobie przez lata zapracowali.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #534
    Użytkownik Świeżak Avatar chendo
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Mazury
    Auto
    Alfa Romeo Giulia BMW Z4 E89
    Postów
    90

    Domyślnie

    [MENTION=48512]Anderson[/MENTION]
    Z ciekawości i bez złośliwości. Co Cię powstrzymuje?

  5. #535
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Azalgo
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T
    Postów
    676

    Domyślnie

    Cytat Napisał chendo Zobacz post
    [MENTION=48512]Anderson[/MENTION]
    Z ciekawości i bez złośliwości. Co Cię powstrzymuje?
    Dysonans pomiędzy kibordłoriorowym a realnym życiem.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

  6. #536
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał chendo Zobacz post
    [MENTION=48512]Anderson[/MENTION]
    Z ciekawości i bez złośliwości. Co Cię powstrzymuje?
    ciut by zepsuł statystyki niesprzedawania sie giulii do tego nie wypadałoby mu juz tak krytykowac auta bo pewnie by sie zakochal w niej i tego sie obawia

  7. #537
    Użytkownik Świeżak Avatar treslunas
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Giulia Veloce 210
    Postów
    191

    Domyślnie

    zobacz ile BMW ma aut na stocku i w jakich cenach...
    jeśli o wspaniałości auta ma świadczyć ilość sprzedanych egzemplarzy to z tego co wiem nie ma wspanialszego niż toyota Corolla w historii....
    jeszcze w grudniu 2018 BMW 320D Xdrive za niecałe 130 tys zł bez problemów można było kupić..
    Nic tylko brać....
    i przed takim dylematem stałem jeszcze pół roku temu...
    W zasadzie to nie był dylemat - tyko brak wyboru..

  8. #538
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Postów
    883

    Domyślnie

    Cytat Napisał chendo Zobacz post
    [MENTION=48512]Anderson[/MENTION]
    Z ciekawości i bez złośliwości. Co Cię powstrzymuje?
    Raz cena, utrzymam swoje zdanie, że auto jest za drogie. W sposób obiektywny za drogie. Porównania z BMW czy innymi Jagami nie mają sensu. Marka ma zarówno nadal inną pozycję, jak i diametralnie (w zestawieniu z BMW) inne poziomy sprzedaży.
    Po drugie kwestia finansowania, związana ze zmianami w sytuacji zawodowej. Dużo o tym aucie pisałem, nie zawsze korzystnie ale z czasem zmieniłem zdanie, nie całkiem ale nieco
    Po trzecie, ja zawsze miałem manuale... Diesla nie kupię, zostaje benzyna a tam tylko automaty. Wiem, wiem, automat fajny. Ale jak ktoś miał kilkanascie samochodów i wszystkie z manualem, patrzy nieco inaczej.
    To w zasadzie wyczerpuje chyba Twoje pytanie.
    pozdrawiam.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    ciut by zepsuł statystyki niesprzedawania sie giulii do tego nie wypadałoby mu juz tak krytykowac auta bo pewnie by sie zakochal w niej i tego sie obawia
    Niepotrzebne napinki ironiczne i złośliwości. Musisz? No chyba, że musisz, to co innego. Giulia się nie sprzedaje i to jest fakt. Wyniki sprzedażowe tego modelu są dramatycznie niskie, jak na dwa i pół roku obecności w salonach. A de facto trzy i pół od oficjalnej prezentacji. Niemniej, to akurat nie ma wpływu na moje decyzje zakupowe i dotyczy to nie tylko motoryzacji. Dobre książki też się nie sprzedają a ja czasem kupuję. Odpuść.

  9. #539
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anderson Zobacz post
    Niepotrzebne napinki ironiczne i złośliwości. Musisz? No chyba, że musisz, to co innego.
    W tym poscie nie bylo zadnych napinek czy zlosliwosci, nawet za bardzo ironii. Natomiast czy musze, ciezko mi w kolko czytac Twoje posty, juz mnie kola po oczach.
    Cytat Napisał Anderson Zobacz post
    Odpuść.
    Nie pisz w kolko tego samego, kazdy zna Twoje opinie i nie ma ochoty juz ich wiecej czytac.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #540
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jml
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 TBi 200KM
    Postów
    452

    Domyślnie

    Ja dodam od siebie, kierowcy z ~10-letnim stażem - też nie wyobrażałem sobie że będę kiedykolwiek miał auto z automatem. Ten automat w Giulii... Jest zajebisty!

    Dodatkowy powód za wzięciem automatu - manetki!

Podobne wątki

  1. Giulia opinie przed zakupem
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 18-02-2017, 22:35
  2. Alfa Romeo 156 1.9 kilka pytań przed zakupem
    Utworzone przez Haczyk94 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-04-2015, 12:00
  3. Porady przed zakupem Alfa Romeo 147
    Utworzone przez Piotrek3006 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 11-08-2013, 09:25
  4. [156] Pytania przed zakupem
    Utworzone przez lukib7 w dziale 156
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-04-2011, 07:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory