Strona 60 z 89 PierwszyPierwszy ... 10505152535455565758596061626364656667686970 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 591 do 600 z 883

Temat: Alfa Romeo Giulia - pytania przed zakupem

  1. #591
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    Jaguar xf
    Postów
    15

    Domyślnie

    Po pierwsze primo 300 koni których w Szwajcarii nie wykorzystasz. Po 2 primo czy jedziesz 50,80 czy 120 lub 135 to i tak spalanie 10,12 minimum a jak zaczniesz przyspieszać zwalniać itp to i 16 wpierdzieli Po 3primo Mandaty nawet w Niemczech dostałem:,(ten silnik kusi po 4primo zazdrość przemienia sie w chorobę szef juz daje mi o polowe mniej nadgodzinę hehe to ich wku....nie da sie odczuć No i sam nie wiem może z nudów wymyślam

    - - - Updated - - -

    A i trasę Polska Szwajcarią robię dwa razy do roku

    - - - Updated - - -

    A i trasę Polska Szwajcarią robię dwa razy do roku

    - - - Updated - - -

    A i trasę Polska Szwajcarią robię dwa razy do roku

  2. #592
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    Jaguar xf
    Postów
    15

    Domyślnie

    I szukam czegoś właśnie w stylu alfy audi a4 czy BMW 3 a jaguar to segment bmw5 audi A6

  3. #593
    Użytkownik Świeżak Avatar Broster
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Zurych
    Auto
    Poprzednio: Giulia 2.2 180KM, Aktualnie: Stelvio Veloce 2.0 280KM
    Postów
    90

    Domyślnie

    To tak jak już koledzy pisali, wsiądź obejrzyj przejedź się i sam ocen.

    Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

  4. #594
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    Jaguar xf
    Postów
    15

    Domyślnie

    To ja to zrobię jutro tylko pytam was wszystkich czy żałujecie wyboru? Oraz o wasze doświadczenia z tym samochodem ?

    - - - Updated - - -

    a wiec co sądzicie o tej bo jutro jade testować https://auto.ricardo.ch/de/a/alfa-ro...tic-802430187/

    - - - Updated - - -

    i wdzięczny był bym za opinie i gdzie można by tą cene zbić bo duża

  5. #595
    Użytkownik Świeżak Avatar Broster
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Zurych
    Auto
    Poprzednio: Giulia 2.2 180KM, Aktualnie: Stelvio Veloce 2.0 280KM
    Postów
    90

    Domyślnie

    Cytat Napisał gabriel001 Zobacz post
    To ja to zrobię jutro tylko pytam was wszystkich czy żałujecie wyboru? Oraz o wasze doświadczenia z tym samochodem ?

    - - - Updated - - -

    a wiec co sądzicie o tej bo jutro jade testować https://auto.ricardo.ch/de/a/alfa-ro...tic-802430187/

    - - - Updated - - -

    i wdzięczny był bym za opinie i gdzie można by tą cene zbić bo duża
    Ja z mojej jestem bardzo zadowolony.

    Co do tej z linka to już jest 3 latek i chyba auto demonstracyjne z salonu. Ja za poltoraletnia rok temu dodatkowo z połowę mniejszym przebiegiem i szklanym dachem podobnie zapłaciłem. No i nie ma kamery i czujników z przodu. Spokojnie cena jest do zbicia.

    Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Broster ; 05-06-2019 o 11:31

  6. #596
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    Jaguar xf
    Postów
    15

    Domyślnie

    kamera z przodu ????

    - - - Updated - - -

    Rückfahrkamera
    Parksensoren vorne
    ma

    - - - Updated - - -

    i dużo pakietów ale cene dowalił ten hasam
    Ostatnio edytowane przez marek230482 ; 05-06-2019 o 11:56 Powód: P.10 regulaminu

  7. #597
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    chyba kolega miał na myśli ogólnie kamerę cofania i czujniki z przodu, kamery z przodu nie będzie

  8. #598
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    Jaguar xf
    Postów
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    chyba kolega miał na myśli ogólnie kamerę cofania i czujniki z przodu, kamery z przodu nie będzie
    oki oki ale z przodu są kamerki te termo wizyjne także myślałem że alfa też sobie to w któryś z tych pakietów wsadziła heehehehe

  9. #599
    Użytkownik Świeżak Avatar Broster
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Zurych
    Auto
    Poprzednio: Giulia 2.2 180KM, Aktualnie: Stelvio Veloce 2.0 280KM
    Postów
    90

    Domyślnie

    Szkoda że nie powrzucal do listy na końcu wszystkich opcji co ma to auto tylko na początku podał pakiety a później jeszcze na końcu bajery tylko nie wszystkie. Teraz trzeba znać co dany pakiet zawiera. Kamera widzę że jest w pakietach, a powinna być w liście na końcu. Jeśli to było auto demo z salonu to jest szansa że to jest prawie na maksa wyposażona wersja.

    Z rzeczy do których można się przyczepić to że prawdopodobnie tej Giulii został tylko miesiąc gwarancji, więc albo szybko bierzesz i wykupujesz jeszcze na dwa lata albo masz prawie nowe auto bez gwarancji.

    Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

  10. #600
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał fuji Zobacz post
    Na tą chwilę wolę np gałką zmienić temp klimy niż szukać opcji podczas jazdy na wyświetlaczu.
    Nie masz co szukać jak będzie po prostu na wyświetlaczu gotowe do dotknięcia. Przecież samochody nie mają ekranów mniejszych jak 6 cali jak w komórce. Przeważnie jest to 9 lub nawet 12. To ogrom miejsca do mądrego zagospodarowania.

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Może jestem starej daty, ale tam wszystko reguluje się poprzez tablet, jeżeli klikanie na tym czasem wchodząc w różne podmenu podczas jazdy ma być mniej absorbujące niż przekręcenie gałką, której położenie znamy by zmienić temperaturę choćby, to ja dziękuję, pomijając już fakt, że już po dniu używania cała ta tafla szkła jest wypalcowana aż miło.
    Do zmany temperatury to owszem gałka lepsza aczkolwiek i tak bardzo rzadko zmieniam temperaturę. Niestety albo staty obecnie samochody to nie tylko parę opcji w komputerze tylko dziesiątki róznych ustawień. Od systemów bezpieczeństwa, przez regulację foteli, oświetlenia, asytstentów, itd itd. Nie da się do wszytkiego zrobić przycisku bo bedzie jak w mercedesie z lat 90 Wycofali się z tego.

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    Dobra, nie róbmy tu offtopa - zastanów się tylko, jaki udział w rynku i dlaczego ma nadal Window XP, Windows 7, a jaki Windows 10, którego przez rok MS wciskał ludziom za darmo
    Z bardzo różnych powodów. Przeważnie z ryzyka aktualizacji lub braku potrzeby w ogóle update oraz niewiedzy jak windows XP jest narażony na ataki. W IT jest taka złota zasada Jak coś działa i spełnia swoje zadanie to nie ruszaj. Większość egzaminerów to windows XP albo nawet windows 98. Co nie znaczy że ich interfejs jest lepszy. Jest też druga zasada. Ludzie się boją zmian. Nawet jak są na lepsze. Próbował ktoś kupić babci nowy telewizor? No to o tym pisze

    Cytat Napisał Broster Zobacz post
    komfortową podróż to może miala moja żona na rozłożonym fotelu obok z poduszką i kocem, nie za kierownicą.
    nie to żebym się wtrącał ale kochasz ty żonę i chcesz z nią jeszcze żyć?

    Cytat Napisał gabriel001 Zobacz post
    To ja to zrobię jutro tylko pytam was wszystkich czy żałujecie wyboru? Oraz o wasze doświadczenia z tym samochodem ?
    mimo całego narzekania nie żałuję

    Cytat Napisał gabriel001 Zobacz post
    kamera z przodu ????
    To wbrew pozorom super rozwiązanie. Lepsze od czujników. W Levorgu jest taka kamera. Po kilku dniach się przyzwyczaiłem i super się sprawdza podczas manewrowania.
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

Podobne wątki

  1. Giulia opinie przed zakupem
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 18-02-2017, 22:35
  2. Alfa Romeo 156 1.9 kilka pytań przed zakupem
    Utworzone przez Haczyk94 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-04-2015, 12:00
  3. Porady przed zakupem Alfa Romeo 147
    Utworzone przez Piotrek3006 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 11-08-2013, 09:25
  4. [156] Pytania przed zakupem
    Utworzone przez lukib7 w dziale 156
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-04-2011, 07:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory