Strona 67 z 89 PierwszyPierwszy ... 17575859606162636465666768697071727374757677 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 661 do 670 z 883

Temat: Alfa Romeo Giulia - pytania przed zakupem

  1. #661
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Z twoim założeniem nigdy by nie powstał ABS, wielopunktowy wtrysk i w ogóle ednostka centralna bo to elektronika i może się zepsuć
    Nie wrzucaj do jednego wora rzeczy podnoszące możliwości jezdne samochodu i rzeczy pozbawiających myślenia kierowcy.

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Ja klucze mam w miejscu na kubki Czyli pewnie jak 90% użytkowników.
    No to ja niech będę w tych 10%

  2. #662
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    [MENTION=74950]Lober[/MENTION], RACE ogarnięty, choć w niektórych autach możliwe że z początku produkcji nie w pełni działa - nie działa ręczna zmiana biegów w trybie race (pewnie sprawa z czasem też będzie ogarnięta, pewnie coś dodatkowo w konfigu trzeba zmienić), jednak w nowszych chyba wszystkich działa (tylko bypass SGW trzeba zamówić np u mnie żeby zrobić programowanie).
    w każdym razie u mnie działaw pełni:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20190717_220936.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	162.0 KB
ID:	260907
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #663
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 TBi 280KM Q4 Imola Titanium
    Postów
    229

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    [MENTION=74950]Lober[/MENTION], RACE ogarnięty, choć w niektórych autach możliwe że z początku produkcji nie w pełni działa - nie działa ręczna zmiana biegów w trybie race (pewnie sprawa z czasem też będzie ogarnięta, pewnie coś dodatkowo w konfigu trzeba zmienić), jednak w nowszych chyba wszystkich działa (tylko bypass SGW trzeba zamówić np u mnie żeby zrobić programowanie).
    w każdym razie u mnie działaw pełni:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20190717_220936.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	162.0 KB
ID:	260907
    Dobrze wiedzieć, to znacznie zwiększa frajdę z użytkowania auta, chociażby w zimę Będę miał to w pamięci. Jak na razie doświadczam ignorancji ze strony dealerów FCA.. Byłem wczoraj u jednego dealera, bo akurat miałem w go w po drodze. Chciałem porozmawiać o samochodzie i ofercie, to zostałem - lekko mówiąc - potraktowany jak przez automatyczną katarynkę na infolinii. Nie chcę pisać, który to był dealer, ale czy spotkaliście się u innych dealerów z takim podejściem do klienta?

  4. #664
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Jeśli w wersji poliftowej nadal trzeba będzie kombinować z kontrolą trakcji lub kupować najdroższą wersję to będę bardzo zawiedziony. Bardzo.
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  5. #665
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Ja tam czekam aż większość masowo produkowanych samochodów będzie elektryczna. Wtedy istnieje chociaż szansa, że ekoterroryści odwalą się od tej pozostałej garstki silników spalinowych i będziemy mieli czym się cieszyć

  6. #666
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 TBi 280KM Q4 Imola Titanium
    Postów
    229

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Jeśli w wersji poliftowej nadal trzeba będzie kombinować z kontrolą trakcji lub kupować najdroższą wersję to będę bardzo zawiedziony. Bardzo.
    Są jakiekolwiek informacje na temat liftu, kiedy miałby się pojawić, jakie zmiany miałyby być wprowadzone?

  7. #667
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Jeśli w wersji poliftowej nadal trzeba będzie kombinować z kontrolą trakcji lub kupować najdroższą wersję to będę bardzo zawiedziony. Bardzo.
    a czego sie spodziewasz? to nie auto torowe to Ci niepotrzebne jeszcze zepsujesz samochod (na gwrancji bo bédziesz upalal) albo komus zrobisz krzywde. FCA wie lepiej co dla Ciebie (a raczej dla nich) dobre.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Lober Zobacz post
    Są jakiekolwiek informacje na temat liftu, kiedy miałby się pojawić, jakie zmiany miałyby być wprowadzone?
    Giulii nie, od jakiegos czasu sa za to informacje o Stelvio, cos tam zmieniaja minimalnie chyba zderzaki, wewnatrz podlokietnik, i tunel - inaczej rozmieszczone przyciski. wiele info nie ma - spekuluja o dotykwowym ekranie i calkiem nowym systemie infotainment, swiatlach led i hybrydach, a co z tego wyjdzie to czas pokaze. na przykladzie 9 lat produkcji Giulietty to te liftingi to byly naprawde bardzo skromne/symboliczne, to samo w 159 czy Mito.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #668
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar squadracorse
    Dołączył
    12 2013
    Mieszka w
    Nowy Tomyśl / Poznań
    Auto
    JEST: MiTO1.4 95KM, 156GTA, JEEP COMMANDER. BYŁA: 156 1.9jtd, 159 2.4JTDM , 159 2.4Ti. 159 1.9jts
    Postów
    613

    Domyślnie

    https://www.olx.pl/oferta/alfa-romeo...5-IDAY5Fg.html Oglądał ktoś może ten egzemplarz? Po wstepnej rozmowie tył uderzony brak zdjec szkody. Malowany przedni zderzak niby po szkodzie parkingowej.
    ,,w życiu pokochalem kobietę i alfe, ujmują za serce i potrafią zrujnować domowy budżet"[/COLOR]



  9. #669
    Użytkownik Świeżak Avatar MaZzi_M
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Veloce
    Postów
    97

    Domyślnie

    Cytat Napisał squadracorse Zobacz post
    https://www.olx.pl/oferta/alfa-romeo...5-IDAY5Fg.html Oglądał ktoś może ten egzemplarz? Po wstepnej rozmowie tył uderzony brak zdjec szkody. Malowany przedni zderzak niby po szkodzie parkingowej.
    Tylko dodam, ze 2 tygodnie temu stała chyba za 220k
    Jak słyszę, że w dzisiejszych czasach ktoś nie ma zdjęcia dzwona to tylko sie uśmiecham;p

  10. #670
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar squadracorse
    Dołączył
    12 2013
    Mieszka w
    Nowy Tomyśl / Poznań
    Auto
    JEST: MiTO1.4 95KM, 156GTA, JEEP COMMANDER. BYŁA: 156 1.9jtd, 159 2.4JTDM , 159 2.4Ti. 159 1.9jts
    Postów
    613

    Domyślnie

    Cytat Napisał MaZzi_M Zobacz post
    Tylko dodam, ze 2 tygodnie temu stała chyba za 220k
    Jak słyszę, że w dzisiejszych czasach ktoś nie ma zdjęcia dzwona to tylko sie uśmiecham;p
    W rozmowie telefonicznej powiedział, że zamienił się za nissana gtr jednak ta alfa mu nie leży ze względu na niewygodny fotel w którym ledwo się mieści. Do tego auto z Płocka. Niby osoba prywatna nie handlarz. Dach podobno nie ruszony orginał carbon. Jak zapytałem czy była wstawiana ćwiarta z tyłu to usłyszałem tylko, że raczej nie.Podłoga też niby cała. Hmmm.... jak ktoś sprzedaje auto ze Szwajcarii w topowej wersji za takie pieniądze to musi być coś nie tak w całej tej historii. Jest w stanie też przyjąć moją gta w rozliczeniu wtedy cena za giulię ma wynieść ok 150tys zł. Odpuszczam raczej ten temat bo nic tu się kupy nie trzyma.
    ,,w życiu pokochalem kobietę i alfe, ujmują za serce i potrafią zrujnować domowy budżet"[/COLOR]



Podobne wątki

  1. Giulia opinie przed zakupem
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 18-02-2017, 22:35
  2. Alfa Romeo 156 1.9 kilka pytań przed zakupem
    Utworzone przez Haczyk94 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-04-2015, 12:00
  3. Porady przed zakupem Alfa Romeo 147
    Utworzone przez Piotrek3006 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 11-08-2013, 09:25
  4. [156] Pytania przed zakupem
    Utworzone przez lukib7 w dziale 156
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-04-2011, 07:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory