Strona 68 z 89 PierwszyPierwszy ... 18585960616263646566676869707172737475767778 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 671 do 680 z 883

Temat: Alfa Romeo Giulia - pytania przed zakupem

  1. #671
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Panowie taka cena za Q? Szczerze nie oglądałem ogłoszeń używanych Quadrifoglio, ale to zaiste tak szybko by traciło aż tak na wartości?

  2. #672
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Nadużywasz słowa zaiste. Brzmi to komicznie.

  3. #673
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    F80
    Postów
    118

    Domyślnie

    Cytat Napisał squadracorse Zobacz post
    W rozmowie telefonicznej powiedział, że zamienił się za nissana gtr jednak ta alfa mu nie leży ze względu na niewygodny fotel w którym ledwo się mieści. Do tego auto z Płocka. Niby osoba prywatna nie handlarz. Dach podobno nie ruszony orginał carbon. Jak zapytałem czy była wstawiana ćwiarta z tyłu to usłyszałem tylko, że raczej nie.Podłoga też niby cała. Hmmm.... jak ktoś sprzedaje auto ze Szwajcarii w topowej wersji za takie pieniądze to musi być coś nie tak w całej tej historii. Jest w stanie też przyjąć moją gta w rozliczeniu wtedy cena za giulię ma wynieść ok 150tys zł. Odpuszczam raczej ten temat bo nic tu się kupy nie trzyma.
    nie wiem czy to ten egzemplarz, ale za dużo czerwonych q ze szwajcarii nie ma na rynku, więc może ten właśnie widziałem na aukcji jakiś rok temu, może 18 miesięcy. Tył był mocno uszkodzony, a i przód i bok też, tyle że mniej. Zaiste wyglądał że trzeba mu było sporo blachy wymienić

  4. #674
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał XJ6 Zobacz post
    Nadużywasz słowa zaiste. Brzmi to komicznie.
    Zatem fajnie, że Cię rozśmieszyłem. Podobno śmiech to zdrowie.

  5. #675
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    jak ktoś liczy na to że sprowadzanie tak skomplikowanie idrogie na handel auto jest ok to naprawdę tylko pobożne życzenia. Po prostu kupił ktoś furę po konkretnym dzwonie "uzdatnił" do jazdy i pcha dalej szukając jelenia-
    Nikt w CH czy De nie oddaje dobrych samochodów za darmo, a czy "carbon" był ruszony czy nie i tak się nie dowiemy. wszystkie są po szkodach parkingowych.
    po prostu słowo sprowadzany powinno zapalać lampkę i to wielkości latarni bo cena często zaślepia zdrowy rozsądek.
    w tym przypadku kupił złom pewnie drutowanie przerosło Janusza i pcha dalej.

  6. #676
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał squadracorse Zobacz post
    W rozmowie telefonicznej powiedział, że zamienił się za nissana gtr jednak ta alfa mu nie leży ze względu na niewygodny fotel w którym ledwo się mieści. Do tego auto z Płocka. Niby osoba prywatna nie handlarz. Dach podobno nie ruszony orginał carbon. Jak zapytałem czy była wstawiana ćwiarta z tyłu to usłyszałem tylko, że raczej nie.Podłoga też niby cała. Hmmm.... jak ktoś sprzedaje auto ze Szwajcarii w topowej wersji za takie pieniądze to musi być coś nie tak w całej tej historii. Jest w stanie też przyjąć moją gta w rozliczeniu wtedy cena za giulię ma wynieść ok 150tys zł. Odpuszczam raczej ten temat bo nic tu się kupy nie trzyma.
    Na pytanie o ćwiartkę gość mówi "raczej nie"? To brzmi jak " tak, pewnie"
    To chyba daje obraz sytuacji.

    Tak jak napisał Dareek..na handel nikt nie zrobi takiego auta porządnie, bo koszta zjedzą sens handlu.
    Sam sprowadziłem dla SIEBIE uszkodzoną Q i choć nie miała uszkodzeń "technicznych", bo to było dla mnie najważniejsze (ale też nie była to szkoda parkingowa), to i tak końcowe koszta przerosły założenia.
    Ale myślę, że gdybym robił na handel i nie kupował większości nowego z serwisu, to bym wydał z 50% tego co wydałem..no i pewnie też bym jeździł
    Wiele się nasłuchałem i naoglądałem podczas tej naprawy.. uwierz, że można się zdziwić co ludzie sprowadzają i jak to naprawiają..wręcz jest to niepojęte dla osoby, która wcześniej nie miała z tym styczności.
    Największe oszczędności robi się chyba na poduszkach i pasach (a w tych autach często leci 8 bagów nawet przy pozornie niewielkich dzwonach). Wszyscy handlarze regenerują (wtedy masz pseudo poduszki), a różnica do nowej to 1/3-1/5, gdzie nowa kosztuje 1000-1500 zl/szt...sam wylicz różnicę

    Chcesz Q to sprowadź i napraw sobie sam... dużo z tym zachodu, ale przynajmniej będziesz wiedział co masz.
    Ostatnio edytowane przez Kolpak ; 11-08-2019 o 17:02

  7. #677
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AlfaRomeo Brera 2.4 / Stelvio MY20
    Postów
    1,612

    Domyślnie

    w ogłoszeniu jest wyraźnie napisane:

    "- auto było uszkodzone tyłem

    - .....i wiele innych"

    A może "wiele innych" tyczy się miejsc uszkodzenia?

  8. #678
    Użytkownik Świeżak Avatar alfa.bravo
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce 280HP Q4
    Postów
    65

    Domyślnie

    Panowie pytanie: czy w Giuli standardowo jest na wyposażeniu koło dojazdowe lub zestaw naprawczy i lewarek? Auto zamówione, ale szczerze mówiąc nie wiem co będzie na wyposażeniu. Czy jest miejsce na koło dojazdowe? Przesiadam się z run flatów na zwykłe i zastanawiam się czy jakieś zakupy poczynić przed odbiorem auta.

  9. #679
    Użytkownik Rowerzysta Avatar vincent
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    Giulia Super 2018
    Postów
    265

    Domyślnie

    Jeśli zamówiłeś auto z oponami run flat, to raczej nie będziesz miał zestawu naprawczego (przynajmniej ja nie miałem). Miejsca na dojazdówkę w Giulii nie ma, pod podgłogą bagażnika jest tylko miejsce na zestaw naprawczy.

  10. #680
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    429

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfa.bravo Zobacz post
    Panowie pytanie: czy w Giuli standardowo jest na wyposażeniu koło dojazdowe lub zestaw naprawczy i lewarek? Auto zamówione, ale szczerze mówiąc nie wiem co będzie na wyposażeniu. Czy jest miejsce na koło dojazdowe? Przesiadam się z run flatów na zwykłe i zastanawiam się czy jakieś zakupy poczynić przed odbiorem auta.
    Lewarka nie ma w ogóle Ja sam zmieniam sobie koła letnie/zimowe, musiałem kupić podnośnik do niskich samochodów
    U mnie jest tylko zestaw naprawczy, miejsca na koło zapasowe/dojazdowe nie ma.

Podobne wątki

  1. Giulia opinie przed zakupem
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 18-02-2017, 22:35
  2. Alfa Romeo 156 1.9 kilka pytań przed zakupem
    Utworzone przez Haczyk94 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-04-2015, 12:00
  3. Porady przed zakupem Alfa Romeo 147
    Utworzone przez Piotrek3006 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 11-08-2013, 09:25
  4. [156] Pytania przed zakupem
    Utworzone przez lukib7 w dziale 156
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-04-2011, 07:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory