Strona 76 z 89 PierwszyPierwszy ... 26666768697071727374757677787980818283848586 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 751 do 760 z 883

Temat: Alfa Romeo Giulia - pytania przed zakupem

  1. #751
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar deckboy
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Głogów
    Auto
    ford focus mk3 ST
    Postów
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anderson Zobacz post
    W dobie korków, ciasnych ulic, parkowania na "zderzak" brak tak oczywistych spraw, jak czujniki parkowania w aucie za 200 tysięcy to nawet nie jest śmieszne. To jest żałosne.

    - - - Updated - - -




    zabileś już kogoś? Pytam poważnie. Zabiłeś? Bo jak zabijesz tylko siebie, może dla innych będzie bezpieczniej na drogach. Codziennie jakiś podobny typ siedzi mi na zderzaku przy prędkości 140 km/h i miga swiatłami "zjeżdżaj mi z drogi, kmiotku".
    Czy ty jesteś poważny czy masz sieczkę w głowie? kolego, debilem nie jestem i obecnie jakbym chciał to mogę cuda na kiju! Wiem że cię coś boli ale na to jest maść! parę razy pojedź A4 między godz. 01.00am a 04.00am między Tarnów a Jarosław (bo tam zjeżdżam lecąc na wschód) i zapewniam cię że lecąc 200-240km/h na tempomacie nie ma nikogo na drodze!!!!!!!! Jeżdżę tą drogą Legnica-Jarosław, w nocy, zapraszam. Puknij się w ,,przemyślenia". Zaprasza też na niemieckie autostrady ok. 100km. od granicy na zachód. Ty żyjesz w latach 80-tych? Zapewniam że do twojego "zjeżdżaj mi z drogi, kmiotku" to częściej spotykam się paprochami co cisną na 3eciego i kiedy jadąc do pracy i wpadamy na odcinek S3 w stronę Polkowic są debile co już nie mogą a przed chwilą ładowali na 3eciego i strzelać by się chciało a tu na fajnym odcinku nie odpuszczają lewego pasa, mimo że siedzę im na tyłku i muskam gaz a jeden z drugi przed chwilą ludzi chcieli zabić, ja cisnę sobie jak widzę że mogę a są debile którzy cały świat wszędzie chcą wyprzedzić. Ja zjechać potrafię ale usiądę Ci na ogonie jak będą warunki i pokażesz jeden z drugim swoje kozactwo. Zauważ że im ludzie mają mocniejsze auta tym bardziej są świadomi ich osiągów. Nie piszę o młodocianych debilach co maja fury na kredyt za 30tyś zł.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    W Giulii nie ustwisz 210 na tempomacie.. przynajmniej ja w Stelvio max na adaptacyjnym moge 160.. a chyba bez adaptacyjnego 180 sie udalo max ustawic..

    Jazda 200km/h to mordega.. ciagle ktos zajezdza droge..(Chyba że w Boże Narodzenie No ale kto co lubi..



    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

    Naprawdę wiem o czym piszesz. Między Legnicą a Wrocławiem chłopie nie pojedziesz w dzień więcej niż 120km/h, no może chwilowo w szczycie na 200metrach ok. 200km/h. Myslę że piszę do ludzi którzy wiedzą o czym piszą i jak jeżdżą. Kurcze skąd takie podejście że jadę 200-220km/h autostradą to już jeżdżę tak od uruchomienia silnika? Zapewniam że mam dla kogo żyć i wieeeeeeeele aut jest przede mną do upalania.
    Ostatnio edytowane przez deckboy ; 15-11-2019 o 20:13

  2. #752
    Użytkownik Świeżak Avatar araneus
    Dołączył
    09 2019
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    AR Giulia Veloce
    Postów
    52

    Domyślnie

    [MENTION=31628]deckboy[/MENTION] tekstami o sieczce w glowie obrażasz innych użytkowników forum.
    A pisanie o tym, że jeździsz 200km/h na polskich autostradach jest publicznym przyznaniem się do popełnienia wykroczenia.

    Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

  3. #753
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar deckboy
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Głogów
    Auto
    ford focus mk3 ST
    Postów
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał araneus Zobacz post
    [MENTION=31628]deckboy[/MENTION] tekstami o sieczce w glowie obrażasz innych użytkowników forum.
    A pisanie o tym, że jeździsz 200km/h na polskich autostradach jest publicznym przyznaniem się do popełnienia wykroczenia.

    Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
    To zapodaj na policje :-) No zapodasz? Jesteś miszczu to zapodaj! :-) Ilu tu takich świętych jak Ty i rzucą kamieniem? Proszę cię, nie bądź taki święty. Pojedź odciekiem co pisałem w godz. co pisałem to sam zobaczysz, mam nadzieję że ktoś tutaj napisze że ten odcinek A4 jest wymarły! Tam nawet nie ma gdzie zatankować. Warto wcześniej gdzieś zatankować. Cóż, ta część kraju daleko ma do zachodniej.
    Ostatnio edytowane przez deckboy ; 15-11-2019 o 20:31

  4. #754
    Użytkownik Świeżak Avatar araneus
    Dołączył
    09 2019
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    AR Giulia Veloce
    Postów
    52

    Domyślnie

    [MENTION=31628]deckboy[/MENTION] zwrócilem Ci tylko uwagę na dwie rzeczy: obrażanie innych i chwalenie się wykroczeniem a Ty mnie tu zaraz od " świętych miszczów" wyzywasz.
    Słabo...

    Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

  5. #755
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Cytat Napisał deckboy Zobacz post
    mam nadzieję że ktoś tutaj napisze że ten odcinek A4 jest wymarły! Tam nawet nie ma gdzie zatankować. Warto wcześniej gdzieś zatankować. Cóż, ta część kraju daleko ma do zachodniej.
    Jeśli już to pustki są od Rzeszowa do Przemyśla i faktycznie lepiej mieć pełny bak

  6. #756
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    Zabrze
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio Business
    Postów
    2

    Domyślnie

    Serio w alfie tempomat jest tylko do 160?

  7. #757
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Od Tarnowa aż do granicy jest luźno, nawet za dnia. Ale to nie jest powód, żeby sobie zasuwać 220 km/h. Ja Cię nie powstrzymam, ale to jest ogólnie życie na krawędzi. Utrata przyczepności, zwierzęta na drodze, plamy oleju lub paliwa... Moment i Cię nie ma. Nie życzę takiego końca nikomu.

    A teraz apeluję do wszystkich o zakończenie tej dyskusji i powrót do oryginalnego wątku. Wszelki offtop możecie kontynuować gdzie indziej

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał skowron Zobacz post
    Serio w alfie tempomat jest tylko do 160?
    ACC ma limit do 180 km/h. Dla zwykłego tempomatu instrukcja nie mówi nic o maksymalnej prędkości. Może tam nie być limitu bo to tylko ustawianie utrzymywania prędkości. ACC przy takiej prędkości musi jeszcze analizować radar/lidar i reagować.

  8. #758
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Peterr
    Dołączył
    11 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Stelvio 280 KM
    Postów
    376

    Domyślnie

    Stelvio z takimi prędkościami bardzo słabo się prowadzi ;(
    Może te z aktywnym zawieszeniem są lepsze.
    Ogólnie nie radzę, każdy podmuch wiatru wytraca i samochód myszkuje, przy nawet wyprzedzaniu TIRA , a wyjechanie za osłon na autostradzie to jest przeżycie.
    Mam nadzieje, ze to poprawią przy lifcie


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  9. #759
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,506

    Domyślnie

    Cytat Napisał Peterr Zobacz post
    Stelvio z takimi prędkościami bardzo słabo się prowadzi ;(
    Może te z aktywnym zawieszeniem są lepsze.
    Ogólnie nie radzę, każdy podmuch wiatru wytraca i samochód myszkuje, przy nawet wyprzedzaniu TIRA , a wyjechanie za osłon na autostradzie to jest przeżycie.
    Mam nadzieje, ze to poprawią przy lifcie


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
    glosno jak w julce przy 140 czy lepiej wyciszyli.

  10. #760
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Peterr
    Dołączył
    11 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Stelvio 280 KM
    Postów
    376

    Domyślnie Alfa Romeo Giulia - pytania przed zakupem

    A to inny temat , ale szumi jak w samolocie


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Peterr ; 15-11-2019 o 22:20

Podobne wątki

  1. Giulia opinie przed zakupem
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 18-02-2017, 22:35
  2. Alfa Romeo 156 1.9 kilka pytań przed zakupem
    Utworzone przez Haczyk94 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-04-2015, 12:00
  3. Porady przed zakupem Alfa Romeo 147
    Utworzone przez Piotrek3006 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 11-08-2013, 09:25
  4. [156] Pytania przed zakupem
    Utworzone przez lukib7 w dziale 156
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-04-2011, 07:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory