Strona 76 z 196 PierwszyPierwszy ... 26666768697071727374757677787980818283848586126176 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 751 do 760 z 1953

Temat: Chiptuning

  1. #751
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Jadąc z bypasem do serwisu to tak jakbyście jechali z wpietym boxem. Przeciez aso widzi dodatkowe kable [emoji16]
    ...
    Panikujesz. Moje ASO nie widzi dodatkowych kabli, i sobie spokojnie podjechałem z wpiętą zaślepką. Za to w dłuższą trasę, zwłaszcza za granicą zawsze zabieram grzechotkę z nasadką 10 i wkrętak, żeby w razie czego zdemontować całość przed przyjazdem holowania gwarancyjnego

  2. #752
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2016
    Auto
    jeszcze brak
    Postów
    89

    Domyślnie

    Ile taka przyjemnosc w postaci boxa, kto jest tego producentem, ile jest osob z forum, ktore to ma, jakie sa przyrosty realne (km/Nm, osiagi), uciazliwy jest tego demontaz (dla srednio zdolnej manualnie osoby)? Z gory dziekuje.

  3. #753
    Użytkownik Rowerzysta Avatar moosiak
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia
    Postów
    253

    Domyślnie

    Wrzucałem tutaj kiedyś foto z hamowni boxa Racechip tego średniego seria ok. 209 -> 272 na ostatnim ustawieniu. Montaż po pierwszej próbie idzie bardzo szybko.

  4. #754
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2016
    Auto
    jeszcze brak
    Postów
    89

    Domyślnie

    Musze jeszcze to zonie sprzedac, ale chyba decyzja zapadla . Sredni wyglada rozsadnie cenowo i chyba nie warto klas za ok 15 koni i 120 niuta te 950 zl. Liczac, ze oszczedze nawet 0.5 litra na 100 km to w 2 lata sam sie splaci. Lubie takie argumenty finasowe .
    Ostatnio edytowane przez phanteon ; 08-08-2019 o 20:11

  5. #755
    Użytkownik Rowerzysta Avatar moosiak
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia
    Postów
    253

    Domyślnie

    Po prostu zamontuj i cichosza

  6. #756
    Użytkownik Świeżak Avatar MaZzi_M
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Veloce
    Postów
    97

    Domyślnie

    To ja trochę odgrzeję kotleta ponieważ już się zakręciłem. Jak wygląda sytuacja z hamownia i napędem q4, czy po aktywacji dynomode i spięciu hamowni AWD istnieje możliwość hamowani auta, czy nadal wywala błędy?
    Pamiętam, ze ktoś pisął o VTG które próbowało się podjąć tego zadania, ale im coś nie poszło - potem był brak update'u. W skrócie:
    - ktoś hamował giulie, stelvio z q4?
    - jeżeli tak, wystarczał sam "dynomode"?

    Dzięki, zbadam do końca temat tuningu oraz porównania boxów Racechip i Squadra tylko potrzebuje kilku składowych

  7. #757
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar weloo
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Rzeszów, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce
    Postów
    607

    Domyślnie

    Cytat Napisał MaZzi_M Zobacz post
    To ja trochę odgrzeję kotleta ponieważ już się zakręciłem. Jak wygląda sytuacja z hamownia i napędem q4, czy po aktywacji dynomode i spięciu hamowni AWD istnieje możliwość hamowani auta, czy nadal wywala błędy?
    Pamiętam, ze ktoś pisął o VTG które próbowało się podjąć tego zadania, ale im coś nie poszło - potem był brak update'u. W skrócie:
    - ktoś hamował giulie, stelvio z q4?
    - jeżeli tak, wystarczał sam "dynomode"?
    Hamowalem Giulie Veloce (Q4) w zeszlym roku na wakacjach tryb D, bez dyno mode, hamowania 4x4 dyno-projektu z synchronizacją osi, nie wywalilo bledow (hamowalem u Krzyska w Power-Soft Bachowice)
    Diagnostyka i modyfikacje softów; CHIPTUNING DPF EGR VSA TVA SCR info @ marcin [ małpa ] firma.xin.pl

  8. #758
    Użytkownik Świeżak Avatar MaZzi_M
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Veloce
    Postów
    97

    Domyślnie

    Cytat Napisał weloo Zobacz post
    Hamowalem Giulie Veloce (Q4) w zeszlym roku na wakacjach tryb D, bez dyno mode, hamowania 4x4 dyno-projektu z synchronizacją osi, nie wywalilo bledow (hamowalem u Krzyska w Power-Soft Bachowice)
    Wow, dzięki za info! Takiej informacji nie znalazłem, zatem będę musiał sprawdzić jak to u mnie wygląda

  9. #759
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2016
    Auto
    jeszcze brak
    Postów
    89

    Domyślnie

    Panowie

    Będę brał boxa RS, w necie jakoś średnio z dostępnością informacji takich typowo użytkowych i zastanawiają mnie trzy sprawy:
    - jak z montażem, bo nie będę jechał do Warszawy ani do Częstochowy - to jest gotowe od momentu podłączenia, czy trzeba to uaktywniać, dać się temu zaadaptować,
    - gdzieś mignęła mi informacja o kilku mapach - jak to się wybiera jeśli nie dokupi się moduły BT, bo pewnie główne po to to jest?
    - co daje jeszcze moduł BT?

    Pozdrawiam

  10. #760
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Montaż jest prosty ale dla kogoś, kto trochę dłubał lub dłubie przy autach (lub w ogóle jest zaznajomiony z trzymaniem narzędzi). Zmiana map opisana jest w instrukcji obsługi w sposób dosyć czytelny, podobnie warunki, jakie trzeba zachować podłączając boxa.
    Nie wiem co poza zmianą map daje BT bo nie mam.

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Chiptuning.
    Utworzone przez epsonix w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 575
    Ostatni post / autor: 27-06-2023, 14:23
  2. Chiptuning JTD
    Utworzone przez hump.O w dziale GT
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 25-01-2021, 00:02
  3. Chiptuning
    Utworzone przez Seweryn13134 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-09-2016, 17:32
  4. [Giulietta] Chiptuning 1,6
    Utworzone przez arturo132 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 26-06-2015, 00:29
  5. chiptuning TS'a ?
    Utworzone przez KornelPL w dziale 156
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 27-09-2011, 20:00

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory