Strona 1 z 18 1234567891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 178

Temat: Giulia l przeglad

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    22

    Domyślnie Giulia l przeglad

    Za dwa miesiące musze wstawic sie moją Giulią na l przegląd.Czy ktoś już był na pierwszym przeglądzie?.Interesuje mnie koszt..Boje sie troszkę,ze za dobre auto dobrze skasują...Interesuje mnie również jaki olej wlewają selenia czy motul.W instrukcji jest Selenia 0/20..niedostępny w zadym Polskim sklepie...

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Pitero
    Dołączył
    12 2015
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    Giulietta Sprint
    Postów
    672

    Domyślnie

    O olej proponuje zapytac na ricambi.pl

    Jesli w instrukcji tak jest napisane, to pewnie tak jest.
    Made in Italy, perfected in my garage. Giulietta Sprint Speciale

  3. #3
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    nie możesz po prostu zapytać w ASO do którego jedziesz o koszt i olej? myślę że olej będzie taki jak w instrukcji - co z tego że nie ma w sklepach - musi byc? oni biorą innymi kanałami.
    myślę że jesteś pierwszą osobą na przegląd - na forum jest może z 10 Giuli, wiele dopiero pojawiło się w ostatnich tygodniach. wczoraj dopiero pierwsze Stelvio zawitało na forum, tak więc raczej nie ma kogo pytać.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2016
    Auto
    AR Giulietta 1.4 170 KM/Mustang 3.7 V6
    Postów
    408

    Domyślnie

    Cytat Napisał maxima3000 Zobacz post
    Za dwa miesiące musze wstawic sie moją Giulią na l przegląd.Czy ktoś już był na pierwszym przeglądzie?.Interesuje mnie koszt..Boje sie troszkę,ze za dobre auto dobrze skasują...Interesuje mnie również jaki olej wlewają selenia czy motul.W instrukcji jest Selenia 0/20..niedostępny w zadym Polskim sklepie...
    Daj znać jak już będziesz po, jak to wyglądało cenowo, myślę, że to cenna informacja dla obecnych i potencjalnych właścicieli

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2016
    Auto
    AR Giulietta 1.4 170 KM/Mustang 3.7 V6
    Postów
    408

    Domyślnie

    Cytat Napisał maxima3000 Zobacz post
    Za dwa miesiące musze wstawic sie moją Giulią na l przegląd.Czy ktoś już był na pierwszym przeglądzie?.Interesuje mnie koszt..Boje sie troszkę,ze za dobre auto dobrze skasują...Interesuje mnie również jaki olej wlewają selenia czy motul.W instrukcji jest Selenia 0/20..niedostępny w zadym Polskim sklepie...
    Daj znać jak już będziesz po, jak to wyglądało cenowo, myślę, że to cenna informacja dla obecnych i potencjalnych właścicieli

  6. #6
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    22

    Domyślnie

    Oczywiscie,ze w serwisie olej takowy mają,ale chciałbym porównać cene bo na oleju serwisy mają największy narzut..Oczywiscie pod koniec sierpnia opisze jak cenowo wygląda l przegląd.Giulie odbierałem w sierpniu i podobno byłem pierwszą osobą odbierającą fizycznie Giulie.Juz niemoge sie doczekac aż ktos zrobi w giuli chiptuning i opisze tu na forum..Podobno w silnikach diesla jest wielki zapas..

  7. #7
    Użytkownik Rowerzysta Avatar treboR L
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    W-wa
    Auto
    AR Stelvio pełna opcja
    Postów
    267

    Domyślnie

    Nie wiem jak jest z Giulją, ale serwisowałem swoje 3 Alfy w ASO (147-kę, GT i teraz Giulettę) i ceny jak na nasz rynek są przystępne. Na pewno zapłacisz mniej niż za Mitsubishi. Za miesiąc mam odebrać swoją, dlatego chętnie zapoznam się z Twoimi spostrzeżeniami.

  8. #8
    Użytkownik Rowerzysta Avatar treboR L
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    W-wa
    Auto
    AR Stelvio pełna opcja
    Postów
    267

    Domyślnie

    Właśnie wróciłam z ASO. Pierwszy przegląd Giulii z 6 litrami oleju plus filtrami (w tym pyłkowym) to kwota ok 1500 zł. Cena w Carserwisie w W-wie. Jak masz kartę stałego klienta będziesz miał zniżkę w zależności ile procent sobie na niej uzbierałeś.

  9. #9
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    troche nie za duzo? co jeszcze robili?

  10. #10
    Użytkownik Rowerzysta Avatar treboR L
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    W-wa
    Auto
    AR Stelvio pełna opcja
    Postów
    267

    Domyślnie

    Trochę to źle opisałem. Byłem w ASO z Giuliettą, bo wymieniałem sondę lambda, ale przy okazji zapytałem o koszty pierwszego przeglądu Giuli z myślą o tym wątku i otrzymałem takie info.

Podobne wątki

  1. Przeglad przed kupnem auta
    Utworzone przez Nowy_24 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 20-10-2014, 18:28
  2. Powypadkowy,dowod nie zabrany.Przeglad ?
    Utworzone przez Endriu Ka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 17-06-2014, 17:14
  3. [Giulietta] Pierwszy Przeglad okresowy.
    Utworzone przez Tr.maloseryjna. w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 04-03-2013, 12:48
  4. [159] Przeglad przy 120tys km
    Utworzone przez GregDublin w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-01-2013, 11:28
  5. [156] Przeglad techniczny - analiza spalin
    Utworzone przez Szef w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-01-2008, 11:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory