Strona 114 z 168 PierwszyPierwszy ... 1464104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124164 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,131 do 1,140 z 1671

Temat: Giulia- felgi, opony

  1. #1131
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    Giulia 2.2 Super MT
    Postów
    155

    Domyślnie Giulia- felgi, opony

    Ps4s ma tez inny skład mieszanki i inna osnowę. Jak popatrzysz od środka opony to widać różnice gołym okiem. Rzeźba bieżnika jest wizualnie taka sama, ale to inna opona.
    Ja poczekam i przekonam się na własnej skórze. Po prawie 4tys km ciężko mi powiedzieć. Jak narazie zużycia większego niż w innych oponach jakie miałem nie widzę. Tyle, ze to początek. Na racing forum i forach zagranicznych bardzo polecają ta oponę. W mojej opinii również jest świetna. Jak będzie z trwałością tak jak mówisz, kupi się coś innego.
    Jak nie przejada dwóch letnich sezonów (40tys km bez szaleństw) za taka kase to lipa.

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez korzen555 ; 08-06-2020 o 14:44

  2. #1132
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Azalgo
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T
    Postów
    676

    Domyślnie

    Cytat Napisał korzen555 Zobacz post
    Ps4s ma tez inny skład mieszanki i inna osnowę. Jak popatrzysz od środka opony to widać różnice gołym okiem. Rzeźba bieżnika jest wizualnie taka sama, ale to inna opona.
    Ja poczekam i przekonam się na własnej skórze. Po prawie 4tys km ciężko mi powiedzieć. Jak narazie zużycia większego niż w innych oponach jakie miałem nie widzę. Tyle, ze to początek. Na racing forum i forach zagranicznych bardzo polecają ta oponę. W mojej opinii również jest świetna. Jak będzie z trwałością tak jak mówisz, kupi się coś innego.
    Jak nie przejada dwóch letnich sezonów (40tys km bez szaleństw) za taka kase to lipa.

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    W veloce 2.0t mam 4s po 30 tkm i daleko im do końca. Dla mnie najlepsza opona HP na jakiej do tej pory jeździłem. Myślę, że z 4s będziesz happy z przebiegiem. Może faktycznie 4 jest słabsza jakościowo.



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

  3. #1133
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Klonek
    Dołączył
    08 2015
    Auto
    159 2.0 JTDm
    Postów
    877

    Domyślnie

    Co prawda odcinek sponsorowany, ale tu macie porównanie Michelin i różnice:
    https://youtu.be/BgJfPf0Parc?t=325

  4. #1134
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Techno
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    Krakow
    Auto
    Giuletta Sprint, Giulia Veloce 2.0T Q4 LSD
    Postów
    307

    Domyślnie

    Cytat Napisał Klonek Zobacz post
    Co prawda odcinek sponsorowany, ale tu macie porównanie Michelin i różnice:
    https://youtu.be/BgJfPf0Parc?t=325
    Po 2 minutach usnąłem [emoji1787] jeszcze by się Perun przydał i byłby komplet znawców

    Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

  5. #1135
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Klonek
    Dołączył
    08 2015
    Auto
    159 2.0 JTDm
    Postów
    877

    Domyślnie

    Hehe, spoko
    Dałem link, bo pokazuje, że opony różnią się między sobą, więc i trwałością zapewne też.
    Do końca odcinka nie wytrwałem

  6. #1136
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    588

    Domyślnie

    Panowie - jak coś to mam do sprzedania komplet 18'' (felgi, opony, czujniki, dekielki) do Giulii. Stan jak na fotkach, jedna felga konkretniej przytarta ale tragedii nie ma. Na jednej oponie latka po lekkim przytarciu kraweznika. Cena 2000 za wszystko, przeprowadzam sie i nie chce ich targac za soba a na zime chce juz inne...

    https://drive.google.com/drive/folde...Y-?usp=sharing

  7. #1137
    Użytkownik Świeżak Avatar median09
    Dołączył
    06 2018
    Mieszka w
    Kraków/Bielsko-Biała
    Auto
    AR Giulia Veloce TBi Q4 2017r.
    Postów
    187

    Domyślnie

    Cytat Napisał Garraty Zobacz post
    Panowie - jak coś to mam do sprzedania komplet 18'' (felgi, opony, czujniki, dekielki) do Giulii. Stan jak na fotkach, jedna felga konkretniej przytarta ale tragedii nie ma. Na jednej oponie latka po lekkim przytarciu kraweznika. Cena 2000 za wszystko, przeprowadzam sie i nie chce ich targac za soba a na zime chce juz inne...

    https://drive.google.com/drive/folde...Y-?usp=sharing
    Sprzedałem dokładnie taki sam roczny używany komplet - felgi + czujniki + opony za 3400 także promocyjnie tutaj

  8. #1138
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    588

    Domyślnie

    Cytat Napisał Garraty Zobacz post
    Panowie - jak coś to mam do sprzedania komplet 18'' (felgi, opony, czujniki, dekielki) do Giulii. Stan jak na fotkach, jedna felga konkretniej przytarta ale tragedii nie ma. Na jednej oponie latka po lekkim przytarciu kraweznika. Cena 2000 za wszystko, przeprowadzam sie i nie chce ich targac za soba a na zime chce juz inne...

    https://drive.google.com/drive/folde...Y-?usp=sharing
    Nieaktualne

  9. #1139
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2020
    Auto
    Veloce 2020 FL 280KM Rosso Competizione
    Postów
    125

    Domyślnie

    Jaki mniej więcej jest koszt dobrych (np. Goodyear) opon zimowych do 19"? Może lepiej jest kupić felgi 17" i opony do tego rozmiaru? Robiłem tak w moim Bravo tyle, że tam miałem felgę 18" i taniej było kupić felgi ATT 16" razem z oponami niż samą oponę do 18". Pytam bo nie wiem czy warto myśleć o dorzuceniu "opon" do wynajmu czy lepiej kombinować samemu.

  10. #1140
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar pankracy
    Dołączył
    07 2020
    Auto
    Giulia B-Tech
    Postów
    24

    Domyślnie

    Zakładam, że mówimy o Giulii/Stelvio.

    Nowe, dobrej jakości opony to koszt około 3500 zł. Wiele osób na zimę poleca opony o wyższym profilu więc felga 18" może być lepsza niż 19", między innymi ze względu na mniejsze obrażenia na które jest narażona felga. Mniejsza cena opon 16" cali w Twoim przypadku mogła być spowodowana mniejszą popularnością danej opony, tak samo może być tutaj. Z moich obserwacji wynika, że jesteś w stanie znaleźć komplet gotowych oryginalnych używanych kół 18" z czujnikami i dekielkami w cenie poniżej 4k zł natomiast takich ofert jest bardzo mało. Kompletując zestaw osobno zapłacisz więcej, ale jakościowo możesz wyjść lepiej, tylko, że jest to dosyć żmudny proces jeżeli chcesz kupować wszystkie części używane. Za wszystko nowe oryginalne możesz zapłacić w okolicach 10k, jeżeli weźmiesz nieoryginalne felgi to możesz zejść do około 7k.
    Ostatnio edytowane przez pankracy ; 06-08-2020 o 09:46

Podobne wątki

  1. Felgi od Giulia QV 19" do 166tki?
    Utworzone przez Drefo w dziale 166
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-05-2017, 05:55
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2012, 19:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory