Strona 14 z 168 PierwszyPierwszy ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 1671

Temat: Giulia- felgi, opony

  1. #131
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,992

    Domyślnie

    Cytat Napisał deadswine Zobacz post
    W UK nie ma 4x4? WTF? Przecież tam pada cały czas, myślałem że tam spory rynek jest dla tego napędu
    pada ale deszcz a nie snieg. w niemczech 4x4 to ok 1/4 czy 1/3 rynku, tam jest nawet oferowany diesel 180hp super z q4. odnosnie uk pewnie rynek jest maly na 4x4 i dali sobie spokoj.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Garraty Zobacz post
    Nie tylko. W USA mozesz wybrac Q2 lub Q4 z 280 KM. Tam nie ma nawet wersji 200 KM. W UK nie ma np w ogóle Q4.
    nie jestem pewien czy wersja ti w usa to rwd czy rwd z q2 w standardzie czy q2 jest opcja z pakietem performance. pisze oczywiscie o prawdziwym q2 czyli lsd a nie tym eq2 ktore daja do zwyklych giuli(i bylo w 159 i jest w giulietcie) i ktore to jest to tylko troche bardziej rozbudowanym algorytmem w ukladzie abs/esp

  2. #132
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Azalgo
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T
    Postów
    676

    Domyślnie

    Rynek w UK na 4x4 jest i bardzo się ciskają Anglicy, że nie mają w ofercie Q4.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  3. #133
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,992

    Domyślnie

    na alfaowner bardzo sporadycznie czytalem zeby sie to komus tam nie podobalo, chyba czesciej u nas czytam ze nie ma wersji RWD Veloce. Wszystkim nie dogodzisz nigdy. Trzeba pamietac ze poza masa zalet, Q4 jednak doklada dosc sporo masy. W ostatnich cennikach sa bledy, I niby minimalnie jest tylko ciezszy od 200KM RWD, co nie moze byc prawda (tym bardziej ze masa podana do Veloce u nas odbiega o ponad 100kg od tego co znalazlem w necie dla tej wersji)
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 06-11-2017 o 14:07
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #134
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    207

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    na alfaowner bardzo sporadycznie czytalem zeby sie to komus tam nie podobalo, chyba czesciej u nas czytam ze nie ma wersji RWD Veloce. Wszystkim nie dogodzisz nigdy. Trzeba pamietac ze poza masa zalet, Q4 jednak doklada dosc sporo masy. W ostatnich cennikach sa bledy, I niby minimalnie jest tylko ciezszy od 200KM RWD, co nie moze byc prawda (tym bardziej ze masa podana do Veloce u nas odbiega o ponad 100kg od tego co znalazlem w necie dla tej wersji)
    No właśnie się zastanawiam jak jest z tymi masami. Moja w dowodzie ma wpisane 1610kg, a miało być poniżej 1600kg, jak jest w przypadku Veloce i zwykłej? Dodam, że automat.

  5. #135
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Mito 1.4TB 155, Giulia 2.0TB 200 Super
    Postów
    557

    Domyślnie

    Ja mam super z wnętrzem veloce ale kołami 17-tkami. W dowodzie jest 1429.

    Gdyby była w ofercie wersja z 280 kuni RWD rozsądnie wyceniona to bym się mocno zastanawiał.

  6. #136
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,992

    Domyślnie

    no wlasnie, cos kolo tego podaja dla rwd, a veloce z q4 w necie gdzies znalazlem 1605kg, kolega wyżej ma podobnie w dowodzie. az tyle ten q4 by wazyl?

  7. #137
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Mito 1.4TB 155, Giulia 2.0TB 200 Super
    Postów
    557

    Domyślnie

    Pytanie jakie opcje ładuje się do veloce.
    NP taki szklany dach może troche ważyć
    Q4 ponoć miał dodawać ~80 kilo. Może nie ma w tym uwzględnionej przeróbki zawieszenia przedniego bo pewnie jest troche inaczej chociaż nie wiem co poza doprowadzeniem napędu.
    nie wiem ile zmienia wielkość kół i hamulców.

  8. #138
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Kuźwa ASO się uparło i nie chce mi założyć do Stelvio, a nawet sprzedac fleg od Giluli Velove/QV. Mówią bzdury, że to felga dedykowana do innego auta. Głupota, bo przecież te samochody mają z 8 wspólnych felg. Dedykowana jest co najwyżej w ten sposób, że najdroższą odmianę dają do konkretnego modelu, bo Stelvio też ma fele QV, tyle tylko, ze w rozmiarze 20 cali. A ja na zimę sie uparłem jednak przy 19.
    a wiem, że w innych salonach robią to nawet w ASO, jak tutaj
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	792_1629416406.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	32.1 KB
ID:	237417  

  9. #139
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sebol75
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce, 159JTDm150@192/405, 147JTD
    Postów
    283

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    no wlasnie, cos kolo tego podaja dla rwd, a veloce z q4 w necie gdzies znalazlem 1605kg, kolega wyżej ma podobnie w dowodzie. az tyle ten q4 by wazyl?
    Ja mam w veloce w dowodzie 1530kg


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. #140
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,992

    Domyślnie

    Cytat Napisał Trevor Zobacz post
    Pytanie jakie opcje ładuje się do veloce.
    NP taki szklany dach może troche ważyć
    Q4 ponoć miał dodawać ~80 kilo. Może nie ma w tym uwzględnionej przeróbki zawieszenia przedniego bo pewnie jest troche inaczej chociaż nie wiem co poza doprowadzeniem napędu.
    nie wiem ile zmienia wielkość kół i hamulców.
    szklany dach waży duzo,ale nie jest w standardzie w veloce, raczej jest zadkoscia ze wzgledu na cene, wage i podwyższenie srodka ciezkosci. w veloce oprocz q4 sa wieksze hamulce, elektryczne fotele i pare dupereli, ale takie rzeczy to zrobia roznice powiedzmy 30kg.
    moze zalozymy watek o wadze roznych wersji, kilku forumowiczow podejdzie gdzies sie zwazyc np hurtownia z kruszywami czy stala albo zlom? musimy tez ujednolicic warunki pomiaru np pelny bak i kierowca wychodzi z auta. wszysto bedzie wiadomo, bo w katalogach moga byc bledy i jakies okrojone wersje wazone

Podobne wątki

  1. Felgi od Giulia QV 19" do 166tki?
    Utworzone przez Drefo w dziale 166
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-05-2017, 05:55
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2012, 19:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory