Strona 59 z 168 PierwszyPierwszy ... 9495051525354555657585960616263646566676869109159 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 581 do 590 z 1671

Temat: Giulia- felgi, opony

  1. #581
    Użytkownik Świeżak Avatar BAR30_AR
    Dołączył
    12 2018
    Mieszka w
    AR
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    54

    Domyślnie

    Dlaczego opona na tył ma niższy profil? Nie powinny być jednakowe tylko szerokością się różnić?

  2. #582
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Żeby wysokoscia by takie same....

    Wysłane z mojego Galaxy s8+ przy użyciu Tapatalka

  3. #583
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Azalgo
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T
    Postów
    676

    Domyślnie

    Cytat Napisał BAR30_AR Zobacz post
    Dlaczego opona na tył ma niższy profil? Nie powinny być jednakowe tylko szerokością się różnić?
    Indeks wysokości to procent mm szerokości opony.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

  4. #584
    Użytkownik Świeżak Avatar BAR30_AR
    Dołączył
    12 2018
    Mieszka w
    AR
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    54

    Domyślnie

    Gdzie szukać oryginalnych felg AR? Na stronie AR w Polsce nic nie widzę.

    - - - Updated - - -

    Gdzie szukać oryginalnych felg AR? Na stronie AR w Polsce nic nie widzę.

  5. #585
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    sklepie ASO wg ePera (keyeper.pekidi.com). posiłkuj się 3 literowymi numerami opcji wg cennika (one są w opisach z boku listy). tylko żebyś zamówił odpowiednie rozmiary i te same kolory w ePerze opisów bezpośrednich nie ma.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #586
    Użytkownik Świeżak Avatar treslunas
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Giulia Veloce 210
    Postów
    191

    Domyślnie

    Który model felg potrzebujesz ?

  7. #587
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    aha, jeszcze jedno, na komplety felg często sklepy dają od razu 10 a nawet 15% rabatu od ceny katalogowej.

    tak trochę wybiegnę w następny etap, żebyś się orientował. do kół wypada kupić czujniki TPMS, ja mam Schrader-y, inni stosują Cub lub jeszcze jakieś inne (tylko każdy musi być zaprogramowany pod Giulię, ale sprzedawca Ci to zrobi) - mało któ ori kupuje. czujniki się same wprogramowują po paru km jazdy.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #588
    Użytkownik Świeżak Avatar BAR30_AR
    Dołączył
    12 2018
    Mieszka w
    AR
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    54

    Domyślnie

    Na razie rozglądam się, myślę o tych koniczynkach i takim żaglu z 5 ramion, nie wiem jak to nazwać. Musi pasować do białego nadwozia, więc czarne alusy odpadają, klasycznie srebrne albo taki ciemny kolor, ale to nie jest czerń.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    mało któ ori kupuje. czujniki się same wprogramowują po paru km jazdy.
    Auto jest na leasingu i sprzedawca powiedział, że mogę wrzucić 19'felgi, ale tylko oryginalne. Teraz są zimówki na 18'. Dobrze, że piszesz o czujnikach bo nie miałem pojęcia, że musi coś takiego być!
    ,

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    mało któ ori kupuje. czujniki się same wprogramowują po paru km jazdy.
    Auto jest na leasingu i sprzedawca powiedział, że mogę wrzucić 19'felgi, ale tylko oryginalne. Teraz są zimówki na 18'. Dobrze, że piszesz o czynnikach bo nie miałem pojęcia, że musi coś takiego być!
    ,

  9. #589
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Jak juz pisałem, założyłem na zimę 18" podkowy ze 159, ale średnio mi się to podobało - za duże ET, felga jest ciut wypukła, opona węższa niż w 159, do tego żona mi te felgi zdążyła porysować przez ostatni sezon letni (jeździły w jej Giulietcie).

    Kupiłem PSW Dubai Anthracite polished 18"x8" RT33 z eBaya z Włoch, dzisiaj przyszły:
    Załącznik 252741Załącznik 252742Załącznik 252743

    Wcześniej pytałem sprzedawce o producenta, zarzekał się że PSW to włoska firma (tak jest) i że produkowane są we Włoszech. Na pudełkach jednak Made in PRC.
    No cóż... Trudno, moze będą OK, w końcu nawet ori felgi Giulii/Stelvio produkują w Tajlandii. Felgi wyglądają na pierwszy rzut oka bardzo ładnie, fajny wzór, fajna kolorystyka, jakościowo sprawiają dobre wrażenie (oglądałem jedną tylko).
    Wrzucę fotki jak już będą na aucie.

    Na początek zakładam bez dystansów, zobaczę jak to wygląda, a najwyżej coś dorzucę z czasem.
    Też się zastanawiam nad tymi felgami do Giulietty. Czy te dekielki miałeś już z felgami czy co kupiłeś osobno?

  10. #590
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    Cytat Napisał XJ6 Zobacz post
    Też się zastanawiam nad tymi felgami do Giulietty. Czy te dekielki miałeś już z felgami czy co kupiłeś osobno?
    dekielki przelizylem z oryginalnych felg, to co dosta4czaja z psw to akurat jest malopodobne do loga AR

Podobne wątki

  1. Felgi od Giulia QV 19" do 166tki?
    Utworzone przez Drefo w dziale 166
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-05-2017, 05:55
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2012, 19:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory