Strona 69 z 168 PierwszyPierwszy ... 19596061626364656667686970717273747576777879119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 681 do 690 z 1671

Temat: Giulia- felgi, opony

  1. #681
    Użytkownik Świeżak Avatar Fryderyk
    Dołączył
    07 2019
    Mieszka w
    Zakopane
    Auto
    Giulia
    Postów
    30

    Domyślnie

    Tak, masz racje tył 255/40, et 33.
    Opony goodyery run flat. Generalnie nie jestem zwolennikiem run flatów... taki komplet...
    Dzięki za odpowiedz. Chodziło mi o to czy podejdą i czy dadzą rade.
    Nie jestem zwolennikiem robienia niewiadomo czego z podstawy ...
    Chyba że jakieś sugestie odnośnie felg do podstawowej giuli, kolor vesuvio grey.

  2. #682
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fryderyk Zobacz post
    Tak, masz racje tył 255/40, et 33.
    Opony goodyery run flat. Generalnie nie jestem zwolennikiem run flatów... taki komplet...
    Dzięki za odpowiedz. Chodziło mi o to czy podejdą i czy dadzą rade.
    Nie jestem zwolennikiem robienia niewiadomo czego z podstawy ...
    Chyba że jakieś sugestie odnośnie felg do podstawowej giuli, kolor vesuvio grey.
    cos mieszasz. Przod ma ET33 przy 8", tyl przy 9" ori ma ET34 (a nie 33) lub niektore wystawiane na allegro ET44.5.
    upewnij sie jakie sa oznaczenia na tylnych felgach - mi wyglada na to ze handlarz nie skumal ze jest inne ET i wpisal 33 (na allegro np nie da sie wpisac tez dwoch ET jak i 2 szerokosci)- najlepiej fotka z wnetrza ramion tylnych i bedzie wszystko wiadomo.

    Co do sugestii odnosnie wzoru/koloru felg - no to juz sprawa indywidualna - np mi do Misano nie podobaly sie zadne ori 18" dlatego kupilem PSW Dubai Polished Anthracite i jestem bardzo zadowolony (niby wloskie ale to po prostu pod wloska marka przyzwoity chinczyk - po sezonie uzytkowania zima nie mam sie czego przyczepic)

    Runflat to i zalety i wady - sam nie wiem czy nastepne bede kupowal RF czy zwykle. Na zime kupilem zwykle (+ felgi 18x8") no i komfort jest jednak calkem inny, no ale zaczyna sie czuc plywanie auta.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #683
    Użytkownik Świeżak Avatar Fryderyk
    Dołączył
    07 2019
    Mieszka w
    Zakopane
    Auto
    Giulia
    Postów
    30

    Domyślnie

    Jest dokładnie tak jak napisałeś.
    Już wszystko wiem.
    Jeszcze raz dzięki za pomoc!

  4. #684
    Użytkownik Rowerzysta Avatar moosiak
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia
    Postów
    253

    Domyślnie

    19x8" ET33,
    19x8,5" ET34
    19x9" ET34
    19x10" ET41

  5. #685
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    10mm do felg 8,5" siada idealnie [emoji41]

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  6. #686
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    10mm do felg 8,5" siada idealnie [emoji41]

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
    a co z centrowaniem?w moich felgach jest 7mm fazy(zgaduje ze w Twoich tez), na piascie masz ze 2-3mm, tak wiec kolo trzyma ci sie bez centrowania ma samych srubach bo brakuje 4-5mm zeby w ogole dotknelo centrowania a gdzie zapas? albo bez dystansu albo jakies eibachy pod piasty alfy chyba 16mm da rade z kolnierzem. nawet tym co masz nie wyjezdzaj ma drogę bo sobie albo komus zrobisz krzywde - kolo obecnie centrujesz na samych srubach, a to nie da rady - pierwsze objawy bicie przy wiekszych predkosciach

  7. #687
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Dystans ma swój kołnierz.

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  8. #688
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    teraz wszystko jasne. wystraszyłem się że masz przelot, że przegapiłeś sprawę centrowania/ktoś Cię wprowadził w błąd. nie zakumalem ze takie zmyślne dystanse skombinowałeś, w każdym razie mnie uspokoiłeś. trochę panikuję bo na forum 159 ostatnio kilku "szalało" - dawali przeloty 10mm albo dystanse zbyt płytkie (15mm) z kołnierzem które nie nachodziły do końca i pękały przy kołnierzu, a potem się dopytywali czemu mają wibracje powyżej 100km/h i czemu jest pęknięcie... goście zero kumacji że totalnie zchrzanili sprawę i robili niebezpieczny konfig
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #689
    Użytkownik Świeżak Avatar Fryderyk
    Dołączył
    07 2019
    Mieszka w
    Zakopane
    Auto
    Giulia
    Postów
    30

    Domyślnie

    Czy ktoś z Was miał może jakieś problemy w aso w związku z np. nieoryginalnymi felgami czy różnymi „udoskonaleniami”, chodzi mi o gwarancje...

  10. #690
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    felgi to bez przesady, ale kozakowi cos poburczeli jak zobaczyli jego wersje wydechu ( on ma dosc mocno zmodyfikowany). u mnie sie nie czepiali ani wydechu ani felg, nie ma czego skoro wszystko jest tip top.

Podobne wątki

  1. Felgi od Giulia QV 19" do 166tki?
    Utworzone przez Drefo w dziale 166
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-05-2017, 05:55
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2012, 19:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory