Strona 80 z 168 PierwszyPierwszy ... 30707172737475767778798081828384858687888990130 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 791 do 800 z 1671

Temat: Giulia- felgi, opony

  1. #791
    Użytkownik Świeżak Avatar gruby19
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    249

    Domyślnie

    Nie mam porównania ale fabrycznie mam PZero i nie narzekam

  2. #792
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    ale masz RFy pewnie tak jak ja obecnie? niby nie narzekam, ale są twarde jak to RF, ja natomiast chcę obniżyć auto wkrótce więc zawias będzie jeszcze twardszy, to chociaż oponą trochę poprawić chcę komfort.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #793
    Użytkownik Świeżak Avatar gruby19
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    ale masz RFy pewnie tak jak ja obecnie? niby nie narzekam, ale są twarde jak to RF, ja natomiast chcę obniżyć auto wkrótce więc zawias będzie jeszcze twardszy, to chociaż oponą trochę poprawić chcę komfort.
    Tak, mam RFy, więc nie wiem jak to będzie wyglądało w Twoim przypadku.

    Chciałbym jednak wrócić na chwilę do mojego pytania.
    Przymierzam się do zakupu felg 18" PSW Dubai (czarne) i sprzedawca wystawił dwie aukcje z tym samym modelem - jedna z ET33, a druga z ET40
    1. https://allegro.pl/oferta/psw-dubai-...lia-7760130284
    2. https://allegro.pl/oferta/psw-dubai-...lia-8465245331
    Rozmawiałem z gościem i to nie błąd - producent faktycznie wypuszcza te felgi w dwóch wariantach osadzenia.
    Jak widzicie w opisie - te z ET40 mają informację, że pasują na hamulce BREMBO 330mm. Wiem, że to wbrew logice, ale podobno są inaczej wyprofilowane w środku.
    Sprzedawca nie był w stanie odpowiedzieć czy hamulce Brembo to te z Quadrifoligo, no ale Veloce ma coś koło 330mm z przodu (chociaż nie Brembo) więc by się zgadzało.
    Właśnie chciałem składać zamówienie, ale teraz jestem rozbity, którą wersję wybrać.
    Niby wszyscy mówią o ET33 i fabryczne 18" też tyle mają... Prosze o pomoc.

  4. #794
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    Giulia 280KM RWD
    Postów
    126

    Domyślnie

    Bo to chodzi o Brembo 330 ze 159, to tam jest ET 40 i nie wszystkie felgi pasują.

  5. #795
    Użytkownik Świeżak Avatar gruby19
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    249

    Domyślnie

    Okej... czyli do Veloce ET33 w tym wypadku podejdzie?

  6. #796
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    Giulia 280KM RWD
    Postów
    126

    Domyślnie

    Tak, bo to jest fabryczne ET dla 18x8 i 19x8 w Veloce.

  7. #797
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    ja mam na zimę PSW Dubai 18x8 ET33 w Veloce i wszystko pasi - no moze poza tym że tył siedzi głębiej niż w setupie letnim - tam ma 19x9"ET34 więc jednak 12mm bardziej wystaje w lecie (licuje się z tylnym nadkolem)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #798
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    Veloce Ti, Subaru Legacy GT, 318is
    Postów
    93

    Domyślnie

    Mnie jazda na 19 RF na tyle wkurza, że zadam desperackie pytanie pod kątem zimówek i śniegu:
    Czy na hamulec 330mm w Veloce wejdą 17tki z Super?

    - - - Updated - - -

    I jeszcze drugie pytanie: Czy ktoś z Szanownych zmienił 19 Run Flat na 19 nie RunFlat i moze sie podzielić wrażeniami?
    Chodzi mi rzecz jasna o komfort i stabilność.

  9. #799
    Użytkownik Świeżak Avatar gruby19
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bosman Zobacz post
    Mnie jazda na 19 RF na tyle wkurza, że zadam desperackie pytanie pod kątem zimówek i śniegu:
    Czy na hamulec 330mm w Veloce wejdą 17tki z Super?
    Skoro Cię wkurza 19" RF to załóż 18" Nie-RF. Po co od razu 17". Ja wczoraj założyłem, 18" RF i odczucia niemal identyczne jak na 19" RF - jazda, prowadzenie, hałas, twardość nie ma praktycznie żadnej różnicy

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    ja mam na zimę PSW Dubai 18x8 ET33 w Veloce i wszystko pasi - no moze poza tym że tył siedzi głębiej niż w setupie letnim - tam ma 19x9"ET34 więc jednak 12mm bardziej wystaje w lecie (licuje się z tylnym nadkolem)
    A dekielki masz oryginalne AR czy zostawiłeś te od PSW ? Ja chciałem przełożyć do PSW fabryczne AR czarno-białe, ale nie pasują - są za małe dosłownie o pół milimetra i baliśmy się wcisnąć na siłę, żeby nie połamać. Póki co jeżdżę z tymi od PSW, ale nie do końca mi się to podoba.

  10. #800
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    dekielki ori ar weszly do psw
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Felgi od Giulia QV 19" do 166tki?
    Utworzone przez Drefo w dziale 166
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-05-2017, 05:55
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2012, 19:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory