Strona 132 z 168 PierwszyPierwszy ... 3282122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,311 do 1,320 z 1671

Temat: Giulia- felgi, opony

  1. #1311
    Użytkownik Świeżak Avatar jan dukat
    Dołączył
    02 2013
    Mieszka w
    Nowy Sącz okolice
    Auto
    GIULIA 2.0T,ABARTH 500,AR 147 JTD 16V,fiat barchetta
    Postów
    165

    Domyślnie

    Widziałem, jest ok, ale czegoś brakuje. Chyba za dużo ramion. Problemem jest słabszy wybór zarówno nowych jak i używanych w tym rozstawie, 5x112 za to mnóstwo, kwestia użycia śrub pływających i pewnie pierścienia centrujacego na piastę. Niby używałem i było ok, jednak masz tam z tyłu głowy że tego fabryka nie wymyśliła. A może jestem przewrażliwiony. Coś w tym jest bo na necie aftermarketowych felg w galeriach jak na lekarstwo. A może jestem bluźnierca twierdząc że Ori wzór jest be...

  2. #1312
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał jan dukat Zobacz post
    Widziałem, jest ok, ale czegoś brakuje. Chyba za dużo ramion. Problemem jest słabszy wybór zarówno nowych jak i używanych w tym rozstawie, 5x112 za to mnóstwo, kwestia użycia śrub pływających i pewnie pierścienia centrujacego na piastę. Niby używałem i było ok, jednak masz tam z tyłu głowy że tego fabryka nie wymyśliła. A może jestem przewrażliwiony. Coś w tym jest bo na necie aftermarketowych felg w galeriach jak na lekarstwo. A może jestem bluźnierca twierdząc że Ori wzór jest be...
    Pływające śruby są ok, natomiast nie każda felga jest do nich przystosowana.
    Poza tym nie do każdej felgi wystarczy pierścień.. w wielu ze 112 będzie trzeba roztaczać otwór, to samo ze 108.
    Kolejna sprawa, że Alfa ma duże zaciski i jak felga nie jest homologowana, to bez przymiarki słabo kupować, bo później możesz się zdziwić przy montażu (ET i szerokość to nie wszystko).
    No nic, jak co wymyślisz, to pisz - może pomogę

  3. #1313
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Techno
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    Krakow
    Auto
    Giuletta Sprint, Giulia Veloce 2.0T Q4 LSD
    Postów
    307

    Domyślnie

    Czy widział ktoś kiedyś Giulie na 19' sparco assetto ? Zastanawiam się czy siądzie ...

    Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

  4. #1314
    Użytkownik Świeżak Avatar jan dukat
    Dołączył
    02 2013
    Mieszka w
    Nowy Sącz okolice
    Auto
    GIULIA 2.0T,ABARTH 500,AR 147 JTD 16V,fiat barchetta
    Postów
    165

    Domyślnie

    A widzisz,z tymi zaciskami to nawet mi przez głowę nie przeszło, myślałem że jak wezmę 19 to nic tam nie będzie wadzić,zaciski mam raczej standardowe,malowane na czerwono ale chyba małe tarcze. W sumie mam całą zimę na dumania,ale jakby co szukam czarnych lub grafitowych felg wzór a'la ASA TEC A2, OZ ultraleggera,jr11 itp Dzięki kolpak za podpowiedź. Ostatecznie pozostaną w przyszłym sezonie 17 z Michałami

  5. #1315
    Użytkownik Znawca Avatar dziadzia82
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Będzin
    Auto
    Julka 2018 150Mair Veloce . Stelvio Sprint 2020
    Postów
    1,325

  6. #1316
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2020
    Mieszka w
    Oleśnica
    Auto
    Alfa Romeo Giulia, RWD, 200KM
    Postów
    4

    Domyślnie

    To teraz ja pokażę swoją bellę . Zimówki to taki standard, więc nic specjalnego, opony Bridgestone Blizzak LM005, z tyłu szersze, 18-tki:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20201115_142759.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	150.2 KB
ID:	274942
    Z opon jestem bardzo zadowolony, trzymają bardzo dobrze. Ale na lato nie chciałem już telefonów, myślałem o czymś innym i zdecydowałem się na coś
    takiego:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20201118_141033.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	172.3 KB
ID:	274943
    Koła tylko przymierzone ale już nie moge się doczekać, 19 cali, z tyłu szersze, AEZ Steam malowane na czarny półmat. Opony takie jak wszyscy, PS4s.
    Będą dwie podobne belle jeździć po PL bo jak się nie mylę to kolega method ma białą na tych samych
    felgach ale nie malowanych . Wszystko załatwiane u Rafała, serdecznie polecam

    Następny krok to malowanie zacisków i pasy z boku, pochwale się, gdy będę już na letnich

  7. #1317
    Użytkownik Świeżak Avatar jan dukat
    Dołączył
    02 2013
    Mieszka w
    Nowy Sącz okolice
    Auto
    GIULIA 2.0T,ABARTH 500,AR 147 JTD 16V,fiat barchetta
    Postów
    165

    Domyślnie

    Bardzo dobrze to wygląda, moim zdaniem powinno być w tym kolorze w ofercie oficjalnej, piękny zestaw, dałeś mi do myślenia

  8. #1318
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    Cytat Napisał PedzacyKrolik Zobacz post
    Z opon jestem bardzo zadowolony, trzymają bardzo dobrze. Ale na lato nie chciałem już telefonów, myślałem o czymś innym i zdecydowałem się na coś
    takiego:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20201118_141033.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	172.3 KB
ID:	274943
    Koła tylko przymierzone ale już nie moge się doczekać, 19 cali, z tyłu szersze, AEZ Steam malowane na czarny półmat. Opony takie jak wszyscy, PS4s.
    Będą dwie podobne belle jeździć po PL bo jak się nie mylę to kolega method ma białą na tych samych
    felgach ale nie malowanych . Wszystko załatwiane u Rafała, serdecznie polecam
    gratulacje pieknie Steamy wygladaja pomalowane na czarno, gdyby byly dostepne w tym kolorze fabrycznie bralbym od razu, grafit tez zle nie wyglada ale pewnie wczesniej czy pozniej tez przemaluje, juz jakies drobne zarysowania mam, zbiore jeszcze troche w kolejnym sezonie i odswieze na czarno podoba mi sie ze nie wszyscy ida w te "telefony"

    tez masz przody lekko wypukle a tyly wklesle?

  9. #1319
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 200KM
    Postów
    185

    Domyślnie

    Cytat Napisał PedzacyKrolik Zobacz post
    To teraz ja pokażę swoją bellę . Zimówki to taki standard, więc nic specjalnego, opony Bridgestone Blizzak LM005, z tyłu szersze, 18-tki:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20201115_142759.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	150.2 KB
ID:	274942
    Z opon jestem bardzo zadowolony, trzymają bardzo dobrze. Ale na lato nie chciałem już telefonów, myślałem o czymś innym i zdecydowałem się na coś
    takiego:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20201118_141033.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	172.3 KB
ID:	274943
    Koła tylko przymierzone ale już nie moge się doczekać, 19 cali, z tyłu szersze, AEZ Steam malowane na czarny półmat. Opony takie jak wszyscy, PS4s.
    Będą dwie podobne belle jeździć po PL bo jak się nie mylę to kolega method ma białą na tych samych
    felgach ale nie malowanych . Wszystko załatwiane u Rafała, serdecznie polecam

    Następny krok to malowanie zacisków i pasy z boku, pochwale się, gdy będę już na letnich
    Dobrze to wizualnie wygląda. Ale mam wrażenie, że odległość między oponą a nadkolem na drugim zdjęciu jest tak mała... Czy przy skręcie na zwykłych nierównościach opona nie przywali w nadkole?

  10. #1320
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2020
    Mieszka w
    Oleśnica
    Auto
    Alfa Romeo Giulia, RWD, 200KM
    Postów
    4

    Domyślnie

    Dokładnie, przednie są wypukłe, więc myślę, że kwestia miesięcy i będą troszkę zdarte . Ale szkoda, że nie są proste jak tylnie, wyglądały by ładniej.

    Letnie koła nie są założone a tylko przystawione do zimowych. Chciałem pokazać jak giulia będzie wyglądać bo przy okazji zakłądania kół na zimę,
    kupiłem także zestaw na lato. 19 wchodzą bez problemu, nawet chyba 20 są w Veloce Ti .

Podobne wątki

  1. Felgi od Giulia QV 19" do 166tki?
    Utworzone przez Drefo w dziale 166
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-05-2017, 05:55
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2012, 19:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory