Strona 142 z 168 PierwszyPierwszy ... 4292132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,411 do 1,420 z 1671

Temat: Giulia- felgi, opony

  1. #1411
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    Cytat Napisał fuji Zobacz post
    Za miesiąc u [MENTION=80009]Kolpak[/MENTION] zakładam GY Eagle F1 A5 na 19" to dam znać jak się sprawują.
    a potem do mnie na licznik przyjeżdżasz czy najpierw do mnie a potem do Kolpaka? jesli to pierwsze to spoko obczaję osobiście i pogadamy o pierwszych wrażeniach z użytkowania GY. Co innego jeszcze rozważałeś i co CIę skłoniło finalnie na GY?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #1412
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    a potem do mnie na licznik przyjeżdżasz czy najpierw do mnie a potem do Kolpaka? jesli to pierwsze to spoko obczaję osobiście i pogadamy o pierwszych wrażeniach z użytkowania GY. Co innego jeszcze rozważałeś i co CIę skłoniło finalnie na GY?
    Pierwotnie najpierw miałem jechać do Ciebie ale jeszcze zastanowimy się czy nie zmienić kolejności. Wybierałem między PZ a GY A5. Pierwotnie byłem nastawiony na PZ ale po rozmowie ze znajomym, który ma A5 i po tym co napisałeś o A3 zdecydowałem się na GY.

  3. #1413
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    OK, jak zmienisz kolejność to fajnie, nie to się na odległość zgadamy i poproszę Cię o fotki z różnych ujęć. wziąłeś z czy bez RF? tyły masz 8" czy 9"?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #1414
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    OK, jak zmienisz kolejność to fajnie, nie to się na odległość zgadamy i poproszę Cię o fotki z różnych ujęć. wziąłeś z czy bez RF? tyły masz 8" czy 9"?
    Tył 9" a RF'y na 19" byłyby dla nas za twarde.
    Ostatnio edytowane przez fuji ; 06-05-2021 o 19:40

  5. #1415
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    no właśnie, też myślę o nie RFach bardziej.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #1416
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Q
    Postów
    214

    Domyślnie

    kupiłem na swoje 19 cali Bridgestone Potenza Sport (nowy model już bez oznaczeń Sxxxx) - bardzo fajne opony w dobrej cenie. Zdecydowanie lepszej niż Michelin. Nie ścierają się bardzo, dlatego raczej powinny wytrzymać duże przebiegi. kleją fajnie i czuć kiedy się nagrzeją i mają dobre okno temperaturowe - szczególnie ważne jak ostro jeździsz. Jeżeli nie jeździsz ostro to bierz dowolne opony z półki premium.

    Na mokrym moim zdaniem bardzo dobre - pewnie nie tak dobre jak Uniroyal Rainsport ale lepiej od Pirelli.

    Zdecydowanie poecam. Na poprzednim komplecie Bridgestone Potenza S001 (miałem je seryjnie zamontowane) przejechałem ponad 80 000 km i do końca dobrze kleiły.

    Moje są wyprodukowane w Polsce (w nowej fabryce) - może to też mieć znaczenie dla Was

  7. #1417
    Użytkownik Świeżak Avatar 07105415
    Dołączył
    08 2020
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia 2.0/200KM
    Postów
    242

    Domyślnie

    ...nie chciałbym wsadzać kija w mrowisko ale zastanówcie się czy klasyfikacja opon na budżetowe, półkę średnią i premium to tylko marketingowy bełkot? Wiem, że dla naszych aut chcemy wszyscy jak najlepiej ale łatwo stracić w tym instynkt...

    Co powiecie na fakt, że Porsche homologuje do modelu Macan opony NEXEN, które według wszelkich naszych internetów są produktem budżetowym, kosztującym często połowę opon Michelin...
    Czy są gorsze od rzeczonych Michelin, Bridgestone, GY i reszty "premium"? Nie wydaje mi się..., a może są lepsze, a może co najmniej tak dobre?

    Nie mam nic wspólnego z tą marką, żeby była jasność. To taka moja refleksja bo mam wrażenie, że producenci opon robią z nas wariatów
    Myślę, że nie ma co toczyć akademickiej dyskusji które lepsze bo do niczego konstruktywnego nie dojdziemy...

  8. #1418
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    https://t.me/pump_upp
    Auto
    Stelvio 2.0; Giulietta 1.4 multiair
    Postów
    140

    Domyślnie

    Jeśli komuś zależy na komforcie to polecam Dunlop Sport Maxx Rt 2 są to naprawdę ciche opony oraz dobrze tłumią nierówności. Posiadają rant ochronny (nie są okrągłe )

  9. #1419
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    Veloce Ti, Subaru Legacy GT, 318is
    Postów
    93

    Domyślnie

    Ja mam u siebie Michaly PS4S bez RF i złego słowa nie powiem.
    W polskich warunkach pod każdym względem biją na głowę te homologowane drewniane pirelki RF, które nadają się tylko na autostradę albo inne idealnie gładkie nawierzchnie, których u nas wciąż za dużo nie ma. Największa różnica jest oczywiście w komforcie i stabilności na mniej równych drogach, no i nie trzeba co chwilę prostować felg. Michały są też lepsze na mokrym i w niższych temperaturach ale to wszystko oczywiście moje subiektywne odczucia.

    Co do mniej znanych/budzetowych marek to oczywiście zdarzają się wyjątki, ale zarówno w sporcie jak i jeździe codziennej nauczyłem się że na oponach się nie oszczędza.

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  10. #1420
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2021
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce
    Postów
    4

    Domyślnie zimowe koła

    Jestem nowy tutaj i mam pytanie odnośnie zestawu kół do Giulia 2.0 Veloce RWD , czy można założyć 18' 225/45/R18 ROF na zimę na obie osie, będzie dobrze, o felgach MSW 82 Gloss Black myślałem, nie mogę podać linka , bo za krótko jestem . Macie jakieś pomysły z tym związane, ja wiem, że lato teraz idzie, ale pytam z wyprzedzeniem, bo przewiduję, że wszystko pójdzie w górę na jesień. Mogą być też bez ROF, ale wtedy drożej wyjdzie.
    Ostatnio edytowane przez woj18a ; 09-05-2021 o 11:05

Podobne wątki

  1. Felgi od Giulia QV 19" do 166tki?
    Utworzone przez Drefo w dziale 166
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-05-2017, 05:55
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2012, 19:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory