Strona 100 z 143 PierwszyPierwszy ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 991 do 1,000 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #991
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał dziuba Zobacz post
    To by tłumaczyło, dlaczego te 2 aplikacje nie chodzą. Nawi i reszta działa. Zainstaluję coś jutro jeszcze innego co wymaga sieci i sprawdzę czy pójdzie. A z ciekawości... pojawia się Wam ikona danych mobilnych?
    Ja też mam spotify Premium ale mi się wydaje że normalnie odtwarza tez te których nie mam ściągniętych.. aż sprawdze przy okazji

    Ikonkę mam coś w stylu 4G.

    Najprościej sprawdzić na innym telefonie.

    Ja korzystam głównie Google maps I Spotify.. Nie miałem żadnych problemów do tej pory.

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  2. #992
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Ja też mam spotify Premium ale mi się wydaje że normalnie odtwarza tez te których nie mam ściągniętych.. aż sprawdze przy okazji

    Ikonkę mam coś w stylu 4G.

    Najprościej sprawdzić na innym telefonie.

    Ja korzystam głównie Google maps I Spotify.. Nie miałem żadnych problemów do tej pory.

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    przy premium wydaje mi się ze się utwory same ściągają na telefon i zostają z możliwością odtworzenia bez sieci. może jest na to jakieś ustawienie w Spotify, nie interesowałem się głębiej tematem.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #993
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    czy ktoś już ma urządzenie AA od Lio do satrzszych wersji Giulii/Stelvio i mógłby się podzielić wrażeniami?

  4. #994
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    czarne
    Postów
    173

    Domyślnie

    Cytat Napisał dziuba Zobacz post
    To by tłumaczyło, dlaczego te 2 aplikacje nie chodzą. Nawi i reszta działa. Zainstaluję coś jutro jeszcze innego co wymaga sieci i sprawdzę czy pójdzie. A z ciekawości... pojawia się Wam ikona danych mobilnych?
    Spotify normalnie działa przez AA. Mam premium, ale często każę asystentowi odtwarzać zupełnie nowe kawałki, których nie mam na swoich playlistach. Nie ma z tym problemu.

  5. #995
    Użytkownik Rowerzysta Avatar So What!
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Było Subaru Legacy 3.0R, jest Giulia Veloce
    Postów
    338

    Domyślnie

    Cytat Napisał MietasM Zobacz post
    Spotify normalnie działa przez AA. Mam premium, ale często każę asystentowi odtwarzać zupełnie nowe kawałki, których nie mam na swoich playlistach. Nie ma z tym problemu.
    U mnie jest dokładnie tak samo.

    Natomiast nie wiem, co się stało, ale od jakiegoś czasu przy odczytywaniu wiadomości na głos, w ramach AA, czyta mi nazwy emotek po angielsku... Wcześniej czytał po polsku. Nie przypominam sobie, żebym coś przestawiał w telefonie. W asystencie Google mam wybrany język polski - działa bez problemu.

  6. #996
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    czarne
    Postów
    173

    Domyślnie

    Cytat Napisał So What! Zobacz post
    U mnie jest dokładnie tak samo.

    Natomiast nie wiem, co się stało, ale od jakiegoś czasu przy odczytywaniu wiadomości na głos, w ramach AA, czyta mi nazwy emotek po angielsku... Wcześniej czytał po polsku. Nie przypominam sobie, żebym coś przestawiał w telefonie. W asystencie Google mam wybrany język polski - działa bez problemu.
    U mnie już od dość dawna czyta całe wiadomości po angielsku co brzmi dość ciekawie [emoji16]

  7. #997
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Pojawiła się wersja 5.2 AA, z widocznych zmian dodali ikonki aplikacji Kalendarz, Przypomnienia, Pogoda, coś kliknąłem ale mi zmienia dźwięk oddtarzanej muzyki (bez basu), dostałem komunikat "jeszcze nie mogę pomóc" przy którejś - widać że w powijakach rozwinięcia funkcjonalności, ale coś tam dodadzą wkrótce. Jest też ikonka z logo AR Zakończ.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #998
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał MietasM Zobacz post
    U mnie już od dość dawna czyta całe wiadomości po angielsku co brzmi dość ciekawie [emoji16]
    Też mi czyta po angielsku od którejś aktualizacji. Wiecie może jak to przestawić?

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  9. #999
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Zaporożec 968, Giulia
    Postów
    252

    Domyślnie

    Pojawiła się wersja 5.2 AA, z widocznych zmian dodali ikonki aplikacji Kalendarz, Przypomnienia, Pogoda, coś kliknąłem ale mi zmienia dźwięk oddtarzanej muzyki (bez basu), dostałem komunikat "jeszcze nie mogę pomóc" przy którejś - widać że w powijakach rozwinięcia funkcjonalności, ale coś tam dodadzą wkrótce. Jest też ikonka z logo AR Zakończ.
    Te nowe ikonki (pogoda , kalendarz itp) sa juz we wcześniejszych wersjach, prawdopodobnie pojawiaja sie na takich samych zasadach jak pojawiał się nowy wyglad ekranu w AA, czyli stopniowo na róznych urządzeniach .
    U mnie pojawiło sie to nagle. Podczas jazdy zawiesił się system Alfy( czarny ekran), zawiesił się telefon, po ponownym podłączeniu były juz te nowe ikonki i zniknęły zapamiętane stacje radiowe w Alfie. Aktualizacje automatyczne mam wyłączone na telefonie. No i te programy u mnie działają, pogoda recytuje aktualny stan a reszta mówi,ze brak zdefiniowanych wydarzen czy jakoś tak (prawidłowo, bo nie korzystam z tego)
    Ostatnio edytowane przez kutulu ; 30-03-2020 o 19:26

  10. #1000
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    U mnie dokładnie jak wyżej. Pogoda gada, reszta nie.

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory