Strona 104 z 143 PierwszyPierwszy ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,031 do 1,040 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #1031
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 200KM
    Postów
    185

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kacper7 Zobacz post
    Cześć Drodzy Forumowicze ! Ja mam niestety ten sam problem z AA - podczas nawigacji ucina mi komunikaty głosowe - np. "za 600 metrów..." i dopiero przed skrętem dopowiada "...skręć w prawo". Byłem w serwisie, wgrali mi update całego radia (w tym zawiera się update AA z tego co mi mówili), wgrałem najnowsze AA (z APKMirror) na mojego Samsunga Galaxy S8 i dalej jest ten sam problem. Co ciekawe dzisiaj odpaliłem aplikację AA na Samsungu i tam wypowiada cały komunikat. Po podłączeniu do AA Alfy dalej ucina. Ktoś może znalazł ostatnimi czasy rozwiązanie u siebie ? Pozdrawiam serdecznie.
    Też tak mam. Też Samsung. Nie zwróciłem nawet na to uwagi, przyzwyczaiłem się. Wydaje mi się, że to wina Androida a nie Alfy.

  2. #1032
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Zaporożec 968, Giulia
    Postów
    252

    Domyślnie

    Rozwiązaniem jest nie słuchanie analogowego radia, jak leci cos z apki z telefonu to komunikatów nie ucina.

  3. #1033
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2020
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio 2.0 GME 200
    Postów
    3

    Domyślnie

    Dzisiaj spróbowałem i faktycznie przy muzyce z telefonu nie ucina komunikatów w AA na Google Maps. Ale to jest lipa. Ktoś tutaj coś nie dopracował - ja jednak myślę, że jest to coś po stronie softu od Alfy.

  4. #1034
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 TBi 280KM Q4 Imola Titanium
    Postów
    232

    Domyślnie

    Cytat Napisał kutulu Zobacz post
    Rozwiązaniem jest nie słuchanie analogowego radia, jak leci cos z apki z telefonu to komunikatów nie ucina.
    Ale tak samo jest przy odtwarzaniu muzyki z pendriva. U mnie nie ma różnicy, czy radio jest wlaczone, wyciszone, czy slucha sie muzyki z pendriva czy nie. Komunikaty ucina w polowie w 90% wypadków. Dodatkowo problem występuje w wielu samochodach innych producentów. Nie mam Samsunga, także to tez nie jest wina producenta telefonów.
    Ostatnio edytowane przez Lober ; 30-11-2020 o 03:48

  5. #1035
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2020
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio 2.0 GME 200
    Postów
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lober Zobacz post
    Ale tak samo jest przy odtwarzaniu muzyki z pendriva. U mnie nie ma różnicy, czy radio jest wlaczone, wyciszone, czy slucha sie muzyki z pendriva czy nie. Komunikaty ucina w polowie w 90% wypadków. Dodatkowo problem występuje w wielu samochodach innych producentów. Nie mam Samsunga, także to tez nie jest wina producenta telefonów.
    Ja włączyłem muzykę z YouTube przez bluetooth na dłuższej trasie i wszystkie komunikaty Google Maps przez AA były ok, nic nie ucinało. Zgadza się, na telefonie innych producentów (sprawdzałem na Xiaomi) też jest ten sam problem.

  6. #1036
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    moze to kwestia telefonu / wersji Androida, u mnie nic nie ucina przy korzystaniu z apek AA z poziomu ekranu Alfy, np. Spotify. Daje zawsze 2 pelne komunikaty (za x metrow skrec w prawo i potem skrec w prawo), pauzujac muzyke/podcast przy kazdym z nich.

    Giulia MY'20, Google Pixel 2 XL, Android 11

  7. #1037
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Super 2.2 M-jet MT 180 KM '16
    Postów
    124

  8. #1038
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    sprawdziłem, jest już w sklepie play, odinstalowałem manualnie dotychczasowową wersję i zainstalowałem z Play, przynajmniej sama będzie się aktualizować
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #1039
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Oj, nie widzę.

  10. #1040
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    google prawdopodobnie sukcesywnie daje widocznosc roznym uzytkownikom, tak tez bylo nie raz z roznymi funkcjonalnościami apek googla. pewnie kwestia dni paru tygodni max
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory