Strona 106 z 143 PierwszyPierwszy ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,051 do 1,060 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #1051
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,510

    Domyślnie

    Cytat Napisał sadam2001 Zobacz post
    Panowie!
    Rozważam zakup Stelvio 2019 z 6.5 ekranem multimedialnym. Zależy mi na AndroidAuto (mam już serdecznie dość mocowania telefonu do kratki nawiewu), ale nie mogę znaleźć jednoznacznej informacji czy to auto obsługuje AA czy też nie. Zarówno ja jak i sprzedawca próbowaliśmy podpiąć nasze telefony, ale bez sukcesu. Całkiem prawdopodobne jest jednak że coś robiliśmy źle (oboje mierzyliśmy się z tym pierwszy raz).
    Czy Stelvio 2019 z 6.5' ekranem może nie mieć AA? Jak to zweryfikować? Czy telefon z androidem 10 powinien być automatycznie wykryty przez samochód, czy trzeba coś wyklikać w menu radia?

    Pozdrawiam i dziękuję za wszelkie wskazówki
    Sprzedawca ma specyfikacje auta i jak umie czytać to wszystkie opcje są wypisane.

  2. #1052
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    vin wpisać tu: https://s.agencja-art.pl/jeep/ wyszujac czy jest opcja 8EW
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #1053
    Użytkownik Świeżak Avatar actchris
    Dołączył
    09 2018
    Auto
    Ford Mondeo
    Postów
    46

    Domyślnie

    A to nie działa tylko po kablu jak zainstalujesz na telefonie aplikację android auto ?

  4. #1054
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2019
    Auto
    Stelvio q4 veloce
    Postów
    51

    Domyślnie

    Panowie szybkie pytanie. Czy jak uruchamia się aa to z automatu powinien przejść na głośniki? Mi uruchamia się na zestawie ale dźwięk idzie przez telefon a nie przez zestaw. Mam huweia p20 pro i nawet mi go sparować po bt nie chce. Ma ktoś jakąś radę szybką?

  5. #1055
    Użytkownik Rowerzysta Avatar So What!
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Było Subaru Legacy 3.0R, jest Giulia Veloce
    Postów
    338

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gwid Zobacz post
    Czy jak uruchamia się aa to z automatu powinien przejść na głośniki?
    Tak powinno być.

  6. #1056
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2020
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Stelvio 2.0 GME TURBO 200KM (SUPER)
    Postów
    35

    Domyślnie

    Cytat Napisał sadam2001 Zobacz post
    Panowie!
    Rozważam zakup Stelvio 2019 z 6.5 ekranem multimedialnym. Zależy mi na AndroidAuto (mam już serdecznie dość mocowania telefonu do kratki nawiewu), ale nie mogę znaleźć jednoznacznej informacji czy to auto obsługuje AA czy też nie. Zarówno ja jak i sprzedawca próbowaliśmy podpiąć nasze telefony, ale bez sukcesu. Całkiem prawdopodobne jest jednak że coś robiliśmy źle (oboje mierzyliśmy się z tym pierwszy raz).
    Czy Stelvio 2019 z 6.5' ekranem może nie mieć AA? Jak to zweryfikować? Czy telefon z androidem 10 powinien być automatycznie wykryty przez samochód, czy trzeba coś wyklikać w menu radia?

    Pozdrawiam i dziękuję za wszelkie wskazówki
    Witaj,
    musisz zainstalowac sobie na smartfonie AndroidAuto, - wbij w Youtube instalacja AndroidAuto, bedziesz wiedzial jakie aplikacje po kolei zainstalowac na swoim telefonie, i kiedy to zrobisz, to podlacz sie kablem do pioerwszego lepszego usb w aucie i powinnoi hulać, no chyba ze nie masz, bo to jest opjca dodatkowa w aucie, przynajmniej w tych z 2019, a mam taki wlasnie i ja,

  7. #1057
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    na początek zignoruj 2 powyższe odpowidzi, bo to auto po prostu może nie mieć. dwie prostsze metody
    1.zrobisz to z przed kompa - wystarczy sprawdzić VIN, praktycznie codziennie tu na forum ktoś wrzuca link do VIN dekodera https://s.agencja-art.pl/jeep/, wpisz VIN i wyszukaj czy jest opcja 8EW
    2.Jak będziesz w samochodzie którym się interesujesz, w menu bodajże Ustawienie->Infotainment jest ustawienie dla Android Auto chodzi o schemat kolorów - jeśli jest na liście to jest wsparcie AA/ACP

    Jeśli nie ma to w autach z 2019 da się dołożyć (o ile ktoś nie próbował aktywować wcześniej), ale w Stelvio problematyczniej niż w Giulii (+2h z wymianą huba vs Giulia), a koszt na nowych częściach + robota + dodanie funkcji w proxi + potem aktywacja na Witechu wyjdzie jakieś 1600-1700 z nowym hubem
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #1058
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 Jtdm
    Postów
    62

    Domyślnie

    Czy komuś w android auto działa nowy split-screen? W nowej wersji na ekranie mogą być pokazywane dwie aplikacje - np. mapy na 2/3 i spotify na 1/3 ekranu. Ma to działać na szerokich ekranach. W mojej Giulii MY20 to nie działa. Wczoraj jechałem z kolesiem nowym BMW X3 i jemu działa. Jego telefon u mnie pokazuje na cały ekran. Ktoś coś wie?

    Tutaj widać, jak to działa: https://www.androidheadlines.com/202...ts-update.html

  9. #1059
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    w poliftach widziałem cały ekran, dla mnie byłaby to lepsza opcja niż dual (niestety mam przedlift i logo na 1/3 szerokości). może jakieś ustawienia w radiu jest na to (może powiązane ze split screenem dla reszty infotainmentu)? popróbuj, daj znać. aaa, i jeszcze który masz firmware, moze te najnowsze MV119.xxx.xxx tu coś dodadzą?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #1060
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Z tym logo na 1/3 to słabe jest. Niestety chyba dalej nic tym nie można zrobić

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory