Strona 107 z 143 PierwszyPierwszy ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,061 do 1,070 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #1061
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 Jtdm
    Postów
    62

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    w poliftach widziałem cały ekran, dla mnie byłaby to lepsza opcja niż dual (niestety mam przedlift i logo na 1/3 szerokości). może jakieś ustawienia w radiu jest na to (może powiązane ze split screenem dla reszty infotainmentu)? popróbuj, daj znać. aaa, i jeszcze który masz firmware, moze te najnowsze MV119.xxx.xxx tu coś dodadzą?
    Przeszukałem wszystkie opcje i nic nie znalazłem. W BMW podobno odrazu tak działało (i po wifi... ). Spróbuję zrobić update i dam znać.

  2. #1062
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Z tym logo na 1/3 to słabe jest. Niestety chyba dalej nic tym nie można zrobić
    z tym nic na obecnych firmwarach. w proxi też szukałem, nie ma na to ustawień w dokumentacjach inżynieryjnych. to demo z CNET 2018 musiało być na jakiejś specjalnej wersji firmwaru radia Giulii robione.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #1063
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    jesli tak rzeczywiscie ma w najnowszej wersji wygladac AA na widescreenach to ja wole obecna, gdzie mam glowna aplikacje na caly ekran a druga w tle w pasku na dole (np. mapa na full, spotify w paseczku na dole). W telefonie najnowsza wersja AA, soft radia 118.001.002, wiec najprawdopodobniej soft radia poki co tego nie obsluguje, mam nadzieje ze jesli nowsze wersje beda to obslugiwac bedzie opcja pozostania przy obecnym wygladzie..

    no i przydalaby sie w koncu obsluga bezprzewodowa

  4. #1064
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    nie mam jeszcze alfy
    Postów
    55

    Domyślnie

    A ktoś może już próbował przełączyć się na androidzie 11-stym ?
    Oczywiście w MY 20.

  5. #1065
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 Jtdm
    Postów
    62

    Domyślnie

    Cytat Napisał mkur Zobacz post
    A ktoś może już próbował przełączyć się na androidzie 11-stym ?
    Oczywiście w MY 20.
    Ja mam pixel'a z Android 11 - wszystko działa bez problemów, ale ekranu nie dzieli

  6. #1066
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    nie mam jeszcze alfy
    Postów
    55

    Domyślnie

    Cytat Napisał mdymel Zobacz post
    Ja mam pixel'a z Android 11 - wszystko działa bez problemów, ale ekranu nie dzieli
    Super. Czyli mówimy o AA działającym bez kabla ? Dopytuję bo wybieram się do salonu testować jakąś nówkę sztukę.

    Wysłane z mojego LM-G900 przy użyciu Tapatalka

  7. #1067
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    Nie, mowa jest tylko o obsludze szerokiego ekranu, ktora wprowadzila najnowsza wersja Android Auto (Androida podejrzewam nie trzeba do tego miec 11) ale poki co soft auta tego nie wspiera bo powinna ta opcja automatycznie sie zalaczyc. Wiec mimo najnowszej wersji AA i Androida dalej w poliftach jest po staremu - tj. aplikacja glowna na caly ekran a poboczna w pasku na dole, wsparcia komunikacji bezprzewodowej tez nie ma

    no chyba ze w MY'21 daja jakis nowszy soft, ktory to wspiera, wowczas daj znac

  8. #1068
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Czy wam też AA co jakiś czas rozłącza się na chwilę by ponownie powrócić? U mnie co jakiś czas włącza się radio z auta (normalnie słucham internetowego z aplikacji w AA - open Radio - a navi włączoną mam fabryczną), na telefonie Yanosik potrafi się zminimalizować (nie wyłączyć) by po chwili na wyświetlaczu włączył się obraz AA - mapy Google. Przyciskam wyjście z AA na Alfa, wszystko wraca do normy tylko czasem muszę Yanosika powiększyć (na telefonie). Potem przez ileś tam km (lub czasu?) jest ok i sytuacja się powtarza.

  9. #1069
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 TBi 280KM Q4 Imola Titanium
    Postów
    232

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes-tk Zobacz post
    Czy wam też AA co jakiś czas rozłącza się na chwilę by ponownie powrócić? U mnie co jakiś czas włącza się radio z auta (normalnie słucham internetowego z aplikacji w AA - open Radio - a navi włączoną mam fabryczną), na telefonie Yanosik potrafi się zminimalizować (nie wyłączyć) by po chwili na wyświetlaczu włączył się obraz AA - mapy Google. Przyciskam wyjście z AA na Alfa, wszystko wraca do normy tylko czasem muszę Yanosika powiększyć (na telefonie). Potem przez ileś tam km (lub czasu?) jest ok i sytuacja się powtarza.
    Miałem podobnie, wymiana kabla rozwiązała ten problem. U mnie z kolei pozostał błąd komunikatów głosowych nawigacji AA, problem opisywałem wcześniej. W skrócie: Komunikat poprzedzający manewr jest urywany w połowie, podaje odległość do manewru, ale brakuje części "skręć lewo/prawo, jedź prosto" itp. Jest tylko np. za 300 metrów... cisza, zamiast za 300 metrów, skręć w prawo.

  10. #1070
    Użytkownik Rowerzysta Avatar vincent
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    Giulia Super 2018
    Postów
    265

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes-tk Zobacz post
    Czy wam też AA co jakiś czas rozłącza się na chwilę by ponownie powrócić? U mnie co jakiś czas włącza się radio z auta (normalnie słucham internetowego z aplikacji w AA - open Radio - a navi włączoną mam fabryczną), na telefonie Yanosik potrafi się zminimalizować (nie wyłączyć) by po chwili na wyświetlaczu włączył się obraz AA - mapy Google. Przyciskam wyjście z AA na Alfa, wszystko wraca do normy tylko czasem muszę Yanosika powiększyć (na telefonie). Potem przez ileś tam km (lub czasu?) jest ok i sytuacja się powtarza.
    Nigdy nie miałem takiego problemu, ale też nie robię takich kombinacji. U mnie chodzi zazwyczaj mapa google + TIDAL na AA i wszystko działa bez przeszkód.

    Inny temat - wczoraj zauważyłem że poprawił się Asystent Google w AA. Mogłem bez problemu prowadzić konwersację głosowo na Hangouts (po tym jak ktoś napisał do mnie) i szło to całkiem sprawnie. Jeszcze jakiś czas temu nie dało się wysłać smsa, a asystent czytał polskie teksty interpretując je jako angielskie. Także jest jakiś progres.

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory