Strona 11 z 143 PierwszyPierwszy ... 2345678910111213141516171819202161111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #101
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,989

    Domyślnie

    Cytat Napisał Firste Zobacz post
    Jak myślicie, salony będą podjemowac się takiej wymiany, czy zostaje latanie po czarodziejach?
    z wlasnego doswiadczenia wiesz ze nawet felg od giuli nie chcieli Ci zalozc.

    w aso nie potrafia/nie chce dolozyc banalnych rzeczy typu tempomat do giulietty czy 159, blue&me itp, gdzie czesto nawet wiazki sa kompletne w autach a cala robota to wymiana/dolozenie i puszczenie proxi. poza tym mysle ze cena za elektronike w aso powali z nóg, raczej trzeba bedzie szukac za jakis czas z rozbitka i samemu probowac rzezbic i rozkminic temat.

  2. #102
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Ostatecznie chcieli założyć tyle że w innym ASO (bardziej Fiatowskim, choć Alfy na zamówienie tez sprowadzają).
    Ja się boję tylko tego, że jak będa to robić jacyś czarodzieje, to może być problem z gwarancją całego softu.

  3. #103
    Użytkownik Znawca Avatar lechtak
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Mito TCT 135 KM / Giulia Veloce Pakiet Q
    Postów
    1,143

    Domyślnie

    Cytat Napisał Firste Zobacz post
    Ostatecznie chcieli założyć tyle że w innym ASO (bardziej Fiatowskim, choć Alfy na zamówienie tez sprowadzają).
    Ja się boję tylko tego, że jak będa to robić jacyś czarodzieje, to może być problem z gwarancją całego softu.
    Podali koszt takiej usługi?

  4. #104
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    lechtak, to chodziło o felgi. O cenę i możliwości zainstalowania A-A, będę dopiero podpytywał w Aso.

  5. #105
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    MAŁOPOLSKA
    Auto
    156 1,9 jtd 2002r,gt 1,9 jtd 2007r,brera 2,4 jtd 2007 Giulia 2.2 180 km
    Postów
    307

    Domyślnie

    Witam w mojej brerze mam radio Pioneer avic f760 bt dwa lata temu nie było carplay
    Po premierze carplay Pioneer wydał aktualizacje którą zainstalowałem i teraz radio obsługuje carplay po kablu usb
    Dlaczego w giuli tego nie można zrobić
    Mam giulie i czekam na aktualizacje

  6. #106
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,989

    Domyślnie

    Pytanie powinieneś kierować do ASO albo FCA Polska albo inżynierów w AR czy tam jakim Magneti Marelli.
    Niby twierdzą ze sprzęt inny. Może chodzi o to że zmienili sprzęt a nowy firmware z Carplay pisali (czy raczej testowali) już tylko pod nowy hardware (jakieś drobne różnice?), i nie wypuszczają pod stary sprzęt, mimo że nie kosztowałoby to ich wiele roboty wrzucić dodatkowe funkcje, skompilować (ale testowanie juz tak, to kosztuje kupę czasu).
    Aktualizacji raczej się nie doczekasz, mam złe doświadczenia z różnymi telefonami czy telewizorami w których nigdy pewnych poprawek nie wprawadzali. Jedynym solidnym wyjątkiem jest Samsung który regularnie updatuje Androida na mojej komórce (w 11 mcy chyba ze 4 czy 5 razy), ale to wyjątek. Widziały gały co brały niestety, trzeba założyć z czym kupujesz tak masz. Ja spokojnie czekam sobie aż dopracują modele i wtedy biorę dopiero samochód, obecne są jak dla mnie ciągle zbyt mało dopracowane w szczegółach które mnie by irytowały - nie za 200tyś. Pobujam się TBi jeszcze jakiś rok i dopiero zamówię a żeby był rocznikowo już 2019 sobie załozyłem.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #107
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Pajęczno
    Auto
    Giulia
    Postów
    102

    Domyślnie

    Jeśli ktoś się zastanawia czy warto czekać na AA to moim zdaniem warto.
    Ja nie mogłem już zwlekać i wziąłem nowe Megane gdzie ten system działa.
    AA jest znacznie lepsze niż standardowa nawigacja (wygląda ciut inaczej niż na telefonie - lepiej), no i najważniejsze że mapy są cały czas aktualne i mamy chyba najdokładniejsze w Polsce info o korkach.
    Strony i sklepy internetowe www.CyfroweJutro.pl

  8. #108
    Użytkownik Świeżak Avatar filop
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 BUSSO
    Postów
    195

    Domyślnie

    Cytat Napisał saycool Zobacz post
    Jeśli ktoś się zastanawia czy warto czekać na AA to moim zdaniem warto.
    Ja nie mogłem już zwlekać i wziąłem nowe Megane gdzie ten system działa.
    AA jest znacznie lepsze niż standardowa nawigacja (wygląda ciut inaczej niż na telefonie - lepiej), no i najważniejsze że mapy są cały czas aktualne i mamy chyba najdokładniejsze w Polsce info o korkach.
    Ale że chciałeś Giulię a z powodu braku AA kupiłeś ... megane ???

    Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
    E0 BUSSO

  9. #109
    Użytkownik Świeżak Avatar Michalwawa
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    160

    Domyślnie

    Na amerykańskim forum jest info ze samochody wyprodukowane po 11 grudnia moga mieć doinstalowany car play. Wyprodukowane wcześniej niewiadomo ale komunikat brzmi : later availability


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. #110
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Nie alfa
    Postów
    244

    Domyślnie

    Chyba nie było, https://www.youtube.com/watch?v=FCJzsSUJI2o co prawda to car play ale działa to na dokładnie tej samej zasadzie co AA. No i AA jest lepsze.

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory