Strona 114 z 143 PierwszyPierwszy ... 1464104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,131 do 1,140 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #1131
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Spróbuj Tomtom Go. Jest miesiąc gratis, nie wiem czy ma w tym okresie jakieś ograniczenia. AM dopiero ma być więc czekam, a na razie zakupiłem TT Go za niecałe 60 zl za rok i jakiś mi leży.

  2. #1132
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2020
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    277

    Domyślnie

    Cytat Napisał fuji Zobacz post
    @wip w yanosiku ustawienia->dźwięki->kanały audio zmień na systemowe. U mnie bez problemu słychać cały dźwięk z tej apki.
    ale wówczas słychać dźwięk z telefonu, a nie z głośników samochodu.

  3. #1133
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Cytat Napisał wip Zobacz post
    ale wówczas słychać dźwięk z telefonu, a nie z głośników samochodu.
    Inaczej nie udało mi się uzyskać dźwięku. Zresztą jakby dźwięk szedł na głośniki samochodu to wyciszałby audio w samochodzie a wystarczy, że robi to nawigacja.

  4. #1134
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2020
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    277

    Domyślnie

    takie zachowanie janosika jest również w c-klasie. Zainstalowałem bratu AA i pojechał z włączonym janosikiem którego nie słyszał

  5. #1135
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Odnośnie przerywania komunikatów nawigacji w AA (nie wiem czy ktoś już o tym pisał a za dużo stron do sprawdzenia). Zauważyłem taką prawidłowość. Słuchając radia po wpisaniu adresu w GM komunikaty były w stylu "za 500 m ........... skręć w prawo". Po włączeniu podcastu komunikaty były już płynne. Po zatrzymaniu podcasta i przełączeniu na radio komunikaty dalej były płynne.

  6. #1136
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,989

    Domyślnie

    muszę spróbować, może wystarczy na chwilę spotify puścić a potem na radio jak się chce posłuchać i będzie git.

    ciągle walczę z tym że po wymianie radia w 2019 i updatach firmwarów zniknęły u mnie piktogramy na wyświetlaczu licznika - nawet juz spędziłem ze 2h na porównywaniu bajt po bajcie Twojego proxi ze swoim (bo u mnie zrobili przy okazji wymiany restore w ASO), ale dalej nic (wszystkie różnice o których mam cynk przeanalizowałem, niektóre pozmieniałem). nie wiem, moze nowsze firmwary radia w konfigu bez navi(u mnie) nie wrzucają na IPC piktogramów - tu mam już radio używkę z nav, tylko trzeba odblokować - kiedyś się ogarnie i moze wtedy to zacznie działać.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #1137
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał fuji Zobacz post
    Odnośnie przerywania komunikatów nawigacji w AA (nie wiem czy ktoś już o tym pisał a za dużo stron do sprawdzenia). Zauważyłem taką prawidłowość. Słuchając radia po wpisaniu adresu w GM komunikaty były w stylu "za 500 m ........... skręć w prawo". Po włączeniu podcastu komunikaty były już płynne. Po zatrzymaniu podcasta i przełączeniu na radio komunikaty dalej były płynne.
    Ja to muszę być jakiś dziwny - mam fabryczną nawigację i od 3 lat nie włączyłem w niej głosu
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  8. #1138
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] ze spotify nie próbowałem. Co do piktogramów między zegarami to może wypowiedziałby się ktoś kto ma radio bez navi ale z AA w przedlifcie.
    [MENTION=6129]Krzysztof[/MENTION] można i tak

  9. #1139
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,989

    Domyślnie

    no właśnie wiem że jakieś ciut nowsze stelvio bez navi z fabrycznym aa i nowszym firmwarem niż mój nie miało, tak pisał mi tu ktoś na forum - musiałem pogrzebać z modami bytów proxi bo nie miałem pewności czy to zmiana proxi czy firmware ETM czy inne firmwary. proxi już chyba mam wykluczone, zostały 2 pozostałe. wyjaśni się jak uda mi się odpalić u siebie inne radio używane z nav - tylko jeden probelm narazie kod, ale mam obiecany
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #1140
    ViP Maniak resoraków Avatar majk
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    ALFY
    Postów
    667

    Domyślnie

    podłącz radio do samochodu i najpierw uruchom radio ręcznie, potem zapłon

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory