Strona 39 z 143 PierwszyPierwszy ... 29303132333435363738394041424344454647484989139 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 381 do 390 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #381
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    429

    Domyślnie

    No właśnie, też tak chciałem zrobić, gdy wróciłem, aktualizacja była przerwana, więc dla spokoju uruchomiłem od nowa przed jazdą. Trzeba też uważać na akumulator, na włączonym zapłonie święcą np. światła dzienne, itd.

  2. #382
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 280hp
    Postów
    100

    Domyślnie

    To ze zapłon starczy to akurat jest opisane, ale jest tez opisane ze moze akumulator paść od tego, a odpalenie w trakcie moze spowodować skok napięcia w dół zbyt duzy zeby nie przerwało.

    Ja po prostu olałem te badziewne nieuzywalne mapy.

    Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

  3. #383
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Panowie, czemu robicie offtopic w wątku o AA?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #384
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Super 2.0T
    Postów
    42

    Domyślnie

    Cześć,

    Podobno jest opcja, żeby odpalić Android Auto w trybie "mirroring" z wszystkimi aplikacjami jakie ma się na telefonie. Wymagania: telefon z rootem. Ja będę próbował w przyszłym tygodniu sprawdzić jak to działa. Niestety nie mamy dotykowego ekranu w naszych autach i używalność może być średnia, ale sprawdzić nie zaszkodzi

    Tutaj link jak to wygląda:
    https://www.youtube.com/watch?v=bASKUOCAFWM&t=87s

  5. #385
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alfoholik Zobacz post
    Cześć,

    Podobno jest opcja, żeby odpalić Android Auto w trybie "mirroring" z wszystkimi aplikacjami jakie ma się na telefonie. Wymagania: telefon z rootem. Ja będę próbował w przyszłym tygodniu sprawdzić jak to działa. Niestety nie mamy dotykowego ekranu w naszych autach i używalność może być średnia, ale sprawdzić nie zaszkodzi

    Tutaj link jak to wygląda:
    https://www.youtube.com/watch?v=bASKUOCAFWM&t=87s
    tak, tylko swojego lg q6 niczym nie udalo mi sie zrootowac i sprawa padla. jak znajde troche czasu to sprobuje ze starym samsungiem a3 na probe i dam znac czy i jak to dziala.

  6. #386
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Super 2.0T
    Postów
    42

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    tak, tylko swojego lg q6 niczym nie udalo mi sie zrootowac i sprawa padla. jak znajde troche czasu to sprobuje ze starym samsungiem a3 na probe i dam znac czy i jak to dziala.
    Jeśli uda Ci się połączyć przez A3, to prawdopodobnie będziesz mógł go użyć jako "wireless hub" dla Androida Auto, także da się korzystac bez kabelka z AA. Tutaj jest opis:
    https://www.xda-developers.com/wirel...ead-unit-hack/

  7. #387
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alfoholik Zobacz post
    Jeśli uda Ci się połączyć przez A3, to prawdopodobnie będziesz mógł go użyć jako "wireless hub" dla Androida Auto, także da się korzystac bez kabelka z AA. Tutaj jest opis:
    https://www.xda-developers.com/wirel...ead-unit-hack/
    ciekawa sprawa, tez poprobuje.

  8. #388
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    ciekawa sprawa, tez poprobuje.
    czekam z niecierpliwością na rezultaty i opis :-)

  9. #389
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Jest nowa wersja 3.6.

    Na szybko poprawiona możliwość przesuwania po mapie w GMaps - można do niej wrócić za każdym razem.

    Wysłane z mojego BLA-L09 przy użyciu Tapatalka

  10. #390
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    na alfaowner jest wzmianka że obecnie produkowane auta przychodzą z wersją firmwaru MV/TV 081.000.004, ale nikt nie wie co poprawia/dodaje ten firmware.

    informacyjnie dodam że moje problemy z połączeniem się z AA (no i zrywaniem obrazu z kamery cofania czasem) wychodzi na to że skończą się wymianą radia na nowe - taką informację dostałem od szefa serwisu, radio ma być dostępne za jakieś 3 tygodnie i jak założą to dam znać czy problemy zostały rozwiązane i czy jakieś funkcje doszły
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory