Strona 41 z 143 PierwszyPierwszy ... 31323334353637383940414243444546474849505191141 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #401
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Stelvio ma dokładnie te same firmare-y np pliki aktualizacji które krążą po necie (002.009.055 dla <= 11.2017 i 056.xxx.xxx dla >11.2017) ładuje się do każdej Giulii i Stelvio niezależnie od opcji radia/wyświetlacza/AA/navi itp, więc problemy wspólne.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #402
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jml
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 TBi 200KM
    Postów
    452

    Domyślnie

    Poprawiają ciągle coś. Co do tego typu pierdółek jednak (wiem, wkurzających) - szykuje się jakiś lift Giulii? Może wtedy ogarną. Nie zmieniałbym wiele w tych modelach ale skupił się właśnie na tego typu niedoróbkach, dopracował działanie skrzyni itd.

  3. #403
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Peterr
    Dołączył
    11 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Stelvio 280 KM
    Postów
    376

    Domyślnie

    Mi wymieniali radio i dostałem nowy soft ale nic nowego w nim nie znalazłem ;( wiec co robią ...


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  4. #404
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cameyo Zobacz post
    Nowa listopadowa wersja już dostępna.

    Czy ktoś wie jak skorzystać z funkcji wyjdź z przewijania pokazanej na ekranie?

    Wysłane z mojego BLA-L09 przy użyciu Tapatalka
    Chciałbym napisać do Alfy o wyjaśnienie, w jaki sposób mam użyć funkcji w samochodzie, który jest kompatybilny z Android Auto. Macie przetarte szlaki do kogoś bezpośrednio, kto nie zleje, odpisze, a może nawet stwierdzi, że mapowanie przycisku "Options" to logiczne rozwiązanie i każe napisać informatykom prosty skrypt?

  5. #405
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    pisz, zleja Cię najpewniej. nawet jak jest nowy firmware to nie da się wymusić na alfie udostępnienia pliku. ja mam problemy z łączeniem sie ze swoimi telefonami, a nie mam ich jak próbowałem w autach z nowszym firmwarem w salonie. była sprawa zgłaszana do ASO zaraz po zakupie auta, nie mają dostępu do plików updatów. zarządałem zgłoszenia do Włoch przez dział TESEO (nawet osobiście z gościem się widziałem i przyglądał się moim problemom), opisał i wysłał, za 5 tyg poszła instrukcja zeby wysłał zdjęcie z numerem firmwaru (a już im pisałem w ori kontakcie który mam dokładnie), zrobił fotkę, za tydzień odpowiedź że mam właściwy firmware i nowszego nie dostanę. w związku z tym zarządałem wymiany radia na sprawne (może to firmware a moze moje radio ma jakis problem?), zostało zaaprobowane bodajże pod koniec sierpnia, ale czekam na radio już ponad 3 miesiące (miało być 6 tyg temu)...

    CHyba jedyny raz kiedy AR dała update użytkownikom Giulii, to było gdy faktycznie wielu skarżyło się na problemy z bluetooth (to w starej wersji hardwaru, tym z wolniejszym prockiem który montowali w Europie od 2016 do połowy 11.2017), wypuścili firmware 002.009.055, i jak ktoś się skarżył w ASO że ma problem z BT (u niektórych trzeba było przywracać radio do ustawień fabrycznych i na nowo konfigurować połączenia i ustawienia), to był na to Service Bulletin, w nim link do firmwaru i instrukcja jak go wgrać przez USB (updaty firmwaru nie robi się przez OBD, tylko tak jak mapy). ale to nawet nie jest update który wgrają Ci przy normalnym przeglądzie czy wizycie jak nie wymusisz jakimiś skargami na działanie infotainmentu - ludzie jadą do ASO, chcą update, a Ci że nie ma albo nie za darmo itp itd. na szczęście dla niektórych ten update wypłynął na forum i każdy może sobie go wgrać jeśli ma taki hardware i starszą wersję firmwaru. Alfa ma wyrąbane na tych co kupili już auta - bardzo rozczarowujące podejście.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #406
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Google szykuje nam niespodziankę tj. specjalną wersję dopasowaną do szerokich ekranów.
    Moim zdaniem wygląda super i znacznie lepiej wykorzystuje ekran. Nie mówię o znaczku Android Auto, który zajmuje 1/3 ekranu, bo to jakiś żart, ale np. o kategorie aplikacji przeniesione na lewą stronę i w pionie, a nie jak do tej pory na dole w poziomie.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	android auto.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	46.4 KB
ID:	252875

  7. #407
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cameyo Zobacz post
    Google szykuje nam niespodziankę tj. specjalną wersję dopasowaną do szerokich ekranów.
    Moim zdaniem wygląda super i znacznie lepiej wykorzystuje ekran. Nie mówię o znaczku Android Auto, który zajmuje 1/3 ekranu, bo to jakiś żart, ale np. o kategorie aplikacji przeniesione na lewą stronę i w pionie, a nie jak do tej pory na dole w poziomie.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	android auto.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	46.4 KB
ID:	252875
    Oj to będę mieć trochę zazdro.

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  8. #408
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    i właśnie dlatego tak mi zależało na AA. Co miesiąc jest update i oprogramowanie wygląda coraz lepiej z każdą wersją. A wersja wide-screen to game-changer

  9. #409
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cameyo Zobacz post
    i właśnie dlatego tak mi zależało na AA. Co miesiąc jest update i oprogramowanie wygląda coraz lepiej z każdą wersją. A wersja wide-screen to game-changer
    Mnie też zależało ale wtedy większy ekran nie miał sensu..

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  10. #410
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    rozumiem. Myślałem, że nie masz AA, a wziąłeś mały ekran, co było w pełni racjonalne do aktualnego AA.

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory