Strona 65 z 143 PierwszyPierwszy ... 15555657585960616263646566676869707172737475115 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 641 do 650 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #641
    Użytkownik Świeżak Avatar MaZzi_M
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Veloce
    Postów
    97

    Domyślnie

    Cytat Napisał lmilka Zobacz post
    Udało mi się włączyć nowy wygląd Android Auto na Galaxy S8. Niestety, jak nie było widescreen tak nie ma :-(
    Załącznik 260819
    A jak wygląda na telefonie? Zrobiłem update, ale wygląda po staremu. Jaki język na telefonie masz (może to ma wpływ?).

    Ja np. takiej opcji nie mam:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	xj7gohniefd31.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	27.0 KB
ID:	260820

    I pomyślałem, że to wina języka na Huawei p30 pro

  2. #642
    Użytkownik Świeżak Avatar lmilka
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia B-Tech
    Postów
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał MaZzi_M Zobacz post
    A jak wygląda na telefonie? Zrobiłem update, ale wygląda po staremu. Jaki język na telefonie masz (może to ma wpływ?).
    Telefon mam po angielsku. Nie jest to mój "codzienny" telefon, poprzedni telefon żony, więc miał niedawno robiony factory reset i nowe konto google, więc możliwe, że załapało się na AB testy. Moje "główne" konto niestety, po 10 reinstalach Android Auto i Google Play Services nadal nie daje nowego UI.

  3. #643
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał lmilka Zobacz post
    Udało mi się włączyć nowy wygląd Android Auto na Galaxy S8. Niestety, jak nie było widescreen tak nie ma :-(
    Załącznik 260819
    No jest nowe menu, ale dalej dupa z pełnym ekranem...
    Przypomni ktoś jak wejść w opcje programisty żeby pobawić się tymi rozdzielczościami? Może akurat.

  4. #644
    Użytkownik Świeżak Avatar lmilka
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia B-Tech
    Postów
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Przypomni ktoś jak wejść w opcje programisty żeby pobawić się tymi rozdzielczościami? Może akurat.
    Wejdź do ustawień w Android Auto na telefonie i klikaj w ostatnią opcje - numer wersji, tak conajmniej 8 razy aż wyskoczy Ci dialog. Potem w "overflow" menu będziesz miał Developer settings. Niestety, żadna opcja u mnie nie uruchomiła widescreen.

  5. #645
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,989

    Domyślnie

    Cytat Napisał lmilka Zobacz post
    Udało mi się włączyć nowy wygląd Android Auto na Galaxy S8. Niestety, jak nie było widescreen tak nie ma :-(
    Załącznik 260819
    jak to zrobiles? w opcjach developera nic nie widze co by odpowiadalo za nowy wyglad. juz nawet dla prob wrocilem na bezpisrednie polaczenie przez usb (korzystam przez bramke wifi bezprzewodowo)

  6. #646
    Użytkownik Świeżak Avatar lmilka
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia B-Tech
    Postów
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    jak to zrobiles? w opcjach developera nic nie widze co by odpowiadalo za nowy wyglad. juz nawet dla prob wrocilem na bezpisrednie polaczenie przez usb (korzystam przez bramke wifi bezprzewodowo)
    To jest opcja jak w screenshocie powyżej od MaZzi_M. Jak zwykle u Google, jest to za AB testami, więc niektórzy dostają, niektórzy nie. Tak jak napisałem, moje główne konto (na codziennym telefonie) nie ma tej opcji. Telefon na którym udało mi się to uruchomić miał factory reset i nowe konto tworzone jakieś 2 tygodnie temu...

  7. #647
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mat09
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia Veloce Ti Trofeo White
    Postów
    837

    Domyślnie

    To nie jest w opcjach developera tylko ogólnych AA.

    Przy okazji możesz napisać jak masz skonfigurowane połączenie AAGateway? Jakie urządzenia?
    Próbowałem u siebie to zrobić ale więcej z tym zabawy niż podłączenie kabla

  8. #648
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartas82
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    891

    Domyślnie

    Sama aktualizacja apki nie dała mi tej opcji. Dopiero jak odinstalowałem starą wersję Android Auto i zainstalowałem nową wersję to się pojawiło (mam język PL i ten tekst po polsku się pojawia). Zaznaczyłem, ale nie chce się teraz AA włączyć w samochodzie...
    Pozdro,
    Bartas

  9. #649
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,989

    Domyślnie

    dzieki, juz bede probowal bo tez nie mam tej opcji. rozumiem ze czesc z Was ma nowy wyglad w apce pobranej z apk mirror a nie ze sklepu Play? na poczatek sprobuje wyczyscic dane aplikacji bez przeinstalowywania, a jak nie da rady to przeinstaluje. dam znac czy cos wskoralem.

    EDIT.
    wyczyszczenie cache/danych nie pomoglo. odinstalowanie apki tez nie. wyglada dalej tak samo, ciagle nie mam tej pierwszej opcji ktora pokazywaliscie na screenshotach.
    moze chodzi o to ze gdzies jestescie zgloszeni do brania udzialu w testowaniu? kojarzycie zebyscie gdzies cos takiego zaznaczali? cos mi sie przypomina ze kiedys gdzies taka opcja w telefonie byla (moze cos w koncie google?), ale nie mam pojecia gdzie.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 30-07-2019 o 15:55
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #650
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał mat09 Zobacz post
    Przy okazji możesz napisać jak masz skonfigurowane połączenie AAGateway? Jakie urządzenia?
    Próbowałem u siebie to zrobić ale więcej z tym zabawy niż podłączenie kabla
    Ja osobiście mam Pixel 2XL i OnePlus One. Korzystam a AAGateWay w wersji beta. Zainstalowana na obu urządzeniach i skonfigurowana zgodnie z instrukcją w głównym wątku na XDA: https://forum.xda-developers.com/gen...-auto-t3813163

    Raczej bezobsługowy zestaw. Trzeba tylko pamiętać o włączeniu hotspota na głównym i podpięciu dodatkowego telefonu w podłokietniku do USB (ja odłączam kiedy nie korzystam, bo nie ufam aku po tym co czytałem na tym forum ^^).

    Osobiście wolałbym po prostu wpiąć telefon do USB, ale niestety mój Pixel odmawia przesyłania danych po USB

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory