Strona 67 z 143 PierwszyPierwszy ... 17575859606162636465666768697071727374757677117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 661 do 670 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #661
    Użytkownik Świeżak Avatar MaZzi_M
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Veloce
    Postów
    97

    Domyślnie

    Cameyo, ja dodam taką dygresję ze swojej branży. Na google nikt, nigdzie nie ma przełożenia. Oni robią swoje

  2. #662
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Gdyby ktoś miał przypadkiem Betę 5 Androida Q to nie polecam odinstalowywać AA. Okazuje się, że Google w tej wersji ukrywa całkowicie AA i instalowanie/odinstalowanie z APK nic nie zmienia. Założenie jest takie, że po podłączeniu do samochodu AA/nowy "Driving Mode" powinien się włączyć samodzielnie. Problem polega na tym, że teraz nie mogę włączyć tzw. headunit server w AA (potrzebny do bezprzewodowego AA) bo interfejs użytkownika w tym cyrku nie jest dostępny z poziomu telefonu. Przewodowego AA nie włączę bo mój bardzo drogi telefon od samego Google postanowił przestać tolerować USB. Driving mode właściwie też nie jest dostępny

    Zostaje mi downgrade do Androida 9 (kolejny twardy reset, yay) lub jakimś cudem downgrade AA do 4.3 lub zestawienie odwrotnego bezprzewodowego AA gdzie to telefon proxy wystawia WiFi. Dzięki Google

  3. #663
    Użytkownik Rowerzysta Avatar vincent
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    Giulia Super 2018
    Postów
    265

    Domyślnie

    [MENTION=82207]Shimmy[/MENTION] o co dokładnie chodzi z tym pixelem? Ja mam 2xl i wszystko działa bez problemu (po kablu)

  4. #664
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał vincent Zobacz post
    [MENTION=82207]Shimmy[/MENTION] o co dokładnie chodzi z tym pixelem? Ja mam 2xl i wszystko działa bez problemu (po kablu)
    Większość użytkowników nie ma z tym problemu, ale jak się okazuje jest sporo sztuk, którym transmisja danych po USB w ogóle nie chce działać. Tak jest też w przypadku mojego 2XL i jeśli poczytać trochę w internecie to przypadków jest więcej Próbowałem już wielu rzeczy, w tym choćby upgrade'u do Q, bo to może być kwestia softu. Nie pomogło Generalnie długa historia

  5. #665
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    113

    Domyślnie

    Czytam i czytam ten wątek, prawie od początku ale jestem nietechniczny... czy ktoś może mi powiedzieć czy w mojej Giuli 2016 jestem w stanie obsługiwać Android Auto po kablu albo bezprzewodowo? Bo nie wiem czy mam sobie darować czy czytać od początku raz jeszcze

  6. #666
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Super 2.2 M-jet MT 180 KM '16
    Postów
    124

    Domyślnie

    Cytat Napisał Capone Zobacz post
    Czytam i czytam ten wątek, prawie od początku ale jestem nietechniczny... czy ktoś może mi powiedzieć czy w mojej Giuli 2016 jestem w stanie obsługiwać Android Auto po kablu albo bezprzewodowo? Bo nie wiem czy mam sobie darować czy czytać od początku raz jeszcze
    Nie da się.

  7. #667
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    113

    Domyślnie

    A wymieniając USB hub na nowszy?

  8. #668
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Capone Zobacz post
    A wymieniając USB hub na nowszy?
    Jaka masz wersję softu jak się zaczyna A raczej się zaczyna od 002... To się nie da.. musialbys jeszcze radio zmienić..

    Jakos od połowy 2017 chyba montowali nowsze radia zdolne dzialac z AA ekran 8.8 + navi.. dokladnej daty nie znam gdzies na anglojezycznym forum pisali wiecej...

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  9. #669
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał Capone Zobacz post
    Czytam i czytam ten wątek, prawie od początku ale jestem nietechniczny... czy ktoś może mi powiedzieć czy w mojej Giuli 2016 jestem w stanie obsługiwać Android Auto po kablu albo bezprzewodowo? Bo nie wiem czy mam sobie darować czy czytać od początku raz jeszcze
    podlinkowywalem niedawno do Giuliaforums.com na temat dolozenia AA/ACP do auta starszego (Ze starym typem radia) - z reszta o tym jest dedykowany temat u nas na forum.
    na dzien dzisiejszy niektorym sie udalo, inni poblokowali radio.
    osobiscie znam 3 sposoby chyba po razie sprawdzone i sa znaczne roznice i potencjalne ryzyka, wiec bylbym ostrozny zanim cos wiecej info/prob ktos wykona i opisze
    po pierwsze radio musi byc nowego typu (firmware >=051.xxx.xxx) i nie moze byc nieudanej aktywacji AA/ACP. Do tego trzeba zalozyc podwojny hub USB do podlokietnika (obecnie ok 1500zl). jesli nie masz radia, to uzywka Ci na nic, nie znam nikogo kto by je odblokowal, nowe to ok 6.5tys zl.

    3 sposoby:
    1.Gosc w Stelvio z 4.2018 nie mial AA/ACP (ale mial nowe radio), pojechal do dealera, dolozyl podwojny hub USB i w Witechu w radiu (ETM) wlaczyl opcje AA/ACP i mu sie odpalilo.
    CHyba mial odpowiedni setup w proxi w aucie, bo ktos inny tak probowal w starszej Giulii i niestety to nie zadzialalo

    2.Drugi sposob sprawdzony podobno w aucie starszym gosc przygotowal proxi auta zmieniajac kilka bajtow i po wymianie radia na nowke (nieaktywowana)_hub podwojny aktywowal

    3.Trzeci gosc ktory dolozyl tez w starym twierdzi ze radia nowki nie aktywuje sie w aucie starszym, tylko wklada na chwile do auta nowego z AA, w nim sie robi aktywacje (nie wiem czy proxi wczesniej tez - to moze byc bardzo wazne zeby zrobic lub nie zrobic), podobno nie wolno jezdzic tym autem bo dojdzie do wpisania VIN auta do radia (skad on to wie i jakie dokladnie sa zasady wpisu, czas, czy odpalenie silnika, czy ilosc wlaczen stacyjki czy cokolwiek innego?) i bylaby kaplica bo nie mamy kodow do radia i juz nie podeszloby do docelowego auta. ta metoda jest troche obarczona ryzykiem wg mojego wyczucia, co jesli auta albo radia z innymi firmwareami na podstawie innych zasad wpisuja VIN do radia - np od razu?

    Po pierwszym przypadku temat wydawal sie prosty, ale jest juz na forach kilku ktorzy maja poblokowane radia i teraz kombinuja czy ktos jakos im je odblokuje.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #670
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Udało mi się jakoś dojść do ładu i składu z AA i LG G6. Rozwiązanie okazało się banalne, czyli po uruchomieniu AA wystarczy zablokować ekran telefonu. Jak wcześniej AA wysypywało się po ok 5-10 min tak od tego momentu ani razu
    Edit : Niestety kicha, chyba trzeba będzie pożegnać się z telefonem
    Ostatnio edytowane przez fuji ; 02-08-2019 o 19:32

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory