Strona 68 z 143 PierwszyPierwszy ... 18585960616263646566676869707172737475767778118 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 671 do 680 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #671
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    113

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Jaka masz wersję softu jak się zaczyna A raczej się zaczyna od 002... To się nie da.. musialbys jeszcze radio zmienić..

    Jakos od połowy 2017 chyba montowali nowsze radia zdolne dzialac z AA ekran 8.8 + navi.. dokladnej daty nie znam gdzies na anglojezycznym forum pisali wiecej...

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    To u mnie chyba nie wypali bo ja mam taką informację o systemie: MV-002.009.055 oraz TV-002.005.055

  2. #672
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Jaka masz wersję softu jak się zaczyna A raczej się zaczyna od 002... To się nie da.. musialbys jeszcze radio zmienić..

    Jakos od połowy 2017 chyba montowali nowsze radia zdolne dzialac z AA ekran 8.8 + navi.. dokladnej daty nie znam gdzies na anglojezycznym forum pisali wiecej...
    na europe nowe radia montowali od konca listopada 2017, w stanach od lipca 2017 bo tam MY2018 byl "prewired for Android Auto & Car Play" w standardzie do pozniejszego updatu firmwaru w ASO za free.

    tak jak pisalem da sie wymiec radio ale koszt i jeszcze sposob aktywacji jest troche niepewny - no chyba ze komus wymiania na gwarancji ze wzgledu na jakies problemy - wtedy dostaje nowy typ.

    stare radia z 8.8" dzialaja bez problemu - ot chocby przyklad pierwszego u nas na forum kozak-a - auto z lata 2016.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #673
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    122

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    podlinkowywalem niedawno do Giuliaforums.com na temat dolozenia AA/ACP do auta starszego (Ze starym typem radia) - z reszta o tym jest dedykowany temat u nas na forum.
    na dzien dzisiejszy niektorym sie udalo, inni poblokowali radio.
    osobiscie znam 3 sposoby chyba po razie sprawdzone i sa znaczne roznice i potencjalne ryzyka, wiec bylbym ostrozny zanim cos wiecej info/prob ktos wykona i opisze
    po pierwsze radio musi byc nowego typu (firmware >=051.xxx.xxx) i nie moze byc nieudanej aktywacji AA/ACP. Do tego trzeba zalozyc podwojny hub USB do podlokietnika (obecnie ok 1500zl). jesli nie masz radia, to uzywka Ci na nic, nie znam nikogo kto by je odblokowal, nowe to ok 6.5tys zl.

    3 sposoby:
    Jednym słowem - aby retrofit miał jakikolwiek sens, trzeba mieć albo nowy typ radia (już wbudowany lub jakimś cudem <<np w postaci 6,5K w ASO>> mieć nieprzypisany egzemplarz) albo czekać na kogoś zdolnego, kto będzie umiał odblokowywać radio (swoją drogą, masakryczne posunięcie ze strony FCA, że nawet jakąś formalną drogą nie da się uzyskać tego kodu radia, tyle dobra z rozbitków w śmietnik).

    Ja na razie trochę przez przypadek gratisem wyposażyłem się w podwójny hub - nie wiem czy te wątpliwości były rozwiane, ale daję znać, że w porównaniu z pojedynczym to nie zwykłe wyprowadzenie USB, jest tu dużo komponentów - wydaje się, że cała logika związana z AA/CP dzieje się właśnie tu.

  4. #674
    Użytkownik Świeżak Avatar sledz98
    Dołączył
    10 2018
    Mieszka w
    Lębork / Pomorskie
    Auto
    Stelvio 2.0 Super 200KM
    Postów
    116

    Domyślnie

    Moje 3 grosze - ja mam auto z 12.2018 - dołożenie w moim przypadku podwójnego huba nic nie dało. Aktywacja była w Witechu w ASO zanim dołożyłem hub. Okazało się, że moje radio to golas (bez navi, dab) i niestety AA/CP nie ruszyło. Kupiłem na allegro radio za 200 PLN i teraz zastanawiam się, co się stanie jeśli to radio włożę do swojego auta.

  5. #675
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    zapyta o kod

  6. #676
    Użytkownik Świeżak Avatar sledz98
    Dołączył
    10 2018
    Mieszka w
    Lębork / Pomorskie
    Auto
    Stelvio 2.0 Super 200KM
    Postów
    116

    Domyślnie

    Jak to powiedział Lio - it's very old radio... Mogę oddać do testów.

  7. #677
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Na forum Stelvio w USA:

    Just went to dealer for the fuel gauge warranty recall fix. I asked them to check the AA screen issue as well. They told me Alfa is working on a software update which will get the AA full screen. Told me to check back every two weeks or so.

  8. #678
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    To znaczy, że w końcu jednak problem z obsługą pełnego ekranu leży po stronie Alfy? Czyli będzie dostępny nowy soft w Alfie?

  9. #679
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Może ktoś zapytać u swojego sensownego ASO? Mnie pewnie w Carserwisie oleją ich ulubionym tekstem: AA nie jest w PL oficjalnie dostępne...

  10. #680
    Użytkownik Świeżak Avatar lmilka
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia B-Tech
    Postów
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cameyo Zobacz post
    Na forum Stelvio w USA:
    Oby aktualizacja też była do Giulii.

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    To znaczy, że w końcu jednak problem z obsługą pełnego ekranu leży po stronie Alfy? Czyli będzie dostępny nowy soft w Alfie?
    Google od dłuższego czasu tak twierdził. Niektóre Jaguary i nowa Mazda 3 ma widescreen, więc zdecydowanie jest to kwestia producenta radia/auta.

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory