Strona 69 z 143 PierwszyPierwszy ... 19596061626364656667686970717273747576777879119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 681 do 690 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #681
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał lmilka Zobacz post
    Oby aktualizacja też była do Giulii.


    Google od dłuższego czasu tak twierdził. Niektóre Jaguary i nowa Mazda 3 ma widescreen, więc zdecydowanie jest to kwestia producenta radia/auta.
    firmware radia jest jeden niezaleznie czy to giulua czy stelvio czy z navi dab aa czy bez. tylko zeby go udostepbili, bo generalnie nie chca udostepbiac a teksty ze aa w polsce jest niewspierany to tez standard (ale sprzedac opcje za 1350zl to chetnie robią)

  2. #682
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    firmware radia jest jeden niezaleznie czy to giulua czy stelvio czy z navi dab aa czy bez. tylko zeby go udostepbili, bo generalnie nie chca udostepbiac a teksty ze aa w polsce jest niewspierany to tez standard (ale sprzedac opcje za 1350zl to chetnie robią)
    Dokladnie.. I w stanach jakos salonie zrobic opcje dodania Android Auto tym u ktorych byla taka mozliwosc.. serio nie rozumiem ich polityki.. nawet mazda w kilkuletnich autach dodane mozliwosc doinstalowania a aucie android auto.. jeszcze zeby to byla jakas mega trudno opcja.. a to tylko wymiana huba + aktywacja.. mysle ze serwis bylaby zadowolone..

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  3. #683
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jml
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 TBi 200KM
    Postów
    452

    Domyślnie

    Jakby była taka możliwość to bym chętnie dopłacił i wymienił w ASO nawet cały ekran/radio. Chyba że by to kosztowało jakieś chore pieniądze, z tego co mi się obiło o uszy nowy w ASO 6 tysięcy.

  4. #684
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    w usa od lipca 2017 wkladali nowe radia i sprzedawali auta jako aa/acp prewired i tam po prostu aktywowali aa/acp w 2018r. w eu sprzedawali auta ciagle ze starymi radiami wiec sprawa jest trudniejsza i droga.

  5. #685
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    w usa od lipca 2017 wkladali nowe radia i sprzedawali auta jako aa/acp prewired i tam po prostu aktywowali aa/acp w 2018r. w eu sprzedawali auta ciagle ze starymi radiami wiec sprawa jest trudniejsza i droga.
    No nie do konca bo ja mam z auto listopada 2017 i brakowalo tylko USB huba no i wersji softu wiec pewnie wieceh takich osób.. tak jak kolega kgb od którego jest instrukcja wiec czemu tego legalnie w ASO zrobic nie można..

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  6. #686
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    wszystko sie zgadza, jestes szczesciazem zalapales sie na pierwsze nowe radia. w europie zaczeli wkladac nowe radia gdzies w drugiej polowie listopada 2017. ale tak, fajnie byloby gdyby oferowali oficjalna sciezke updatu. czemu nie chca, nie mam pojecia, moze maja to gdzies a moze nie chca grzebac w aucie (wymiana huba)?

  7. #687
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    wszystko sie zgadza, jestes szczesciazem zalapales sie na pierwsze nowe radia. w europie zaczeli wkladac nowe radia gdzies w drugiej polowie listopada 2017. ale tak, fajnie byloby gdyby oferowali oficjalna sciezke updatu. czemu nie chca, nie mam pojecia, moze maja to gdzies a moze nie chca grzebac w aucie (wymiana huba)?
    No w stelvio dość trudno siano wymienia nie mniej przeciez nie za darmo by to robili no ale po co lepiej nowe sprzedać A stare niech na placu stoja

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  8. #688
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    niewytlumaczalne potem stoja na placu auta 2 lata starsze rocznikowo

  9. #689
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280hp / AR Stelvio 2.9 510hp
    Postów
    149

    Domyślnie

    Wczoraj przestał mi działać AA, tzn uruchamia się po podłączeniu, ale tylko na telefonie, na ekranie samochodu AA nie widać odinstalowałem, zainstalowałem ponownie (wersja 4.5.592854) i ciągle to samo. czasami, na krótka chwile pojawia się na ekranie, ale ponownie znika. na telefonie się uruchamia. telefon to galaxy S8 i do tej pory wszystko działało super. Macie jakiegoś pomysła co zrobić, żeby naprawić?

  10. #690
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mariusz11 Zobacz post
    Wczoraj przestał mi działać AA, tzn uruchamia się po podłączeniu, ale tylko na telefonie, na ekranie samochodu AA nie widać odinstalowałem, zainstalowałem ponownie (wersja 4.5.592854) i ciągle to samo. czasami, na krótka chwile pojawia się na ekranie, ale ponownie znika. na telefonie się uruchamia. telefon to galaxy S8 i do tej pory wszystko działało super. Macie jakiegoś pomysła co zrobić, żeby naprawić?
    Może to kabelek uszkodzony? Przy zginaniu lubią się popsuć.

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory